Hospoda

o všem možném i nemožném...

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 28. zář 2017 20:26:43

Víš já mám jiné zkušenosti.Už nějakou dobu se v lesích nevyhýbám kontaktu s myslivci a podobně.Na libavé mě jeden fořt řekl: když jezdíte jen tam kde jsou nějaké cesty at od traktorů až po tanky tak nám to nevadí,nic nám neničíte.Podobnou zkušenost mám skoro všude.Ikdyž to kolikrát začalo řvaním tak po vysvětlení že s tou těžkou motorku nejezdím mezi stromky,neničím kořeny že jezdím jen kudy vedou nějaké koleje po nějaké technice,vždy jsme se rozešli v dobrém a podáním ruky.Že mlaďoši to na lehkých rýpou všude je věc jiná.Já mám svědomí čisté..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod ogi » čtv 28. zář 2017 20:33:58

Když ježdění v přírodě sejří veřejnost, tak ať se udělaj stezky a oblasti, kde budu moct s endurem legálně jezdit. Když se můžou pro darmošlapy budovat stovky kilometrů cyklostezek, často v NP a CHKO, tak proč ne tohle? :grr:
Z bejvalejch vojenskejch újezdů raději udělaj CHKO nebo za co to vyhlásili (Brdy), přitom vojenský prostory by byly ideální adepti na enduro...
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 28. zář 2017 20:36:55

Jo přesně tak.To už zrovna můžou v čr zakázat prodej endur když vlastně nemají kde legálně jezdit..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod ogi » čtv 28. zář 2017 20:40:36

Holt cyklisti jsou jiná kasta. Ale kde není zákaz, ježdění neřešim. Naštěstí mám v okolí dost lesních a polních cest bez závor a zákazů a jezdim tam občas a sám, takže zatim no problem...
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod ogi » čtv 28. zář 2017 20:45:21

Qwerte, jestli by jsme se neměli přesunout do offroad hospody, ať zase nejsme v nemilosti. :D
https://www.youtube.com/watch?v=h2mW39mJKvM
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Květek » čtv 28. zář 2017 22:25:16

Co furt sejříš a rýpeš. Tohle vše do ,,Hospody" rozhodně patřilo co jsme tam teď společnýma silama napsali. Ty snad ani nemáš zájem aby se táhlo v klubu za jeden provaz a navzájem jsme se respektovali a drželi jsme pohromadě třeba proti plechovkářům nebo kretenům ve vlastních řadách (myšleno moto řadách) aby to zase někdo nevztáhl na sebe jako když jsem chtěl aby se lidi drželi zhruba tématu a nečinili ze všech vláken fajzbůůůk pro dva.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Hospoda

Příspěvekod ogi » pát 29. zář 2017 5:24:25

Já právě zájem mam, aby se na webu a v klubu něco dělo. Myslel jsem to jako fór a je zajímavý, žes na příspěvek reagoval zrovna ty. Inu jak je to o té potrefené huse...
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Re: Hospoda

Příspěvekod Spike-cz » pát 29. zář 2017 5:59:57

Ne Ogi. Nemyslel. Ty jsi totiž nemyslel vůbec. A to, cos vyplodil je zase jen flejmovej příspěvek. A právě proto mě to tady baví míň a míň. A bohužel pro klub nejen mě.
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Re: Hospoda

Příspěvekod Spike-cz » pát 29. zář 2017 6:16:08

Je to dobou nebo lidma?
Proč vždycky musí mít někdo potřebu rejt?
Moderátor jako první by měl s fórem pracovat a udržovat vlákna aspoň v rámci možností tématicky čistý. A ne podjebávat.
V poslední době mi přijde, jako by se tu řešilo jen Květek vs uražená většina fóra. Asi je potřeba si uvědomit a říct si veřejně, co chceme.

Chceme mít klub a tohle fórum? Já ano.
Chceme sem chodit rádi jako "do rodiny"? Asi jo, chceme.

Tak jestli to máte taky tak, už se vyserte na ty rejpavý příspěvky sem na stránky a třeba udělejte něco pro klub. V opačným případě se chyťte za ruce s "chytrákama", kteří prošli klubem (jako třeba plzeňskej Martin, a sbohem.

Píšu to a vím, že přesně do tohohle šuplíku patří i tenhle můj výlev. Ale někdo nám asi to zrcadlo nastavit musí. Tak pánové PROSÍM!!! Buďme tu normální.
I lidi mimo fórum, kteří to tu jen čtou mi říkají, Spajku já tam nejdu, furt se tam jen někdo hádá. Na to dlabu. Zakládali jsme si na tom, že to tu není jako na motorkářích.cz, spousta chytrejch a samý urážky. Tak si to taky udržme.. :help:
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Hospoda

Příspěvekod Dejavu » pát 29. zář 2017 6:50:43

Spajku, dík, nenapsal bych to líp.

:thnx:

Ogi, jsi moderátor. Musíš vystupovat trošku jinak, neutrálně. Pokud to neumíš nebo nechceš, napiš mi to do SZ a já tě toho "břemena" zbavím.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Re: Hospoda

Příspěvekod pallous » pát 29. zář 2017 7:02:37

spike-cz píše:Je to dobou nebo lidma?
Proč vždycky musí mít někdo potřebu rejt?
Moderátor jako první by měl s fórem pracovat a udržovat vlákna aspoň v rámci možností tématicky čistý. A ne podjebávat.
V poslední době mi přijde, jako by se tu řešilo jen Květek vs uražená většina fóra. Asi je potřeba si uvědomit a říct si veřejně, co chceme.

Chceme mít klub a tohle fórum? Já ano.
Chceme sem chodit rádi jako "do rodiny"? Asi jo, chceme.

Tak jestli to máte taky tak, už se vyserte na ty rejpavý příspěvky sem na stránky a třeba udělejte něco pro klub. V opačným případě se chyťte za ruce s "chytrákama", kteří prošli klubem (jako třeba plzeňskej Martin, a sbohem.

Píšu to a vím, že přesně do tohohle šuplíku patří i tenhle můj výlev. Ale někdo nám asi to zrcadlo nastavit musí. Tak pánové PROSÍM!!! Buďme tu normální.
I lidi mimo fórum, kteří to tu jen čtou mi říkají, Spajku já tam nejdu, furt se tam jen někdo hádá. Na to dlabu. Zakládali jsme si na tom, že to tu není jako na motorkářích.cz, spousta chytrejch a samý urážky. Tak si to taky udržme.. :help:



:jes: :jes: :kamosi: :jes: :jes:
Něco v podobným smyslu jsem tady psal víc jak před rokem.Můžu mít k někomu výhrady a pokud jsou nepřekonatelný tak si to vyjasním nejlíp mezi čtyřma očima.


Ano chci mít tenhle klub a tohle fórum a chci sem chodit rád jako "do rodiny".
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod qwert » pát 29. zář 2017 7:03:04

A nejste zase trochu přecitlivělí? Já to taky pochopil od ogiho jako žert.Nemyslím si že by chtěl rýpat.Ogi je v pohodě a nemám pocit že by zdejším stránkám škodil.Tak pánové sneste trochu nadsázky..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod Dejavu » pát 29. zář 2017 7:16:38

Qwerte, někdy je opravdu lepší mlčet. Každý "ftip" totiž nemusí být správně pochopen a může to vyznít jako rýpání. Navíc jak jsem psal, Ogi je Moderátor a je potřeba se podle toho i chovat.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Hospoda

Příspěvekod qwert » pát 29. zář 2017 7:19:35

Dobrá,mlčím..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod Dejavu » pát 29. zář 2017 7:20:57

To bylo ale míněno na Ogiho koment :) Vidíš, zas jsi to špatně pochopil. :mgr:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Hospoda

Příspěvekod ogi » pát 29. zář 2017 7:49:35

OK. já už se k tomu taky vyjadřovat nebudu, aby nedošlo opět ke špatnému pochopení. To se tady za chvíli budem bát cokoliv napsat, aby se to náhodou někoho nedotklo. Tímto za mě uzavřeno!
Pokud je pro forum přínosnější řešit, kde kdo snědl kolik borůvkovejch knedlíků, nemam s tim problém. Ale sladký až tak nemusim, takže dneska si jdu k obědu k řezníkovi koupit marinovaný koleno, už se na něj těšim od středy. :D
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod hobr » pát 29. zář 2017 7:54:12

qwert píše:Dobrá,mlčím..

Já taky neříkám nic, ale pamatujte, na má slova dojde! :tss:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1967
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Hospoda

Příspěvekod Gamba » pát 29. zář 2017 8:20:23

ogi píše:OK. já už se k tomu taky vyjadřovat nebudu, aby nedošlo opět ke špatnému pochopení. To se tady za chvíli budem bát cokoliv napsat, aby se to náhodou někoho nedotklo. Tímto za mě uzavřeno!
Pokud je pro forum přínosnější řešit, kde kdo snědl kolik borůvkovejch knedlíků, nemam s tim problém. Ale sladký až tak nemusim, takže dneska si jdu k obědu k řezníkovi koupit marinovaný koleno, už se na něj těšim od středy. :D


Ogi ty jsi fakt osel. Vubec nic jsi nepochopil.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Hospoda

Příspěvekod ogi » pát 29. zář 2017 8:47:34

Já to právě pochopil moc dobře. A víc už k tomu fakt nic.
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Werke » sob 30. zář 2017 20:26:41

Tak včera STK, když jsem zajel do vedlejší vesnice v 10.45 hod. (s tím, že mají do 12.00) , tak už mě nevzali, že mají plno :grr: . Vrátil jsem se domů a zavolal na STK o 30km dál jestli mě vezmou (taky měli do 12.00) a rovnou jsem se zeptal do kolika bych musel dorazit a oni na to že jo, a že musím dorazit do 12.00h. Dostavil jsem se lehce po půl dvanácté a naprosto bez problémů jsem prošel :) a přitom si pěkně pokecal s technikem.
Prostě jsou lidé a "lidé".
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: DL650V

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron