Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Stručně, jasně, výstižně

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Dejavu » čtv 06. srp 2015 5:35:36

Klubáci, o5 se tu probírá téma pomoci v nouzi, které tu v počátku zakládal Marex, ale které díky jeho současné vytíženosti není aktualizováno. Jako nového správce Modrých andělů jmenuji (pokud nebude výrazně proti) nejaktivnějšího člena klubu Květka. :beer:

Takže, pro neznalé, o co vůbec jde. Existuje geografický seznam jmen a telefonních čísel klubáků, kteří jsou ochotni v případě nějaké nepříjemnosti podat pomocnou ruku a pomoct vám jakýmkoliv způsobem s řešením dané situace. Nebudu tu vypisovat všechny varianty, ale např. když Květkovi u Trampa dojde benzín, tak ho přece nenechám jít pěšky do Buchlovic na čerpačku.

Pokud se tedy budete chtít této akce zúčastnit, posílejte Květkovi do SZ město, ve kterém bydlíte + telefonní kontakt, na kterém jste k zastižení.

Díky :thnx:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » čtv 06. srp 2015 8:33:02

Takže kdo má zájem mi do konce srpna pošle do SZ nebo mailu na sebe kontakt a v prvním týdnu v září obdrží do svého mailu seznam svých kolegů podobně smýšlejících a ochotných kamarádovi pomoci.Kdo nestihne termín asi si vystačí sám.Nové pomocníky Vám k Vánocům zaktualizuji.
Nemyslím si,že by se toho dalo nějak zneužívat.
Nemusí to být jen pomoc v nouzi ale jistě se nikdo nenaštve když mu kolega z TCC zavolá třeba jen kde by se v lokalitě kterou zná nejvíce on sám dalo lacino nebo konfortně ubytovat či kvalitně najíst.Nemusíš mít svůj vozík na odtah jak třeba já ale určitě znáš někoho kdo ho má.
Dále se to hodí,že kterýkoliv kontakt který bude mít přístup na PC je Ti schopen pomoci i vzdáleně.
Seznam je samozřejmě dobrovolný a nic nepodmiňuje.
Mám asi nejvíc kontaktů od členů už z minulosti a vím zhruba kde kdo bydlí ale prosím všechny i Ty co se známe osobně a kontakty na ně už mám o nové zaslání protože ne každý by chtěl své telefoní číslo třeba zveřejnit.Kdo mi toto nepotvrdí v seznamu nebude.
Napadlo mne,že seznam vytvořím abecedně spíše podle lokality než jména ale vyjádřete svůj názor.Kdo je z malé obce napište něco většího v okolí a dále máme člena ze Starého Města ale z kterého(Olomoucký i Pardubický kraj) je jich víc zrovna jako Rájec-Jestřebí jeden u Blanska a druhý u Zábřehu n Moravě a takhle by se dalo pokračovat do nekonečna zase musím být nejlepší neboť obec Chlum kde teď přebývám je v seznamu 28 krát.Proto uvádím Vírská přehrada kam mám 5 minut pěšky,zpátky 10 minut je to do kopce.
Takže nějak to poladíme a změnit se to dá vždy.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Márty » čtv 06. srp 2015 9:45:31

Květek> Jo, taky se přidám, probereme to spolu když tak zítra u pivka...
Uživatelský avatar
Márty
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 746
Registrován: stř 30. led 2013 10:54:03
Bydliště: Mírovice - Veleň
Motorka: TA 700

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » čtv 06. srp 2015 12:13:54

Kluci už mi to chodí pište i lokalitu musím vyhledávat i Váš profil a tam jí opisovat
Příklad bydliště Chlum jako já napíšte něco známého jako Vírská přehrada nebo Bystřice nad Perštejnem však víte jak to myslím.Zatím jste posílali jména i příjmení mně je to taky jedno ale stačí přezdívka nebo přezdívka a jméno.Stejně si příjmením neříkáme ale já své taky do seznamu klidně dám.No a ten telefon.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Gamba » čtv 06. srp 2015 13:41:03

Rájec-Jestřebí je jenom jeden!!!!! :grr: :devil: :bomb: :grr:
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » čtv 06. srp 2015 17:30:08

Aby ses nepos*al patriote.To byl jen příklad.

Rájec - Jestřebí

edit Dejavu
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Reno » pát 07. srp 2015 1:27:49

Příteli,.. se mnou snad počítáš... ----

edit Dejavu: odstraněny osobní údaje (kvůli zneužití)
Lepší první v pekle,než druhej v nebi..
Uživatelský avatar
Reno
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 526
Registrován: pát 17. dub 2015 23:55:33
Bydliště: Hradec Králové
Motorka: TA 600,BMW

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » pát 07. srp 2015 8:05:22

S Renem počítám,sem nic neuvádějte pouze do mého mailu či SZ.Zde to čte celý endurový svět to by až tak nevadilo ale mohl by někdo i mimo moto svět údaje zneužít.
Takže k dnešní 9té hodině ranní Vás zmodralo 11.
Příští týden Vás s částečným seznamem seznámím soukromě do vašich SZ.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » stř 19. srp 2015 20:52:56

Prvním 27 členům co se přihlásili za jejich aktivní přístup byl zaslán do SZ seznam Angels k 19.8.2015.
Doufám,že jste se všichni našli.Kdo ne nebo chce něco změnit či nalezne chybu nebo se vůbec nenašel mi napište pokusíme se společně s Gambou a šéfem udělat nápravu.
Seznam upravím k 1.9.2015 jak bylo původně slíbeno a pak ke konci roku.Děkuji Květek.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Pešout » čtv 20. srp 2015 14:32:44

Supr seznam došel vše OK dik.
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » sob 22. srp 2015 18:25:14

Tak se před pár minutami zaplnilo poslední bílé místečko na naší mapě kterým byla severní Morava.Všem novým i ostatním angels zašlu zaktualizovaný seznam k 1.9.2015 jak jsem předeslal i s jejich kontakty.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » sob 22. srp 2015 21:43:21

Dodělal jsem právě novou tabulku a spočítal anděly a dostal se na slušné číslo 34 členů co se zapojilo.Pomoci se dočkáte v celé republice.V některých místech více a osamocen je na Ostravsku jen Mac76.Jinak je všude kontaktů několik.Počkám na poslední váhavé opozdilce kteří by se ještě chtěli zapojit a k prvnímu září Vám Vaše seznamy modrých angels zaktualizuji.
Ještě jednou pro váhavé střelce.Nikdo nebude nikoho ubytovávat ale poskytne pouze informaci kde by to šlo.Nikdo nemusí nikoho odtahovat ale je to pouze opět o informaci ve své lokalitě kterou zná a případném odkazu na pneu servis nebo na poskytovatele odtahu.Osobně si seznam vytisknu a uložím do moto neboť v PC mi k ničemu nebude.Bude dobře když ho nebude nikdo potřebovat ale já si klidně kolegovi o info brnknu třeba při plánování výletů kde se máme ubytovat popřípadě kde se dobře jí ale hlavní je pomoc v nouzi a to všem přeji ať ji nikdo nepotřebuje.
Ještě jsem Vás chtěl poprosit o určitou diskrétnost a nezveřejnění a neposkytnutí seznamu mimo okruh kdo je v angels zapojen.Děkuji.Květek.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » úte 25. srp 2015 11:32:40

Nikdo už žádné chyby nenalezl?Nechce někdo něco změnit ať jsou seznamy k 1. 9.bez chyb!
Teď jsem měnil lokaci kolegovi co vystoupil na vlastní žádost z Uhersko-Hradišťského gangu a zakládá si svůj na Hodonínsku.
Nikdo už nic podobného nepožaduje?
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Kocour » úte 25. srp 2015 17:47:25

jedna malá otázka, co se starejma andělama?
nic neni daleko
Uživatelský avatar
Kocour
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 784
Registrován: pon 17. pro 2012 16:23:34
Bydliště: Chotoviny-(JČ)
Motorka: TA 650

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » úte 25. srp 2015 18:21:11

Za sebe odpovídám,že nevím ani netuším.K této iniciativě mne dohnalo to,že ač jsem členem jen půl roku po založení klubu a myslím,že jsem dost činný nikdy se mi nepodařilo seznam vlastnit ani do něj nahlédnout.Taz v neděli řekl,že má starý a stačí mu.Já a hromada ostatních jsme neměli žádný.Myslím,že tady byla šance udělat nový a aktuální.Že to nějakou práci dalo o tom nepochybujte.Kdo chtěl je v novém,komu stačí je ve starém.Já se o starý zajímám dva roky.Na Seči s Marexem domluveno a později několikrát urgováno.Když nedošla hora k Mohamedovi tak Mohamed šel k hoře.V žádném případě se na Marexe nezlobím,trochu mne zarazila nedělní argumentace Taze že mu stačí starý ale respektuji.Mně nestačil nikdy jsem ho nezískal a na světě je nový a starý mne absolutně už nezajímá.
Spíš jsem nepochopil nezájem mnoha starých členů co byli ve starém a do nového nešli.Pro ně to bylo napsat lokalitu a číslo na jeden řádek.Vytvoření seznamu v tabulkách vězte,že mně zabralo dost času.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Taz » úte 25. srp 2015 19:18:59

Kvetosu ja nerekl ze mi stary staci, jen jsem predpokladal ze se tato tvoje aktivita prida k tem starym kontaktum - v podstate veci je to to same ;-)
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » úte 25. srp 2015 20:10:30

Jsem si to myslel Tazi původně taky,že se to sloučí ale nebylo boha s tím něco za dva roky udělat a tak je seznam kompletně nový.A furt jen čekat a kecat o něčem imaginárním není můj styl chtěl jsem ať je konečně seznam na světě.Kdo se přihlásí do konce srpna bude v novém a zároveň ho obratem obdrží aktualizovaný k 1.9.2015 v prvních zářijových dnech a obdrží ho jen ti kteří v něm jsou zapojeni.Už jsem zde zmiňoval,že kontaktů mám hodně ale každý musel dát osobní souhlas se zveřejněním svých údajů.Jen Márexe nahlásil Dejavu.Myslím,že bylo řečeno v tomto tématu už vše.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » stř 02. zář 2015 14:00:56

Tak jak jsem slíbil i činím zaktualizoval jsem Blue Angels k 2.9.2015 a doufám,že jste jej všichni zůčastnění dostali.Poslední sice už po uzávěrce byl ze včerejšího dne Klokan ale budiž.Šumimu to pošlu ještě v Pdf.
Dopracovali jsme se na hezký počet 36 andělů a je prakticky pokryto celé území republiky.Někde více někde méně.Uvidíme.
Kdyby se náhodou někdo nenašel nebo byl nějaký problém klidně to sem napište jakož mi aspoň někdo sem napište,že Vám to došlo a ještě navíc to šlo i rozbalit.Nejsem ani PC mág a ještě mám navíc problémový net odesílal jsem snad na popatnácté a stále to házelo chybu Error 500.Dík za potvrzené doručení v pořádku.Květek.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Dejavu » stř 02. zář 2015 14:04:40

A co kolegové ze Slovenska? Přidá se k nám někdo? :angel:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Modří andělé - aneb v nouzi poznáš přítele

Příspěvekod Květek » stř 02. zář 2015 14:35:46

Takže na seznam v pořádku mám dva kladné ohlasy od Werke a Kaštana takže děkuji a komu to nejde tak ať hledá chybu ve svém PC a ne u mne.Takže šéf místo přijetí seznamu,že je OK tak zve do Angels kolegy ze slovenska takže se přidávám též a nejen pozvání do Blue Angels ale příjměte i pozvání na nějakou společnou akci nebo sraz na který to rozhodně v příštím roce nebudete mít daleko.Ahoj.

Edit předseda: Neboj Květošu, kdyby to nebylo v cajku, ozval bych se. Jinak ti samozřejmě patří velký dík :beer:
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Další

Zpět na Náměty a připomínky

Kdo je online

Celkem je online 2 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků