Čistka neaktivních členů

zde si to můžete vyříkat jako chlap s chlapem. Vulgarity nejsou povoleny, ani tolerovány.

Čistka neaktivních členů fóra

Nemazat, nečistit, nechat tak
8
22%
Smazat členy, kteří se pouze zaregistrovali, ale nikdy se nepřihlásili
23
62%
Smazat členy, u kterých je neaktivita větší, než 2 roky
6
16%
 
Celkem hlasů : 37

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Dejavu » stř 07. led 2015 7:33:43

Předpokládám vzrušenou debatu, proto to dávám rovnou sem.

Podnětem bylo nejspíš přání k narozeninám. To už jsme si vyříkali a teď se vynořila věc další a to je čistka neaktivních členů. V podstatě jsou tu dva tábory - mazat a nemazat - jak jinak, že? :mgr: Všichni členové vidí část, kde je jasně vidět, kdy se kdo registroval, kdy tu byl naposledy, kolik toho přispěl atd. Nechtěl jsem se do toho nějak vměšovat a spíš jsem ten, který by to nechal tak - už z historického hlediska. Tak jsem se po vašem nepřímém nátlaku a decentní oponentuře nejčastějších přispěvatelů rozhodl, že udělám hlasování. Je to "náš" klub a já jsem ochoten ho přizpůsobovat, aby rostl s náma a ne aby to bylo ála diktatura na m.cz (o5 můžete nesouhlasit, ale asi nikdo z vás nepokecal s vedením m.cz jak já a Marex :devil:

Takže, dámy a pánové - HLASUJTE :rock:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod qwert » stř 07. led 2015 9:26:34

Klidně mě vymaž,nemám s tím problém..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod street-dog » stř 07. led 2015 9:39:17

Hlasoval jsem pro prostřední možnost, ale na druhou stranu pokud to nevytěžuje server nebo tak něco, třeba nezabírá místo ... což si myslím, že to moc místa zabírat nebude, tak bych to asi nechal tak jak to je :)
Stadion S11 > JAWA 50/21 > ČZ 125/453 > ČZ 175/477 > JAWA 350/640 > AGB 37 > Suzuki DR650 RSE > Honda XL 650V Transalp > Simson S51 Enduro > BMW R 1100 GS
Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
 
Příspěvky: 1041
Registrován: stř 15. říj 2014 20:37:59
Bydliště: Brno
Motorka: R 1100 GS

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Květek » stř 07. led 2015 10:40:34

qwert píše:Klidně mě vymaž,nemám s tím problém..

Co jsi tak chytlavý,jsi jeden z nejaktivnějších členů a Tvoje příspěvky jsou přínosem.To není myšleno tímto způsobem.Nejde přece o vylučování ale o pročištění fóra a zjistit skutečný počet členů od kterého se odvíjejí i další jiné věci.
Navíc rozhodnou členové svým hlasováním a čistit se ve výsledku buď bude nebo nebude.
Jedná se o naprosto neaktivní a i smyšlené lidi které stejně nikdo nezná.Člen nemusí přispívat,jen čte a bude číst s námi dál.Kdokoliv naše stránky i bez příspěvku navštívil v loňském roce rozhodně nebude nikterak lustrován.Navíc to tito neaktivní ani nezjistí.Prostě by to generoval počítač.Takže ještě jednou nikdo se nevylučuje jen tady ze začátku vzniku TACC máme hromadu mrtvých duší které ani neexistují,je jim hodně přes sto let a nelze se s nimi nikterak spojit už jen kvůli různým organizačním věcem.Je zajímavé,že velká většina se chce podílet i finančně na zabezpečení chodu fóra a naopak odmítá i určitou obnovu nefunkčních věcí.Nejedná se o čistku ale o organizační změnu.Minorita která by na 100% neměla v dnešní době přístup na net po dobu jednoho roku snad ani neexistuje (předcházím připomínkám o delší zahraniční cestě)Spike s námi komunikuje z Kábulu a Šumi z DE a ještě organizují z ciziny částečně sraz.Lépe by se to do detailu vysvětlovalo v osobním kontaktu neboť MAIL či SMS velmi zkreslují původní myšlenku.Ahoj kamarádům z fóra i čtenářům a hezký den.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Květek » stř 07. led 2015 10:49:58

Když jsem psal svůj příspěvek neviděl jsem ještě průběžný výsledek hlasování ale prostřední možnost je daleko větší čistka než jen vyřadit mrtvé duše.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Dejavu » stř 07. led 2015 10:52:52

qwert píše:Klidně mě vymaž,nemám s tím problém..


Není to o mém rozhodnutí, jde to ze strany členů klubu. A i názor se musí vzít v potaz, není to tu ONE MAN SHOW...
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod qwert » stř 07. led 2015 11:07:39

Já to asi nechápu,chcete smazat lidi kteří nijak nepřispívají ale chodí sem jen aby si tu něco přečetli,našli nebo jen podívali na fotky?
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Tomas_7 » stř 07. led 2015 11:15:02

O příspěvky se vůbec nejedná, u každého vidíš kdy byl naposledy online, pokud tu byly naposledy před dvěma lety něco přečíst tak pro ně nebude taková tragédie až si za rok zase na něco vzpomenou udělat si novou registraci, pokud to systému pomůže s pamětí, pak je to podle mě mnohem logičtější krok než mazat např. stará témata
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Květek » stř 07. led 2015 11:36:39

Tomas_7 píše:O příspěvky se vůbec nejedná, u každého vidíš kdy byl naposledy online, pokud tu byly naposledy před dvěma lety něco přečíst tak pro ně nebude taková tragédie až si za rok zase na něco vzpomenou udělat si novou registraci, pokud to systému pomůže s pamětí, pak je to podle mě mnohem logičtější krok než mazat např. stará témata

Trefils to Tome přesně.Do starých témat se vracím každou chvíli těch by byla škoda.To jsem si myslel,že jsem situaci se čtenáři vysvětlil polopatě.Snad už naposledy:Stačí pro další setrvání jen rozkliknout stránku TACC bez jediného slova natož příspěvku.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod street-dog » stř 07. led 2015 12:18:16

Květek píše:Když jsem psal svůj příspěvek neviděl jsem ještě průběžný výsledek hlasování ale prostřední možnost je daleko větší čistka než jen vyřadit mrtvé duše.


Podle mě je právě prostřední možnost ta nejmenší čistka nebo jsem to špatně pochopil ? :mgr2:
Stadion S11 > JAWA 50/21 > ČZ 125/453 > ČZ 175/477 > JAWA 350/640 > AGB 37 > Suzuki DR650 RSE > Honda XL 650V Transalp > Simson S51 Enduro > BMW R 1100 GS
Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
 
Příspěvky: 1041
Registrován: stř 15. říj 2014 20:37:59
Bydliště: Brno
Motorka: R 1100 GS

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Dejavu » stř 07. led 2015 13:02:14

STOP

Raději vysvětlím. Podívejte se všichni do "Členové" (vedle Odhlásit - vpravo pod znakem klubu). V posledním sloupečku je datum, kdy se člověk registrovaný pod přezdívkou - Uživatelské jméno (první sloupec) pod svým účtem přihlásil naposledy. Takže možnost "Smazat členy, kteří se pouze zaregistrovali, ale nikdy se nepřihlásili" znamená, že se smažou jen a POUZE tito lidé!(mají poslední sloupeček prázdný) Varianta "Smazat členy, u kterých je neaktivita větší, než 2 roky" znamená, že by se smazali lidi, kteří mají datum posledního přihlášení z roku 2012 (+-).


Doufám, že je to dostatečně a srozumitelně vysvětleno.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Taz » stř 07. led 2015 13:05:46

Jsem pro vymazat ty mrtve duse co se jen registrovali a dal se tu neukazali ... :nwm:
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Normas1 » stř 07. led 2015 15:33:58

Mám totožný názor jako Taz -vymazat mrtvé duše co se jen zaregistrovali a dál se tu neukázali :(
I geniální plány mohou mít vyjímku...
Uživatelský avatar
Normas1
Člen klubu
 
Příspěvky: 857
Registrován: pon 17. pro 2012 5:55:04
Bydliště: Rudoltice v Čechách
Motorka: DL 1000

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod IvoS » stř 07. led 2015 16:02:12

Pokud neaktivní kolegové nezatěžují server, nemazal bych. Z nějakého důvodu se zaregistrovali a zřejmě doteď neměli potřebu se k něčemu konkrétnímu vyjádřit.
Ono je to tak, teď smáznete všechny neaktivní, za měsíc všechny, kteří nemají TA, za další měsíc všechny, kteří nemají 100 příspěvků za rok atd. V konečném důsledku zbyde 10-15 členů, kteří si ale nebudou mít co říct (protože už si všechno řekli).
Příjde mi to, že tu rozjíždíte trestnou výpravu.
Navrhuji placené členství, např. 100 Kč na rok, údržba stránek také něco stojí. A máte vyselektováno. Admine, udělej anketu.
Uživatelský avatar
IvoS
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 112
Registrován: sob 29. pro 2012 22:44:18
Bydliště: Praha
Motorka: BMW 800 GS

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Květek » stř 07. led 2015 16:34:44

IvoS píše:Pokud neaktivní kolegové nezatěžují server, nemazal bych. Z nějakého důvodu se zaregistrovali a zřejmě doteď neměli potřebu se k něčemu konkrétnímu vyjádřit.
Ono je to tak, teď smáznete všechny neaktivní, za měsíc všechny, kteří nemají TA, za další měsíc všechny, kteří nemají 100 příspěvků za rok atd. V konečném důsledku zbyde 10-15 členů, kteří si ale nebudou mít co říct (protože už si všechno řekli).
Příjde mi to, že tu rozjíždíte trestnou výpravu.
Navrhuji placené členství, např. 100 Kč na rok, údržba stránek také něco stojí. A máte vyselektováno. Admine, udělej anketu.


Je to jak házet hrách na zeď zde něco vysvětlovat protože zřejmě nečteš.Nikdo nechce nikoho selektovat a škrtat a už vůbec nutit psát nějaké příspěvky nebo aby byl aktivní.Člen nemusí napsat ani jeden příspěvek a je členem a nikdo ho škrtat nebude je to v pořádku takhle to nestojí.
Na poslední větu snad ani nemá cenu reagovat to zde bylo již probráno.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Dejavu » stř 07. led 2015 17:53:32

Dokud povedu klub já, nebude to žádného klubáka stát ani korunu. Tak jsem to řekl a za tím si stojím. Taky tu na vás nebude vyskakovat tuna reklamy, jak je to na konkurenčních webech. Transalpáci byli vždy decentní a proto se to ponese i v tomto duchu.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod stráša » stř 07. led 2015 18:34:00

Já osobně souhlasím se smazáním mrtvých duší nevidím jediný důvod proč by tady měli být zaregistrovaní. Na posledním srazu jsem zaslechl že tady jsou lidé s několika registracema co s tím ?
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod micki » stř 07. led 2015 19:26:00

Nechci a nebudu se v anketě vyjadřovat. Podle mně má právo provozovatel a hlavně sponzor netových stránek, které založil a vede ku prospěchu party lidí (alpíků), ten název se mi líbí, upravit, smazat či provést jiné opatření na základě svého rozhodnutí. To, že vyhlásil anketu a dal možnost se k tomuto vyjádřit ho ctí. Nejsem v TAC tak dlouho, abych cítil potřebu se k tomuto vyjádřit v anketě a proto přijímám jakékoliv rozhodnutí. Sportu zdar a tomu motorkářskému obzvlášť. :tss:
Jezdi na motorce tak, jako by tě všichni ostatní chtěli zabít.
Uživatelský avatar
micki
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 20. říj 2014 17:10:44
Bydliště: Všenory-Praha západ
Motorka: TA 650

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod Dejavu » stř 07. led 2015 19:30:35

Popravdě se přiznám, že by mě nejvíc těšilo takovéto ankety vůbec nevyhlašovat :grr: Mít krásných 270 aktivních alpíků a spíš řešit, jaký kemp že to pojme tolik lidí a motorek. Věřím, že by nám pak půl Evropy TA klubů závidělo :tss:

:frnd: :beer: :kamosi:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Čistka neaktivních členů

Příspěvekod micki » stř 07. led 2015 19:35:45

To je problém otevřenejch klubovejch netů s možností "anonymního" přihlášení. Na druhou stranu, když uzavřeš vstup a členství bude jen se souhlasem, to zase vede ke zmenšení čl.základny. Cosi vybrat? :tss:
Jezdi na motorce tak, jako by tě všichni ostatní chtěli zabít.
Uživatelský avatar
micki
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 20. říj 2014 17:10:44
Bydliště: Všenory-Praha západ
Motorka: TA 650

Další

Zpět na Ring volný

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron