Skupina příznivců TACC

Stručně, jasně, výstižně

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod qwert » pon 19. led 2015 19:30:47

To se strášo moc pleteš že časem bude mít alpa jen pár lidí.V době dnešních motorek přeplácaných elektronikou je alp jako představitel asi nejméně poruchové motorky světa nenahraditelný a moc oblíbený.Já mám ještě upravené SERko které je motorem a podvozkem made in nebe a jízda na něm ve srovnáni s alpem jako s Ferrari a Škodou 105 ale přesto alpíka nedám zruky.. ;)
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod stráša » pon 19. led 2015 19:31:28

Tentokrát jsme to posunuli z důvodu předešlých srazů na odjezd 14.6. o ono se to změnilo :D ale zatím vede první termín
Qwerte máš asi pravdu.
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod dimi » pon 19. led 2015 19:45:24

Taková debata ohledně takové prkotiny? :wtf: Jak ve školce.
Uživatelský avatar
dimi
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. črc 2013 13:47:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Motorka: xt 1200

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod qwert » pon 19. led 2015 20:00:04

Zcela běžný jev když je zima.. :D
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod avik » pon 19. led 2015 20:02:11

dimi píše:Taková debata ohledně takové prkotiny? :wtf: Jak ve školce.

Já cituji tebe a eda1 napsal o tom mém přízpěvku. Je to o tom jestli se určitá skupina lidí chce potkat. A jestli jsem modrej, červenej nebo duhovej je úplně jedno. A klidně si na setkání přijeďte na čem chcete a nebo přileťte vrtulníkem. avik
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod IvoS » pon 19. led 2015 20:36:01

Předsedo, musím si stěžovat - nemám modrý proužek s těmi dvoumi buzíky :grr:
Uživatelský avatar
IvoS
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 112
Registrován: sob 29. pro 2012 22:44:18
Bydliště: Praha
Motorka: BMW 800 GS

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » pon 19. led 2015 20:37:39

IvoS píše:Předsedo, musím si stěžovat - nemám modrý proužek s těmi dvoumi buzíky :grr:


Opraveno :)
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Marex » pon 19. led 2015 20:54:30

Jsem rád, že nemám čas řešit takové problémy :D Já bych to dořešil na srazu :rock: :beer:
Uživatelský avatar
Marex
Člen klubu
 
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 25. lis 2012 19:56:32
Bydliště: Staré Město / Slovácko!
Motorka: TA 650

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod hobr » úte 20. led 2015 6:15:30

Dejavu píše:....jde tu o princip. O princip toho, že tenhle klub byl založen jak TRANSALP klub. Jak se má cítit nováček, který třeba o členství přemýšlí a vidí tu BMW, Yamu a spol? Já bych si řekl, "co je to za kočkopsa"? To, že se někdo rozhodne pro silnější motorku, protože chce cestovat a upřímně, alpíkovi pár koníků chybí, to přece nikomu nebudeme vyčítat. A jo, je to o lidech. Pocítil snad Eda nějaké nepřátelství? Jediné, čeho se mohl bát, tak že mu na to někdo v Pavlovicích bude lozit a poškrábe mu ji.

Přeberte si to jak chcete, tohle byl dle mého logický krok a proto jsem ho udělal. A možná i právě proto, že už začínáme třetí rok, tak chci, aby v tom byl pořádek.

A používat výrazy jako "dezertér" nebo "odpadlík", jak jsem to viděl na jiných fórech, jsem opravdu nechtěl.

Než následné obhajování Tvého kroku by bylo lepší sepsat pravidla klubu, která by byla každému jasná. Pak by nedocházelo k těmto excesům....
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » úte 20. led 2015 6:45:04

Někdy se holt pravidla dělají za provozu. Jako v tomto případě. Pak můžou vzniknout požadavky, které dopředu nebyly známé nebo vyplynuly z běžného provozu. A toto je jeden z nich. Excesem bych to určitě nenazýval.

Noví příchozí, kteří nebudou mít alpa, již automaticky dostanou "modrou" hodnost.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Květek » úte 20. led 2015 7:47:49

Sepsat pravidla a nechat je ještě projít poslaneckou sněmovnou a potom senátem.Dejte s tím už pokoj,to tady má rozumný názor jen Eda který to pochopil na 100% hned.Kamarádství je snad o lidech a ne o plechu a motoru.Zavolejte si nebo to nechte na osobní kontakt.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Márty » úte 20. led 2015 11:36:36

Že bych se k tomu taky vyjádřil ;)

U nás na MZ-WORLD fóru (které už třetím rokem provozuji na "svém serveru", administruji a platím doménu :D - protože původní admin se na správu a hosting fóra "bez rozloučení" vykašlal), to je tak, že tam mám momentálně registrováno cca 220 aktivních uživatelů, z nichž zhruba stovka přispívá pravidelně. Na srazech, které máme větší 4 do roka (jezdíme spolu i v zimě na hory na lyže), se vždy sejde kolem 30 lidí (někdy víc, někdy míň), někteří jezdí pravidelně, někteří jen občas, někdy se objeví noví lidé (ortodoxní jádro tvoří zhruba 20 lidí). MZ už nás už také moc nemá, holt postupem času, jak lidi stárnou, se přechází na silnější stroje a ne každý si může dovolit provozovat tři motorky, jako třeba já ;)
To, že někdo už nemá MZ-tu, absolutně neřešíme, dokonce se k nám před rokem přidal kámoš, který MZ-tu nikdy neměl (jezdi na Varanovi), do party skvěle zapadl a v říjnu minulého roku jsme spolu organizovali sraz k ukončení sezony...
Na našich stránkách se nikdy nerozlišovalo, kdo má teď jaký stroj, samozřejmě nejsou tak dokonalé, jako tyto, co provozují Dejavu s Marexem, jako matrici používám ještě starší typ php fora, které nemá tolik možností, jako toto, nemáme třeba tolik rubrik atd, atd... - nemám zas až tolik času, takže je jednodušší na administraci a nám stačí (samozřejmě, když mám chvíli, taky se je snažím vylepšovat a nabídnout bandě něco víc).

Tím chci říct, že to není o tom, co má kdo napsáno pod obrázkem svého profilu (abych řek pravdu, v podstatě je mi to šumák), ale v těch lidech, co se spolu schází.

Chápu Dejavého, že si jako admin přizpůsobuje web svým představám a ty tady prosazuje, i když na to jde někdy dost nekompromisně... ale je asi zbytečné se kvůli tomu dohadovat, případně končit s přítomností na fóru... příjde mi to jak hádky puberťáků na držkoknize, kdo si koho přidal nebo vymazal z přátel a tak... :crazy2:
Uživatelský avatar
Márty
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 746
Registrován: stř 30. led 2013 10:54:03
Bydliště: Mírovice - Veleň
Motorka: TA 700

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Radek » pát 23. led 2015 8:01:46

Navrhuji přesunout do vlákna srandičky blbinky. :mgr:
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod TomElefant750 » pát 23. led 2015 9:53:28

avik píše:Já cituji tebe a eda1 napsal o tom mém přízpěvku. Je to o tom jestli se určitá skupina lidí chce potkat. A jestli jsem modrej, červenej nebo duhovej je úplně jedno. A klidně si na setkání přijeďte na čem chcete a nebo přileťte vrtulníkem. avik

Tak hlavní je aby z toho setkání nikdo nemusel vrtulníkem odletět :chjo:
Čau, Tom
Proč jezdit po asfaltu, když to jde i bahnem :-)
Uživatelský avatar
TomElefant750
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: sob 11. kvě 2013 12:13:40
Bydliště: Liberec
Motorka: TA 600

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod hobr » čtv 19. úno 2015 21:40:14

Dámy a pánové, nechal jsem si měsíc na "vychladnutí" a opět se vracím k tématu.
Když se jednalo o "mazání mrtvých duší", tak předseda založil anketu. Když se jedná o změnu statusu rovnoprávných členů, tak se nikdo na nic neptal....
Z toho jsem odvodil, že předseda tady "cizáky" nechce a kdo si koupí jiný motocykl než je TA, je na odpis....
Dlouho jsem o této situaci přemýšlel, myslím si, že s hodně lidmi jsem našel "společnou řeč", ale pokud nemůžu být rovnoprávný člen, tak sem zkrátka nepatřím.
Každý to vidí jinak, někdo řekne - pro takovou prkotinu - tolik řečí, ale já to vidím, že jsem byl napůl "odejit". Velmi mě to mrzí a s těžkým srdcem jsem dospěl k rozhodnutí, že nechci být v tomto klubu...
Žádám předsedu, aby mě vymazal z databáze a abych do budoucna nebyl spojován s jeho klubem.
Kdo se se mnou chce spojit, pište na mejl - hobrnos@seznam.cz
Přeji vám vše dobré a snad se někdy (někde) potkáme.
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » čtv 19. úno 2015 21:54:03

Asi jsi vychladnul málo. To, že máš pod avatarem jinou hodnost neznamená, že tě tady někdo nechce. Sorry, ale spíš na to jdeš tak, že se tu snažíš zvednout vlnu odporu proti tomu, že jsem si "dovolil". Ne, tak to není, jen odlišuju lidi s jinou motorkou. Proč jste se "kuwa" za mně nikdo nepostavil, když nás na m.cz nějaký "Gugo" pomlouval? Proč jsi se nepostavil a teď máš takové prudérské řeči o tom, že tě tu někdo nechce? Je to blbost a už to psali i lidi, co změnili motorku a změnili i hodnost. Přešlápni si a uvědom si, že klub není o tom, co má kdo pod avatarem, ale pod blembákem a já pevně věřím, že jsi jen testnul nějaký špatný vzorek kořalky, že tu vedeš takové řeči...
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Brian1986 » čtv 19. úno 2015 22:11:17

Gugo, takovou blbost neřeš :tss: pod avatarem je napsáno TA friend, můžeš to brát jako přítel nebo "příznivec TA" není tam napsáno nepřítel nebo odpůrce, furt patříš do této bandy :beer:
Uživatelský avatar
Brian1986
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:28:28
Bydliště: Vyškov
Motorka: XRV 750 AT

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » čtv 19. úno 2015 22:18:03

Přesně jak říkáš :beer:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod stráša » pát 20. úno 2015 7:33:28

Hobr - je mi strašně líto tvého kroku několikrát jsme se spolu potkali jak na srazu tak na vyjíždkách a musím říct že jsem tě poznal jako super ,,kluka,, . TACC byl založen pro transalpisty a je samozřejmostí pokud nemáš TA tak jsi jenom přítel ale to se tady vysvětlilo že se tím nic nemění. Můžeš dál přispívat, jezdit na vyjíždky, na srazy a nic se nemění jenom jakási hodnost. Všeobecný fora jako cenduro je něco trochu jiného. Tohle je můj názor. Osobně jsem rád, že po změně moto tady nadále můžu být, protože to tady je super parta. Měl by jsi své rozhodnutí ještě promyslet, vždyt o tom to není je to o stejném koníčku.
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod PAVIK » pát 20. úno 2015 13:32:50

Dovolil bych si taky komentář. Určitě to není o tom, co tam má kdo napsáno. Osobně jsem třeba aktivním členem fordsierra klubu a Sierru už pár let nemám. Dokonce jsem se členem toho fóra stal až poté, co jsem to auto dal pryč. A proč vlastně? Protože se mi líbila ta parta lidí (narozdíl od jiných forďáckých partiček), která se tam utvořila. Ano, máme všichni to auto rádi, ale na srazech bych řekl minimálně třetina až polovina účastníků nepřijede tímhle autem a nikdo jim za to nenadává. Rádi se vidíme, pokecáme o autech, popijeme, dáme orientační jízdu a jen při focení se dopředu parkují Sierry a až za ně pak jiné náplavy :D Tady bych to viděl úplně stejně. Super parta lidí jezdících na motocyklech, která má pozitivní vztah k Transalpu, ale asi není reálné, aby ho měli všichni navždy. Takových srdcařů je tu myslím poskrovnu. I já se přiznám, že pořízení TA bylo sňatkem z rozumu v rámci finančních možností a asi to nebude moje poslední motorka - byť si ho možná pak nechám jako sběratelský artikl... A to rozdělení bych řekl není úplně od věci. Dokážu si představit, že jsem potencionální zájemce o tenhle stroj, proto se přihlásím na toto fórum a hledám někoho v blízkosti mého bydliště, zda by mě ke svému stroji pustil na okouknutí, sednutí, výměnu zkušeností apod. Takhle je to jasně dáno, že ten a ten Alpa má a další už ne. Stejně tak aktuální provozní věci budu spíš řešit s tím, kdo ještě aktuálně Alpíka má a ne s tím, kdo ho měl někdy před deseti lety a od té doby vystřídal X strojů. Domnívám se, že to byl jeden z důvodů, proč to admin takhle rozdělil a neměl bych mu to za zlé (přiznávám ale, že jsem ještě mladý a blbý :D ) :beer:
Uživatelský avatar
PAVIK
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 358
Registrován: stř 26. bře 2014 6:38:07
Bydliště: Strakonice
Motorka: A.Caponord

PředchozíDalší

Zpět na Náměty a připomínky

Kdo je online

Celkem je online 2 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků