Hospoda

o všem možném i nemožném...

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 7:25:33

Já jezdím každý víkend takže pro mě není termín problém.No záleží na vás.Myslím že by se rád přidal i někdo od Olomouce.. ;)
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod ogi » čtv 22. bře 2018 8:55:56

Tady OT, fotka pro Qwerta, páč vlákno o mém Alpu nevidí ale zajímá ho, jak vypadá novej př. blatník.
Přílohy
IMG_20180315_180834.jpg
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 9:21:05

No tak bohužel ani tady ogi.Mám tu napsáno že nemám oprávnění vidět fotky..Ale dávat je sem můžu.. :prn:
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 10:00:28

Já to stejně nechápu.Do hospody psát můžu.Do vlákna o srazu psát nemůžu.Do vlákna baterky psát můžu.Do ogiho alpina psát nemůžu.Do hlasování o trase na srazu psát nemůžu.Do vlákna rádio psát můžu.Fotky můžu dávat a nesmím vidět jiných.K čemu je to jako dobré?
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod J*O*K*E*R » čtv 22. bře 2018 10:08:01

Na přání Dejavu jsem Qwerta povýšil do skupiny Člen klubu. Je to menší zlo než vysvětlovat to, co je tu na fóru popsáno (práva jednotlivých skupin).
Uživatelský avatar
J*O*K*E*R
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 12. bře 2018 16:58:17
Motorka: -

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 12:32:37

Menší zlo je mě povýšit na člena klubu? No to jsi mě pobavil.Nepotřebuju vysvětlovat práva jednotlivých skupin.Jen jsem poukázal na jejich nesmyslnost jak to pochopil i Daryth.Jako nečlen klubu mám mít možnost psát jen někde? Fotky pro ostatní dávat můžu ale sám nesmím vidět fotky ostatních? Na sraz přijet můžu ale nemít možnost se k němu nebo vyjížďce vyjádřit? Doufám že budu aspoň moci pro členy i nečleny uspořádat sraz alpů..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod ogi » čtv 22. bře 2018 13:14:26

qwert píše:Menší zlo je mě povýšit na člena klubu? No to jsi mě pobavil.Nepotřebuju vysvětlovat práva jednotlivých skupin.Jen jsem poukázal na jejich nesmyslnost jak to pochopil i Daryth.Jako nečlen klubu mám mít možnost psát jen někde? Fotky pro ostatní dávat můžu ale sám nesmím vidět fotky ostatních? Na sraz přijet můžu ale nemít možnost se k němu nebo vyjížďce vyjádřit? Doufám že budu aspoň moci pro členy i nečleny uspořádat sraz alpů..

Přesně. :clap:
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Werke » čtv 22. bře 2018 14:11:08

Qwert: kdyby jsi poslal tu směšnou částku tak jsi to teď nemusel řešit. Pokud vím , tak většina těch co chtěli přispět a přispěli tak souhlasila s tím jak to bude rozdělený. Debatovalo se o tom. Asi by bylo divný kdyby se přizpůsobovala většina menšině.
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: DL650V

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 14:55:39

Tady vůbec nejde o tu směšnou částku.Nemám problém zaplatit 50kč.Jestli budu dělat sraz bude mě to stát mnohem víc.Jde mi o nesmyslnost jak je to nastavené.V čem je ta výhoda členství? Nechápu když se tady někdo chce podělit o fotky z nějaké cesty tak nečlen je nemůže vidět.Chcete aby na sraz jezdili lidi ale jako nečlen nemá možnost se ke srazu vyjádřit ani případně něčím přispět.Tohle nějak přispívá klubu nebo jeho členům?
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Re: Hospoda

Příspěvekod Pešout » čtv 22. bře 2018 15:12:02

Ahoj já trošku souhlasím s qwertem , jelikož jsem bordel mamá, tak jsem příspěvek poslal, až dnes a rád, protože mne záleží, aby klub fungoval dál, je to opravdu zanedbatelná částka. Ale jde o to, aby lidi neodcházeli, ale spíš, aby se účastnili na akcích. Pokud neuvidí fotky nebo se nemohou zapojit do diskuze, těžko se rozhodnou připojit k nám. Na druhou stranu je asi těžké rozlišit, kdo si tu přečte technické věci a na klubu mu nezáleží.
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Werke » čtv 22. bře 2018 15:14:31

Svým způsobem máš pravdu. Do budoucna jak já bych to viděl, by bylo nejlepší aby každý kdo se zaregistruje a nebo je registrovaný zaplatil stanovenou částku a hotovo. Pro návštěvníka bych skryl témata která jsou soukromějšího charakteru. Případně , pokud by to šlo, udělat to tak, aby si každý člen mohl zaškrtnout volbu komu se to zobrazí ( myšleno třeba jen členům nebo všem).
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: DL650V

Re: Hospoda

Příspěvekod Pešout » čtv 22. bře 2018 15:16:27

No asi tak..................
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Werke » čtv 22. bře 2018 15:23:17

Návštěvník má možnost diskutovat v mini chatu, a pokud se rozhodne vstoupit (stát se členem ) tak není problém. Takhle jsem to udělal i já. Je jenom škoda , že už na ten chat nikdo nechodí. Myslím, že bylo dobré, (ještě když byl moderátorem Květek tak to propagoval) sejít se každou neděli a pokecat tam.

PS: asi jsme tohle měli přehodit do tématu "přátelé a kamarádi"
Naposledy upravil Werke dne čtv 22. bře 2018 15:27:01, celkově upraveno 1
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: DL650V

Re: Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 15:26:27

Pešout píše:Ahoj já trošku souhlasím s qwertem , jelikož jsem bordel mamá, tak jsem příspěvek poslal, až dnes a rád, protože mne záleží, aby klub fungoval dál, je to opravdu zanedbatelná částka. Ale jde o to, aby lidi neodcházeli, ale spíš, aby se účastnili na akcích. Pokud neuvidí fotky nebo se nemohou zapojit do diskuze, těžko se rozhodnou připojit k nám. Na druhou stranu je asi těžké rozlišit, kdo si tu přečte technické věci a na klubu mu nezáleží.


To že někdo na fora chodí jen za účelem získání technických informací se děje všude a nejde tomu zabránit.Na druhou stranu proč taky? Kdo chce si ty informace získá jinde.Klub tím nijak neutrpí že se rád podělí o technické znalosti.Spíš získá na uznání a nebude se o něm říkat že je to nějaká uzavřená kasta.Za mě by mělo být přístupné vše i nečlenům a pouze interní a na chodu webu záležející věci by měly být pouze pro členy..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Re: Hospoda

Příspěvekod pallous » čtv 22. bře 2018 15:36:55

Pešout píše:Ahoj já trošku souhlasím s qwertem , jelikož jsem bordel mamá, tak jsem příspěvek poslal, až dnes a rád, protože mne záleží, aby klub fungoval dál, je to opravdu zanedbatelná částka. Ale jde o to, aby lidi neodcházeli, ale spíš, aby se účastnili na akcích. Pokud neuvidí fotky nebo se nemohou zapojit do diskuze, těžko se rozhodnou připojit k nám. Na druhou stranu je asi těžké rozlišit, kdo si tu přečte technické věci a na klubu mu nezáleží.


No je nás tady momentálně registrovaných 624.a na nejpočetnějším srazu bylo tuším kolem 70-ti lidí.Donedávna bylo forum plně přístupné všem tak mi nějak uniká smysl toho argumentu ,,Ale jde o to, aby lidi neodcházeli, ale spíš, aby se účastnili na akcích. Pokud neuvidí fotky nebo se nemohou zapojit do diskuze, těžko se rozhodnou připojit k nám."
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 15:50:29

Já Pešouta chápu jak to myslel.Prostě když někdo příjde na stránky a zjistí že se nemůže podívat na něčí fotky z cest nebo co si udělal na motorce,nebo třeba jen že nemůže někomu odpovědět na nějaký dotaz kterým by mu pomohl tak ho to odradí aby sem ještě chodil.
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod stráša » čtv 22. bře 2018 17:56:04

A co třeba lc8 forum ?
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Re: Hospoda

Příspěvekod Pešout » čtv 22. bře 2018 17:57:28

Jo přesně tak myšleno, jinak jsem pro to, kdo je tuto na foru nezvěstný rok a víc, tak šup s ním do koše, jinak to nejde, pak tu zůstanou lidi, kteří vyvinou alespoň nějakou aktivitu či příspěvek.
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod Werke » čtv 22. bře 2018 18:03:08

Nemůžu souhlasit s tím, aby si na forum přišel de facto kdokoliv a mohl si tam dělat co chce :omg:
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: DL650V

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 18:16:01

stráša píše:A co třeba lc8 forum ?


Tam je zvlášt klubová část a jinak je celé forum přístupné všem kdo se přihlásí a může nahlížet i psát kdekoliv.
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 10 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 10 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků