Hospoda

o všem možném i nemožném...

Hospoda

Příspěvekod Pešout » pát 01. dub 2016 11:29:10

MotoBjamboja píše:Projdu si poctivě všechny odkazy, děkuji, děkuji. Ty Bludné skály, není to za Kudowa Zdroj? Tam je nádherně, taky jsem říkala, že by to bylo jako možnost, tam sjet.

Ano je to za Kudowa zdroj možnost jet přes přechod Náchod, nebo přes přechod Otovice za obcí Broumov. Jinak chata Hvězda nadále funguje, kdy se k ní dostaneš z Police nad Metují směr obec Hlavňov, tam je již směrovka na Hvězdu. nahoře krásná vyhlídka na Broumovský výběžek, je tam kaple , která tvořila hranici české a německé země. Jinak pan Novák v restauraci supr občerstvení. Jinak pokud pojedete přes Polici nad Metují nenechte si ujít muzeum stavebnice Merkur je to top, jezdí se na to dívat naše vrchnost z hradu. Kdybyste cokoliv potřebovali pomohu klidně aspoň přes telefon uvedený v mapě klubáků. Jinak Adršpach je o víkendu velké procesí, takže bych volil klidnější lokalitu.
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Márty » pát 01. dub 2016 11:58:07

MotoBjamboja píše:V sobotu máme v plánu vyrazit směr přehrada Les království. Poprosila bych klubáky z okolí a těchto směrů, jestli by nám nedali typ na ubytování, restaurce či jiné zajímavosti, které bychom měli vidět. Díky ;)


Kdyby bylo léto, řeknu ti, jeďte se podívat na koupaliště Dachova (u Hořic v Podkrkonoší) - je to koupaliště v takovém tom starém dřevěném plovárenském stylu, natáčel se tam film "Eliška má ráda divočinu" a kousek od něj je hezky upravený pramen Kalíšek... Ono i Hořice jsou docela zajímavé, když víš kam jít. Mám tam známé v kempu Alegro, kde je také poměrně dobré a levné ubytování... (více druhů). Akorát provozují ještě penzion v Krkonoších, takže si myslím, že tenhle víkend bude kemp ještě prázdný... (dal by se tam dal někdy udělat i Scuk, až zas budeme chtít do téhle oblasti).
Uživatelský avatar
Márty
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 746
Registrován: stř 30. led 2013 10:54:03
Bydliště: Mírovice - Veleň
Motorka: TA 700

Hospoda

Příspěvekod Tomas_7 » pát 01. dub 2016 18:39:20

Chtěl jsem založit nové téma, ale nečekám valnou účast, nicméně přes to schválně

Když otevřete google, dáte mapy, vlevo otevřete menu a máte tam "vaše časová osa", ukládají se tam místa kde jste se připojovali na internet, pořizovali foto a celkově to sbírá indície, že jste dané místo navštívily, takže je pak celkem vidět váš pohyb

Tak mě zajímalo, je tu někdo kdo mě trumfne? Předpokládám, že nějaké cestovní povolání jako řidič by mohlo, tak si můžem dát trochu challenge, tohle je můj poslední rok a půl

Obrázek
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Hospoda

Příspěvekod MotoBjamboja » pát 01. dub 2016 18:42:18

Děkuji za všechny tipy a za nabídnutou pomoc Pešouta, však my někdy dojedeme znova a provedeš nás osobně ;)

Jsme už sbalení a vše se vešlo do top casů, takže můžeme motky opustit a já bych klidně to muzeum Merkuru navštívila. A Hvězda je taky v bodech zájmu. Uvidíme, co stihneme.

Ještě jednou, díky moc!
Uživatelský avatar
MotoBjamboja
 
Příspěvky: 632
Registrován: stř 12. srp 2015 9:15:37
Bydliště: Liberec
Motorka: TA 700

Re: Hospoda

Příspěvekod Pešout » pát 01. dub 2016 18:50:15

Není zač užijte si to... má být top den , to si to tak někdo umí naplánovat.......
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod MMyshack » pát 01. dub 2016 19:29:24

Ano je to za Kudowa zdroj možnost jet přes přechod Náchod, nebo přes přechod Otovice za obcí Broumov. Jinak chata Hvězda nadále funguje, kdy se k ní dostaneš z Police nad Metují směr obec Hlavňov, tam je již směrovka na Hvězdu. nahoře krásná vyhlídka na Broumovský výběžek, je tam kaple , která tvořila hranici české a německé země. Jinak pan Novák v restauraci supr občerstvení. Jinak pokud pojedete přes Polici nad Metují nenechte si ujít muzeum stavebnice Merkur je to top, jezdí se na to dívat naše vrchnost z hradu. Kdybyste cokoliv potřebovali pomohu klidně aspoň přes telefon uvedený v mapě klubáků. Jinak Adršpach je o víkendu velké procesí, takže bych volil klidnější lokalitu.[/quote]

Snad budeš mít na Hvězdě štěstí - když jsme tam byli předloni, měli to zabraný všechno němci a my utřeli hubu :-/
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 807
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Re: Hospoda

Příspěvekod Pešout » pát 01. dub 2016 20:19:10

Jo tak to někdy bývá.................
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod avik » pát 01. dub 2016 20:22:06

Tak když jsme v hospodě a debatujem o všem možným tak vám musím říct, že jsem prodal alpa. Tak bych chtěl požádat vedoucí zájezdu, aby volili trasy které budu moci jezdit s vámi na skutru. Květka žádám, aby upravil rychlost ze sedumdesátky na padesátku to abych na skutříku stíhal. A přítele angrešta aby ty jeho zkratky vedly po zpevněných cestách skutřík bláto nemá rád. A až mě japončíci vyrobí a dodají afriku tak potom vám brzdu snad dělat už nebudu.A když mě ujedete tak na mě počkejte, abych nejel někam jinam. Ahoj avik.
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Hospoda

Příspěvekod Gamba » pát 01. dub 2016 20:24:34

APRÍL???
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Hospoda

Příspěvekod Květek » pát 01. dub 2016 20:48:37

To asi není apríl je to ,,,,,dělá mi to naschvál.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: Hospoda

Příspěvekod Pešout » pát 01. dub 2016 21:30:33

To muže být jen apríl, ale dobrej...
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Re: Hospoda

Příspěvekod angrest. » sob 02. dub 2016 6:52:53

Stýská se mu stýská,po nás "dobrácích".A popichuje.Abych Tě v neděli nepřijel do Přívratu zkontrolovat.Samozřejmě na skutru.
Duj větře a rvi kštici mou ....
Uživatelský avatar
angrest.
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 425
Registrován: stř 19. pro 2012 8:10:25
Bydliště: Zámrsk
Motorka: TA 600

Hospoda

Příspěvekod Květek » sob 02. dub 2016 10:37:57

Tak se tam sejdeme.Taky Tě pozval se podívat na tu novou afru?Já tam vezmu Gambu až si zítra konečně dorazí pro ,,Mikulášskou nadílku"
Akorát má blbý,že to ještě neví tak si buchtu vezmeme svoji sebou aby nemusel roztápět pec a dělat koláče.
Tak uživejte krásného dne i já za chvilku vyrážím ale bohužel do práce.Večer ve 22hod.se kouknu jestli nezměnil plán a nebude někde místo naší návštěvy prohánět novou afru.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Hospoda

Příspěvekod Gamba » sob 02. dub 2016 12:00:37

Co, zitra jdeme k Avikovi na navstevu? Vyborne. Upecu babovku. :rock:
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Hospoda

Příspěvekod TomElefant750 » sob 02. dub 2016 14:05:56

Tak se u mně před chvílí stavoval kamarád na nový Africe - ještě na papírovejch značkách - sednul jsem si na to, kousek (asi kilák) jsem se na tom svez a musím říct že by mi to mohlo do baráku :-). Proti TA600 samozřejmě o několik generací rozdíl, jede, brzdí, i odspoda se slušně sbírá, podvozek jsem nevyzkoušel ale není na tom vůbec pocit rychlosti, myslel jsem že jedu tak 70 a na tacháku bylo přes kilo. Do terénu co jezdíme my by se ale musela dost poladit, spíš si ji umím představit jako druhej stroj ke svýmu speciálu :-) - tak kdyby to chtěl někdo sponzorovat hlašte se :D
Čau, Tom
Proč jezdit po asfaltu, když to jde i bahnem :-)
Uživatelský avatar
TomElefant750
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: sob 11. kvě 2013 12:13:40
Bydliště: Liberec
Motorka: TA 600

Hospoda

Příspěvekod hobr » sob 02. dub 2016 19:45:24

Gamba píše:Co, zitra jdeme k Avikovi na navstevu? Vyborne. Upecu babovku. :rock:

V kolik hodin? Přidal bych se...
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1967
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Hospoda

Příspěvekod Květek » sob 02. dub 2016 22:20:58

Ávik tady na fóru nebyl tak nic neví ale dojeďte oba budu Vás čekat a buď ho navštívíme nebo Hobra vezmu na tu podhlednu když na Rozhlednu má od doktora zákaz.Dáme někde venku kafe nebo Birell.Neměli jste dojet spíš trochu později než na 11hodinu?Jste dospělí tak si poraďte.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Hospoda

Příspěvekod Reno » sob 02. dub 2016 23:53:52

Kdybychom se stihli vrátit do 14hod. do HK,tak se s vámí rádi někde najíme.
Lepší první v pekle,než druhej v nebi..
Uživatelský avatar
Reno
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 526
Registrován: pát 17. dub 2015 23:55:33
Bydliště: Hradec Králové
Motorka: TA 600,BMW

Hospoda

Příspěvekod Tomas_7 » ned 03. dub 2016 9:02:01

Reno píše:Asi mě pár lidí nebude mít rádo,ale zdá se mi že Alp je v porovnáním s ostatními moto docela jednoduchej,a přijde mě docela normální dělat si běžnou udržbu sám.Aspon si o moto něco zjištíš,a kdo se bojí vymenit si olej atd...Pro mě teda není s prominutím motorkář za kterýho se považuje.. Myšáku já třeba neměl nadrž dole ani jednou,ani nevim jak se to dělá :) .Ale až bude třeba,tak jí sundám,třeba za asistence youtube.
Ps:nemáš chytrý cdi od ignitechu?poprosil bych někoho,kdo si ho stebou vymění a zkusit projet,.



Co člověk to názor, mě se v tom rejpat nebaví, nemám žádnou radost z toho, když si udělám něco sám, podstatnej je pro mě jen finální výsledek a jeho kvalita, rád jezdím, ale trčení x hodin v garáži abych něco opravil je pro mě ztráta času kterej jsem mohl využít daleko příjemněji

Jediné co, že jsem včera doma stáhl gumu z ráfku, to považuju za věc kterou je asi dobré umět někde venku, kdybych si ale byl jistý, že to umím tak to taky radši někomu strčím ať se o to postará :)
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Hospoda

Příspěvekod Tech » ned 03. dub 2016 10:50:10

Jak říkáš, co člověk to názor. Pro mě je znalost moto, co jak funguje a jak se to rozdělává nedocenitelná, když cestuju x tisíc km od domova sám. Ne že bych někdy něco musel spravovat ťuk, ťuk, ale je fajn vědět kam šáhnout. Proto si dělám veškerý servis sám.
Uživatelský avatar
Tech
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 406
Registrován: ned 08. lis 2015 23:15:08
Bydliště: Nové Hrady 61
Motorka: TA 650

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 2 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron