Hospoda

o všem možném i nemožném...

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 24. bře 2016 18:53:05

No zřejmě láska nepřenáší jen hory ale i motorky.. :)
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod stráša » čtv 24. bře 2016 20:07:53

jj když potřebuješ zatlačit tak se to hodí :D
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 24. bře 2016 20:21:21

To mě povídej.. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod Werke » čtv 24. bře 2016 22:36:55

Chlapi to máte ještě fajnový, kolega mi zrovna dneska povídal, když jede ve dvou tak si nemůže ani na chvilku stpoupnout do stupaček, protože by si pak neměl kam sednout :D :lol:
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: DL650V

tak kdo

Příspěvekod Spike-cz » ned 27. bře 2016 18:22:40

Tech píše:Zvěř je přemnožená a radši budu potkávat vlky než nadržený kovboje v zeleným co se chovaj jak kdyby jim všechno patřilo.

Asi nevíš, o čem mluvíš ne? Oni myslivci jsou svázaný celkem spoustou pravidel a rozhodně nesmí střílet kdy chtějí a co chtějí. Asi tě vyhnali z lesa, žes utrpěl takovou nenávist ne? A většinou se oni o ty lesy víc starají než tam střílí. Mně by partičky, co mi v lese dělají bordel, taky vadily.
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

tak kdo

Příspěvekod Tech » ned 27. bře 2016 19:29:01

spike-cz píše:Asi nevíš, o čem mluvíš ne? Oni myslivci jsou svázaný celkem spoustou pravidel a rozhodně nesmí střílet kdy chtějí a co chtějí. Asi tě vyhnali z lesa, žes utrpěl takovou nenávist ne? A většinou se oni o ty lesy víc starají než tam střílí. Mně by partičky, co mi v lese dělají bordel, taky vadily.


Nikdo mě z lesa nevyhnal, o to mi nejde. Ale přijde mi to nepřirozené, střílet zvěř. Proč nemůžeme mít přirozený koloběh býložravci - predátor. Zelenohlavci vlky vystříleli protože jim škodili, by se nemohli chlubit kolikakteráka sejmuli a kolik toho mají v mrazáku.

Celý ten jejich klan mi je proti srsti. Pravidla jsou jedna věc a praxe druhá. Při sklizni taky nemaj na poli co dělat...To se pak v řezačce bojíš aby tě nesejmula nějaká zbloudilá kulka. Vím o případu kdy myslivec prostřelil řezačce hydraulickou hadici.
V lese 99% bordelu stejně udělá bezohledná těžba za nevhodného počasí. A dřevo se pak cpe do Rakouska, Německa. Neznám normy kolik se toho může vytěžit, ale v poslední době kolem lesů ubývá.

Btw. kde bydlíš ? Já žiju v lese od narození, vím jak to chodí. Tvůj názor mi přijde nějak naivní...
Uživatelský avatar
Tech
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 406
Registrován: ned 08. lis 2015 23:15:08
Bydliště: Nové Hrady 61
Motorka: TA 650

tak kdo

Příspěvekod Spike-cz » pon 28. bře 2016 6:21:58

Tech píše:Nikdo mě z lesa nevyhnal, o to mi nejde. Ale přijde mi to nepřirozené, střílet zvěř. Proč nemůžeme mít přirozený koloběh býložravci - predátor. Zelenohlavci vlky vystříleli protože jim škodili, by se nemohli chlubit kolikakteráka sejmuli a kolik toho mají v mrazáku.

Celý ten jejich klan mi je proti srsti. Pravidla jsou jedna věc a praxe druhá. Při sklizni taky nemaj na poli co dělat...To se pak v řezačce bojíš aby tě nesejmula nějaká zbloudilá kulka. Vím o případu kdy myslivec prostřelil řezačce hydraulickou hadici.
V lese 99% bordelu stejně udělá bezohledná těžba za nevhodného počasí. A dřevo se pak cpe do Rakouska, Německa. Neznám normy kolik se toho může vytěžit, ale v poslední době kolem lesů ubývá.

Btw. kde bydlíš ? Já žiju v lese od narození, vím jak to chodí. Tvůj názor mi přijde nějak naivní...


Takže seš podle těhle řádek asi dost mimo a pleteš hrušky s jablkama. Miluju lidi, kteří hlásají tyhle bludy.
Tech píše:Nikdo mě z lesa nevyhnal, o to mi nejde. Ale přijde mi to nepřirozené, střílet zvěř. Proč nemůžeme mít přirozený koloběh býložravci - predátor. Zelenohlavci vlky vystříleli protože jim škodili, by se nemohli chlubit kolikakteráka sejmuli a kolik toho mají v mrazáku.

Výkon mysliveckého práva má jasná pravidla, aspoň u nás na Šumavě. Vlky vyhubili lidi závislí na svých skromných zdrojích obživy, stádečku ovcí atd. plus šlechta, která lov provozovala jako kratochvíli.
Tech píše:Celý ten jejich klan mi je proti srsti. Pravidla jsou jedna věc a praxe druhá. Při sklizni taky nemaj na poli co dělat...To se pak v řezačce bojíš aby tě nesejmula nějaká zbloudilá kulka. Vím o případu kdy myslivec prostřelil řezačce hydraulickou hadici.
V lese 99% bordelu stejně udělá bezohledná těžba za nevhodného počasí. A dřevo se pak cpe do Rakouska, Německa. Neznám normy kolik se toho může vytěžit, ale v poslední době kolem lesů ubývá.

Jak se u vás v lese, kde žiješ celej život, seče kukuřice, netuším. A ano, taky jsem viděl chlapa s kulovnicí, jak přímo z mašiny zkoušel trefit černou schovanou v kukuřici. Ale každý nimrod dneska ví, že na hon policie jezdí a kontrolujou alkohol. Všechno je o lidech a je třeba se na to tak koukat. V každém stádě se najde hovado nerespektující předpisy a zdravý rozum. U nás nějakej kluk přejel na přechodu maminku s kočárem, jí zabil. Bylo mu 23 let. Celej tenhle ročník je teda špatnej? Přeber si to..
A mimochodem myslivci jsou ti ozbrojení brigádníci, co hlavně pucujou krmelce a za rok si střelí jednoho srnce a dva divočáky (u nás). Ti, co prodávají dřevo do ciziny (protože tomu se říká trh - kdo dá víc, tomu se prodá), jsou lesníci. Ještě lépe majitelé lesů. A když budeš mít dost korunek kup si les a vůbec nic nemusíš těžit. On ti to vysvětlí kůrovec a pak i sousední vlastníci lesa. Jinak jsou zajímavé historické prameny - fotografie. Divil by ses, kolik dnešních lesů bylo ještě za první republiky ornou půdou.
Mně se taky nelíbí, že Šumava je plná fotovoltaik, ale nebudu kvičet na každýho "ekofašistu" s šamakem na krku a debilníma heslama v puse.
No fuj, omlouvám se za takovej OT, ale když už jsem se tak rozepsal..
PS: Na i v ní jsem před chvílí byl. Je to o úhlu pohledu. Doporučuju :beer:
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

tak kdo

Příspěvekod Martin » pon 28. bře 2016 7:30:21

Máš pravdu. Souhlasím s tebou. :gd:
Uživatelský avatar
Martin
Člen klubu
 
Příspěvky: 391
Registrován: sob 11. črc 2015 11:45:49
Bydliště: Jinačovice
Motorka: TA 650

tak kdo

Příspěvekod Květek » pon 28. bře 2016 13:43:41

Děkuji Spikovi za hezký příspěvek s kterým se na 100% ztotožňuji a souzním.Dotyčný má problém s kluky na STK i policisty a teď s myslivci,zkráceně s každou autoritou a všichni jsou u něj....neustále mu jeho ostré výrazy mažeme.Nebylo zvykem zde neustále někoho osočovat a napadat toto se zavedlo na m.cz tak tam si přispívej slangem jakým chceš ale tady se toho vyvaruj čte to zde kde kdo a snažime se udržet určitou úroveň slušnosti.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

tak kdo

Příspěvekod Tech » pon 28. bře 2016 16:16:01

spike-cz píše:A mimochodem myslivci jsou ti ozbrojení brigádníci, co hlavně pucujou krmelce a za rok si střelí jednoho srnce a dva divočáky (u nás).


To jsi mi krásně nahrál. To je ten nejzákladnější problém. Prasata i srnčí jsou dnes tak přemnožená, že není rok, co by nám nezlikvidovali půl políčka brambor a pšenice, nemluvě o škodě na lesích a loukách. Prasata jsou taky drzí, že nám rozryly paseku 30m pod barákem ! A když pak jdeš za "myslivcem" jen ti krčí rameny, v lepší případě ti nechá dva soušky za barákem. Loučky u lesa se dnes prakticky nesklízí, je to jedna velká oranice. Mimochodem kus lesa máme, i občas těžíme na kšeft.

A fakt mi nemusíš vysvětlovat rozdíl mezi myslivcem a lesníkem. Neříkám že jsou všichni stejní, ale 95% co jsem potkal a potkávám na univerzitě jsou si velmi podobní...
Uživatelský avatar
Tech
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 406
Registrován: ned 08. lis 2015 23:15:08
Bydliště: Nové Hrady 61
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod pallous » pon 28. bře 2016 16:45:21

Zdarec chlapáci.Konečně dávám do kupy tátoša po novým laku :yah: .U pravý vidle u šroubku co drží blatník je takový drátěný očko,pravděpodobně na náhon tachometru.Nemohl by sem dát někdo foto (detajl) jak to tam přesně je.Předem dík :thnx:
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

tak kdo

Příspěvekod Spike-cz » pon 28. bře 2016 17:06:35

Sorry Gambo.
Ten chlapec je zmatenej a já se s ním fakt na netu dohadovat nebudu. Napřed vrazi, pak střílí málo. Asi ještě nemá vyhraněný názory, natož aby si vybral, co vlastně chce. Snad mu ta universita pomůže. Nebo zbude motorová pila.
Končím debatu o ničem s žádným cílem. Howg
:thnx:
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Hospoda

Příspěvekod Werke » pon 28. bře 2016 17:28:39

Nevím jestli to tak má být, ale já to tak mám :)
Přílohy
20160328_182125.jpg
20160328_182037.jpg
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: DL650V

Re: Hospoda

Příspěvekod street-dog » pon 28. bře 2016 18:56:50

Taky to mám takhle :)
Stadion S11 > JAWA 50/21 > ČZ 125/453 > ČZ 175/477 > JAWA 350/640 > AGB 37 > Suzuki DR650 RSE > Honda XL 650V Transalp > Simson S51 Enduro > BMW R 1100 GS
Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
 
Příspěvky: 1041
Registrován: stř 15. říj 2014 20:37:59
Bydliště: Brno
Motorka: R 1100 GS

tak kdo

Příspěvekod Tech » pon 28. bře 2016 19:59:22

spike-cz píše:Sorry Gambo.
Ten chlapec je zmatenej a já se s ním fakt na netu dohadovat nebudu. Napřed vrazi, pak střílí málo. Asi ještě nemá vyhraněný názory, natož aby si vybral, co vlastně chce. Snad mu ta universita pomůže. Nebo zbude motorová pila.
Končím debatu o ničem s žádným cílem. Howg
:thnx:

Už jsem nechtěl reagovat, ale když to přesunuli. Vyhraněný názory asi nemám. Nelíbí se mi, že tady nemáme přirozené predátory. To je jedna věc. (možná to už v dané hustotě osídlení opravdu není reálné, to nevím)...Že myslivci nestíhají regulovat stavy zvěře je objektivní problém. Znásobení porostů kukuřice (díky del..ím bioplynkám), která jim poskytuje potravu a bezpečný domov na velkou část roku tomu taky nepomáhá. Všichni jezdí do Rumunska na enduro, jezdí se tam Red Bull atd... a nezdá se mi, že by tím tamní příroda jakkoli trpěla na kráse.

Konkretní otázka. Proč se u nás nemůže jezdit např. na horách po zpevněných cestách jako v Alpách ve Francii a Italii ? Nevím. Blbej KRNAP, dělaj machry a.... v Alpách si můžeš vyjet legálně do dvojnásobné výšky.

PS: Mě to zrovna tolik netrápí, jezdím si kudy chci. :tss:
Uživatelský avatar
Tech
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 406
Registrován: ned 08. lis 2015 23:15:08
Bydliště: Nové Hrady 61
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Květek » pon 28. bře 2016 20:25:28

Tak si jezdi kudy chceš ale piš si to někam jinam mám dojem, že zde nikoho neomráčíš a zůstane to tady takové spíš v rozumných hranicích kdy o nás nikdo neprojevoval zájem jak o blbečky co jezdí 250 a pak se ukáží na vídeu i s číslem moto.Ať jezdí třeba 300 ale když už mají potřebu se chlubit tak to dělají aspoň mezi sebou v soukromí a je to v poho.To PS se Ti opravdu povedlo umím si Tě okamžitě představit jak v dětském věku dupeš nožičkama ja to chci,takhle to bude a když nebude po mém tak uvidíte ...
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Hospoda

Příspěvekod Tomas_7 » pon 28. bře 2016 20:54:58

Tohle mi trochu připomělo jeden inzerát domácí stavby, kdy byla kastle nissana micry nasazená na šasi nissanu patrol se zvednutým podvozkem a s velkými koly, jako důvod prodeje bylo uvedeno "lesní správa nesdílí moje nadšení" :D
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Hospoda

Příspěvekod pallous » pon 28. bře 2016 21:13:45

Dik za fotky :thnx: .DAl jsem to taky tak jen jsem si nebyl jistý.Ještě jednou dík za rychlou odpověď :thnx:
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod petrucio » pon 28. bře 2016 21:43:36

pallous píše:Zdarec chlapáci.Konečně dávám do kupy tátoša po novým laku :

Nafoť nám tátoša, ať vidíme, jak se v novém kabátě třpití... :D :omg2:
TransAlp 650, HONDA CR250R, ČZ 250 typ 513 CROSS, ČZ 380 typ 514 CROSS, YAMAHA DT125R,
Uživatelský avatar
petrucio
Člen klubu
 
Příspěvky: 881
Registrován: sob 03. kvě 2014 16:28:32
Bydliště: č.budějce
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Tech » pon 28. bře 2016 22:32:04

Květek píše:Tak si jezdi kudy chceš ale piš si to někam jinam mám dojem, že zde nikoho neomráčíš a zůstane to tady takové spíš v rozumných hranicích kdy o nás nikdo neprojevoval zájem jak o blbečky co jezdí 250 a pak se ukáží na vídeu i s číslem moto.Ať jezdí třeba 300 ale když už mají potřebu se chlubit tak to dělají aspoň mezi sebou v soukromí a je to v poho.To PS se Ti opravdu povedlo umím si Tě okamžitě představit jak v dětském věku dupeš nožičkama ja to chci,takhle to bude a když nebude po mém tak uvidíte ...



Ano třeba kopu. Ale ptám se, proč to nejde u nás když to jde na západě ?
Uživatelský avatar
Tech
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 406
Registrován: ned 08. lis 2015 23:15:08
Bydliště: Nové Hrady 61
Motorka: TA 650

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron