Skupina příznivců TACC

Stručně, jasně, výstižně

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod qwert » pon 19. led 2015 9:34:37

Vlákno o úpravě fora je zamčené kde opět proběhlo o nás bez nás a dovídám se že se mi změnil statut na příznivce klubu TA neb jsem údajně vyměnil značku.Asi jen já o tom nevím že bych prodal alpa.. :nwm:
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » pon 19. led 2015 11:27:15

Vlákno je zamčené záměrně, protože je pouze informační. Je tu spousta prostoru, kde se dá diskutovat.

Taky si nemyslím, že pro tenhle příspěvek od tebe bylo nejvhodnější vlákno o objednávání klubových doplňků.

Pokud se podíváš, tak máš v profilu vyplněnou jinou motorku, než TA. Nebudu striktně vyjmenovávat podmínky, za kterých se bude tato hodnost udělovat. Každému snad docvakne, když vyměním stroj, že je tu dilema. Jsem rád, že se s klubákama známe osobně a tak už to není jen o těch strojích. Ale já nebudu a nechci nikomu dávat záminku, aby se o nás mluvilo jako o TA klubu, kde vlastně nikdo TA nemá. To je snad pochopitelné.

Pro ty méně chápající, tak "Příznivec klubu TACC" je člen jako každý jiný, jen má odlišnou hodnost (upřesňující vlastnost člena klubu). :frnd:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod qwert » pon 19. led 2015 12:46:42

Když jsem vyplnoval profil chtěl jsem napsat obě motorky které mám,ale dovolilo mi to napsat jen jednu.
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » pon 19. led 2015 12:55:32

Tak je tu víc lidí, co mají dvě a více motorek, ale mají tam TA ;)
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod qwert » pon 19. led 2015 13:02:12

OK,rozumím..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Brian1986 » pon 19. led 2015 15:23:31

to ja byl degradovám :D Alpa má přítelka já mám Africu (ale občas mi ho pujčí když na něm něco dělám :stud:
Uživatelský avatar
Brian1986
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:28:28
Bydliště: Vyškov
Motorka: XRV 750 AT

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod hobr » pon 19. led 2015 17:14:28

Také jsem byl "přesunut" na "občana druhé kategorie" :ble: . Popřemýšlím a uvidím, jak to bude dál.... Dokážu si představit i variantu, že se rozloučíme.... :(
PS. Ještě trochu připíšu... Nevadí mi, kdyby se mi (po prodeji Alpa) změnil status ze člena na příznivce, ale muselo by se to stát hned, a ne za dva roky. To, že se to událo až nyní, bez (předchozího) varování, tak to mě mrzí, a to tak, že velmi!
Na druhou stranu - je to tady předsedovo, tak si může dělat, co chce.... To mu nikdo nemůže upřít.
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Taz » pon 19. led 2015 17:42:40

Chlapy ja bych to nechapal tak jako ze jste "občani druhe kategorie". Me se libi ze jste tady i kdyz mate jine moto, jen mate jinou hodnost a myslim, ze to predseda to jiste nemyslel nijak hanlive, jen nas chtel barevne rozskatulkovat .... myslim si :nwm:
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod qwert » pon 19. led 2015 17:52:44

Já ho chápu,taky bych chtěl mít v klubu alpů jen lidi s alpy.Jen ta forma toho škatulkování se jevila trochu necitlivě..
Hobr a ostatní,stačí si zase vyplnit vlastnictví alpa a zase odmodráte.. :D
Já bych prosil o kategorii rebel a všechno pořádně do oranžova.. :devil:
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod eda1 » pon 19. led 2015 17:59:15

Já bych to neviděl nijak tragicky. Někde na fóru je psáno o Fiat klubu a že tam už skoro nikdo Fiata nemá a scházejí se dále.
Před druhým srazem jsem se ptal, zda mohu přijet na Yamaze. Bylo mi odpovězeno, že klidně i na kole. Takže to tak beru a vždy se těším na lidi, co mají stejné zájmy. A to MOTORKY.
Takže jsem rád přítelem TACC.
Uživatelský avatar
eda1
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 03. úno 2013 17:57:13
Bydliště: kjhgfdwq
Motorka: jhg

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod hobr » pon 19. led 2015 18:12:42

qwert píše:Hobr a ostatní,stačí si zase vyplnit vlastnictví alpa a zase odmodráte.. :D

A nemyslíš, že je to šaškárna? Také mě to napadlo, ale je to pod mou důstojnost. Už nejsem malý kluk. Tady jde o princip...
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » pon 19. led 2015 18:15:22

Tak to by mně nenapadlo, že to vzbudí až takové vášně. O jakém škatulkování se tady mluví? Nebo dokonce o rozloučení? Sakra, copak jste děti? Já chci jen odlišit Transalpáky od těch, co přešli na jinou motorku. A jako řeči, že je to "předsedovo"... Ale dopr... To bych se už asi fakt nasr :huh:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod qwert » pon 19. led 2015 18:44:53

A nemyslíš, že je to šaškárna? Také mě to napadlo, ale je to pod mou důstojnost. Už nejsem malý kluk. Tady jde o princip...[/quote]

Jasně že tě chápu.Taky mě to tak nějak nasralo.Ale kdybych založil klub alpů taky bych tam chtěl mít jen kluky s alpy.Samozřejmě že je to hlavně o lidech ale stejně.. :chjo: V každém případě stránky jsou dílem Dejavueho a má právo si to tady vést jak uzná za vhodné.Stejně tak má právo každý komu se to nelíbí odejít.Ta změna zařazení vyzněla jako z kola ven a v tom Hobra chápu.Já se taky musel přenést že místo moderátor mám napsáno nějaký asfaltodebil což mě jako skalního vyznavače off hodně urazilo.. :D
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » pon 19. led 2015 19:03:36

Jasně že tě chápu.Taky mě to tak nějak nasralo.Ale kdybych založil klub alpů taky bych tam chtěl mít jen kluky s alpy.Samozřejmě že je to hlavně o lidech ale stejně.. :chjo: V každém případě stránky jsou dílem Dejavueho a má právo si to tady vést jak uzná za vhodné.Stejně tak má právo každý komu se to nelíbí odejít.Ta změna zařazení vyzněla jako z kola ven a v tom Hobra chápu.Já se taky musel přenést že místo moderátor mám napsáno nějaký asfaltodebil což mě jako skalního vyznavače off hodně urazilo.. :D


No jo chlape, kdybys se víc snažil a pomáhal mi s fórem, mohl ti Moderátor zůstat :) A asfaltodebil je holt každý, kdo chce poskočit někam na vyšší post. Je to jen o počtu příspěvků a o tom, jak se člověk zapojuje. :beer:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » pon 19. led 2015 19:11:13

A nemyslíš, že je to šaškárna? Také mě to napadlo, ale je to pod mou důstojnost. Už nejsem malý kluk. Tady jde o princip...


Ano, napsal jsi správně, jde tu o princip. O princip toho, že tenhle klub byl založen jak TRANSALP klub. Jak se má cítit nováček, který třeba o členství přemýšlí a vidí tu BMW, Yamu a spol? Já bych si řekl, "co je to za kočkopsa"? To, že se někdo rozhodne pro silnější motorku, protože chce cestovat a upřímně, alpíkovi pár koníků chybí, to přece nikomu nebudeme vyčítat. A jo, je to o lidech. Pocítil snad Eda nějaké nepřátelství? Jediné, čeho se mohl bát, tak že mu na to někdo v Pavlovicích bude lozit a poškrábe mu ji.

Přeberte si to jak chcete, tohle byl dle mého logický krok a proto jsem ho udělal. A možná i právě proto, že už začínáme třetí rok, tak chci, aby v tom byl pořádek.

A používat výrazy jako "dezertér" nebo "odpadlík", jak jsem to viděl na jiných fórech, jsem opravdu nechtěl.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod qwert » pon 19. led 2015 19:18:19

No nevím co jsem měl ještě víc dělat.Když to tady začlo a skoro nikdo tady ještě nechodil tak jsem tady psal skoro každý den,snažil se i pomoct klukům s nějakou radou ohledně alpa, aby se ti to tady trochu rozjelo..Více nebylo v mé moci neb nejsem ajťák.. :prn:
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod stráša » pon 19. led 2015 19:19:25

Cítím odpovědnost za tohle rozdělení díky mému přechodu na jinou motku. Předpokládal jsem že už nebudu ,,plnohodnotný,, člen ale jsem rád že je tady solidarita a né diktatura a můžu dál přispívat a jezdit s váma. Našel jsem tady spoustu dobrých lidí. Jsem rád za to že tohle forum je a ne jenom o TRANSALPECH. Za pár let bude mít alpa jenom hrstka lidí a to by byla škoda aby kvůli tomu umřel i TACC. Když jsem dostal VIP tak jsem z toho moc nadšenej nebyl protože nejsem tip co rád vyčnívá. A ted když mám přítele tak si myslím že to je v pořádku. Pro mě se v tomto ohledu vůbec nic nezměnilo a pokud to bude jenom trošku možné rád si se všemi rád pokecám , sejdu se a pojezdím. :rock: A když mě to dovolíte tak přijedu na sraz :D
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Květek » pon 19. led 2015 19:26:55

Já se s Tebou Strášo taky rád zas sejdu ve stopě ale trochu mne mrzí,že na Tebe asi budu muset čekat nebo,že by obráceně?
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » pon 19. led 2015 19:27:56

Jak dovolíte? Pro tebe je to povinnost ;) Teda pokud zas nepláchneš do ciziny :)
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Skupina příznivců TACC

Příspěvekod Dejavu » pon 19. led 2015 19:30:18

qwert píše:No nevím co jsem měl ještě víc dělat.Když to tady začlo a skoro nikdo tady ještě nechodil tak jsem tady psal skoro každý den,snažil se i pomoct klukům s nějakou radou ohledně alpa, aby se ti to tady trochu rozjelo..Více nebylo v mé moci neb nejsem ajťák.. :prn:


Ale to přece můžeš dělat i bez Moderátora, ne :frnd:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Další

Zpět na Náměty a připomínky

Kdo je online

Celkem je online 2 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron