Problém s klubovýma tričkama

nálepky, hrnky, nášivky, klíčenky.......

Problém s klubovýma tričkama

Příspěvekod Tom1k » pon 07. dub 2014 13:53:24

Ahoj, mám hodně špatnou zkušenost s naším zprostředkovatelem klubových trik. Konkrétně ze stránky www.motocyklovedily.cz. Objednal jsem si triko pro sebe velikost M a kamarádovi, který je taky v klubu 2x velikost XL a pro je manželku jednu velikost S. Poté jsem obdržel hovor, že je vše hotové a jelikož studuju v Brně a oni sídlí v Brně, tak jsem si pro to dojel. Když jsem přijel, začal mi je ukazovat a výsledek? Moje triko, který mělo být jednou měl dvakrát, kamaráda, který mělo být dvakrát měl jednou a jeho manželky místo S udělal M. Když jsem mu řekl, že to mělo být jinak, tak mi začal okamžitě nadávat a říkat, že se na to může vys*at, a začal mi tvrdit, že on chybu určitě neudělal. Poté když jsem mu řekl ať se koukne do mailu, kde byla objednávka, usoudil, že to spletl, ale vůbec si to nechtěl přiznat a pokračoval se slovy jako, že na to kašle, že žádný trika pro nás už dělat nebude. Takže jsem mu tam dvě trika, který on udělal blbě nechal a peníze za ně, které jsem mu dal mi hodil na stůl, potom ještě něco říkal, myslel jsem si, že si tam dáme do držky. Už když jsem tam přišel byl nepříjemnej a jeho chování bylo víc než nevhodný! :grr:
Uživatelský avatar
Tom1k
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon 17. bře 2014 12:47:16
Bydliště: Humpolec
Motorka: TA 650

Problém s klubovýma tričkama

Příspěvekod Normas1 » pon 07. dub 2014 14:51:09

Nevím jak ty,ale já jsem žádný problém neměl.Dámská trika byla všechna o číslo větší,protože měli asi jiné číslování ale nikdo si nestěžoval.Je fakt že to s tvoji objednávkou bylo složitější,protože jsi stále něco měnil a proto jsem ti to nechal ať si to vyřídíš sám.Vyhovět ti bylo docela složité.Nemohu posoudit co se odehrálo v obchodě a jak jste se domluvily.


Teď se mě sprostředkovatel ptá jestli by někdo nechtěl 2 trika vel.M bez nicku za ks 300,-.Tak že kdyby někdo chtěl tak písněte,je ochoten na ně dát nick jiný.
I geniální plány mohou mít vyjímku...
Uživatelský avatar
Normas1
Člen klubu
 
Příspěvky: 857
Registrován: pon 17. pro 2012 5:55:04
Bydliště: Rudoltice v Čechách
Motorka: DL 1000

Problém s klubovýma tričkama

Příspěvekod Cvrček » pon 07. dub 2014 15:05:07

Tak to asi měl prodavač fakt blbou náladu. Já s tímto obchodem mám z dřívějších dob jen dobré zkušenosti,to se ještě jmenovali "www.motorkar.net", mají dobré ceny a osobní přístup byl taky v pohodě,dokonce jsem ještě dostal antipich jako dárek ale je pravda že jsem tam tenkrát nechal skoro deset litrů,podruhý jsem zas dostal kuklu pod helmu za nějaký věrnostní body...jen jednou jsem měl problém když jsem objednal pět litrovek oleje Castrol a v balíku byla jen jedna litrovka!!ale stačil jeden telefonát,kouknul na váhu balíku a hned se omlouval a posílal zbytek na vlastní náklady.
Cvrček
Uživatelský avatar
Cvrček
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 95
Registrován: ned 16. pro 2012 21:57:26
Bydliště: Osík
Motorka: VFR1200

Problém s klubovýma tričkama

Příspěvekod Tom1k » pon 07. dub 2014 15:10:10

Jo souhlasím, že objednávka byla doplňována, ale byla taky zároveň doplněna jednym mailem, kde bylo vše kompletně shrnuto, černý na bílým. On tu objednávku přede mnou četl a pak dodal, že to udělal blbě, ale přesto si neodpustil nadávky, což mě překvapilo, proto jsem byl tak vytočenej. Právě proto, že byla dámská trika o číslo větší, tak jsem objednal velikost S, stejně mi to udělal na M. A ještě jak si říkal, že nabízí ty dvě trika bez nicku, to jsou ty co jsem mu tam nechal a on mi řekl, že ten nick z toho sundat nejde, že je může vyhodit, alespoň si můžete udělat obrázek, že lže a, že to přece jenom jde...
Uživatelský avatar
Tom1k
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon 17. bře 2014 12:47:16
Bydliště: Humpolec
Motorka: TA 650

Problém s klubovýma tričkama

Příspěvekod Normas1 » pon 07. dub 2014 15:37:38

Jak říkám nevím co bylo v obchodě a že to jsou ty tvoje trika to vím,protože mě to napsal.Víc už se k tomu vyjadřovat nemíním,ale já byl s tímto obchodem spokojený .Asi jste si opravdu nepadly do oka.

Tak že kdyby teda někdo chtěl vel.M třeba pro vnuka tak dejte vědět.Je za 300,-ks. :)
I geniální plány mohou mít vyjímku...
Uživatelský avatar
Normas1
Člen klubu
 
Příspěvky: 857
Registrován: pon 17. pro 2012 5:55:04
Bydliště: Rudoltice v Čechách
Motorka: DL 1000

Problém s klubovýma tričkama

Příspěvekod Tom1k » pon 07. dub 2014 15:42:58

Ještě abych řekl na závěr, tak když jsem odcházel a zeptal jsem se ho jestli by mi ty trika předělal, tak jak jsem je chtěl, tak mě slušně poslal do ******. A nejvíc mě zaráží to, že mi řekl, že ty trika vyhodí, když je na nich nick, že nejde odstranit a to nikdo chtít nebude, což je jasné. A pak Ti napíše, že nabízí trika bez nicku za 300,- nemám slov. Byl jsem v tom obchodě s kamarádem, který taky nestačil koukat.
Uživatelský avatar
Tom1k
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon 17. bře 2014 12:47:16
Bydliště: Humpolec
Motorka: TA 650


Zpět na Klubové doplňky

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron