Tachov u Máchova jezera

Ověřená místa pro mezipřistání na našich cestách

Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod Kocour » pon 17. pro 2012 19:45:22

nic neni daleko
Uživatelský avatar
Kocour
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 784
Registrován: pon 17. pro 2012 16:23:34
Bydliště: Chotoviny-(JČ)
Motorka: TA 650

Re: Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod Loudal » úte 08. led 2013 23:00:16

jezdim tam kolem docela často :D
"Lepší ztratit vteřinu v životě nez život ve vteřine"

"Nezáleží na čem jezdíš,ale jak jezdíš"

"My nejezdime rychle, my jen litame nízko"
Uživatelský avatar
Loudal
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 662
Registrován: ned 02. pro 2012 13:24:46
Bydliště: kralupy nad vltavou
Motorka: TA 600

Ubytování v blízkosti Máchova jezera.

Příspěvekod Květek » pon 11. kvě 2015 19:35:26

Prosba:Potřeboval bych od nedaleko bydlících nebo znalců místních poměrů nějaký tip na ubytování na jednu noc v okolí Máchova jezera pro cca 4 až 6 lidí na Alpech.Jenom nahodit, nikdo se nechce vázat pevným termínem a objednáním kdyby nebylo počasí.Prostě kde by se dalo ubytovat bez rezervace.V objektu bych si představoval stáj na koně,stačí mimo frekventovanou ulici a aby v objektu nebo blízkosti bylo dobré točené pivo a dalo se s kamarády z TCC na něj na chvíli sednoutJednalo by se ještě o červnový předprázdninový termín.Zkuste kluci něco nahodit,Dimi by nevěděl je to jediný koho z blízkosti znám ale nemám v hlavě všechny Vaše bydliště.Děkuji za případné info Květek.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod Tomas_7 » pon 11. kvě 2015 19:41:22

Vždycky jsme jezdily do chatek, rozdíly nejsou velký kvůli tomu, že si vzájemně konkurujou, tak snad vybrat podle pivka co točej nejblíž, jinak jsou ty kempy soustředěny hodně do jedné lokality a ve většině z nich se dá rozpálit vlastní oheň, dřív jsme tam jezdily často, jen ty názvy z paměti neznám :) penziony si myslím, že nemají moc smysl, už jen kvůli tomu, že tam z chatek vylezeš a jsi na pláži, má to své kouzlo
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Ubytování v blízkosti Máchova jezera.

Příspěvekod Květek » pon 11. kvě 2015 21:16:47

Tome dík za reakci ale řešíme tří-čtyř denní výlet kamarádů z TCC.Do 16 hodin jezdit,sehnat ubytko,sprcha nebo si někde zaplavat a dát si večeři a u pivka pokecat a druhý den se zas o rozumných 250 kiláků posunout do další naplánované lokality.Takže žádný oheň ani výhled nebo kvalitu ubytování nechceme řešit a vlastní zásoby ani stan nevozíme.Rozumně jít kolem desáté spát a ráno snídat už někde jinde.Spíš se potkat s kluky z TCC a okolí kde budeme nocovat aby třeba dojeli.Zrovna mne napadl Dimi který to má na Mácháč kousek.Druhý den(sobota) chceme nocovat buď na Slapech nebo Orlíku nebo blízkém okolí žádný pevný plán,dle počasí a okolností kam dojedeme tam dojedeme.No a zrno se přemístí v neděli na Vranov a kdo nemá zajištěné volno tak zamíří k domovu neboť jde roztáčet kola pětiletky do Kolbenky a my zbyvši na něj u večerního pivka rádi zavzpomínáme.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod Reno » pon 11. kvě 2015 21:34:36

Tachov to není,ale u Máchova jezera jo..V pátek jsme byli s manželkou ubytovaný tady: http://www.aquaparkstaresplavy.cz/hotel.php
Jen na jednu noc,ale fakt kultura,všichni ochotný,sprcha,hajzlík na pokoji.Velký letiště a rozkládací gauč,tv,lednička.8 pokojů vedle sebe se společnou terasou,uprostřed společná kuchynka.Tak 20 metrů od pláže,pakrování pod terasou.Picerie asi 100metrů,číšník velice ochotnej.
1130,- na noc se snídaní(mimo sezonu),káva,čaj,salámy,marmelády..
Ale pravděpodobně to bude chtít brzo rezervovat.Bylo plno.My se tam určitě vrátíme i s dětma,maj tam dobrej plážovej písek :)
Doporučuju.
Lepší první v pekle,než druhej v nebi..
Uživatelský avatar
Reno
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 526
Registrován: pát 17. dub 2015 23:55:33
Bydliště: Hradec Králové
Motorka: TA 600,BMW

Ubytování v blízkosti Máchova jezera.

Příspěvekod Květek » pon 11. kvě 2015 21:37:07

Dík o žádný Tachov nejde jen jsem použi staré téma když tady bylo
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod Reno » pon 11. kvě 2015 21:45:23

Jj,všilm jsem si pozdě..
Lepší první v pekle,než druhej v nebi..
Uživatelský avatar
Reno
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 526
Registrován: pát 17. dub 2015 23:55:33
Bydliště: Hradec Králové
Motorka: TA 600,BMW

Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod dimi » úte 12. kvě 2015 4:14:54

Popremyslim a na neco se zeptam a dam vedet.
Uživatelský avatar
dimi
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. črc 2013 13:47:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Motorka: xt 1200

Re: Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod Květek » úte 12. kvě 2015 14:42:09

Jseš můj trumf tak v klidu popřemýšlej.Jediná podmínka aby to nebylo daleko do hospody.Od Mácháče klidně kousek může být.
Hledal jsem hledal a skoro vše na netu na týden a docela mastný.Když jsem dal do vyhledavače ,,Vysočinu" nestačil jsem se těm cenám taky divit bylo to od 600 a běžně i 8 a 9 stovek za noc no a díky znalosti místních poměrů z toho nakonec bylo 180 Kč na hotelu a Alpíci schováni v garáži.Myslel jsem za osobu tak do 400 Kč.max.ono se snad něco v soukromí bez inzerce na netu najde.Dimi dík za pomoc.Však se ukážeš ne?
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod TomElefant750 » úte 12. kvě 2015 15:32:32

Květek - kámoš jezdí už léta sem http://www.machovojezero-ubytovani.info/nabidka-ubytovani/chatky/karolinka/zobrazit-podrobnosti.html do chatek, já byl asi před pěti lety http://www.penzionmlyn-machovojezero.cz/, ale v sezoně bude asi dost plno, já tam byl na motorce v prosinci :) .
Případně pokud netrváš na Mácháči tak kousek od Mimoně je toto: 713, sám jsem tam byl jen párkrát na jídle ale kamarádi tam s motorkama přespávaj.
Čau, Tom
Proč jezdit po asfaltu, když to jde i bahnem :-)
Uživatelský avatar
TomElefant750
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: sob 11. kvě 2013 12:13:40
Bydliště: Liberec
Motorka: TA 600

Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod dimi » úte 12. kvě 2015 16:40:50

Ono je to Květku kolem Mácháče dost problém sehnat levný penzoš. Kor v sezoně a na poslední chvíli. Asi nejlepší do kempu a chatky. Kempů tam je mraky a jsou i volnější. Za mě Mácháč stojí za prd. Předražené a zloději. Přijedte se raději vykoupat do Jablonce na přehradu. Motorky narovnáme do garáže a ubytko se tu dá sehnat penzos tak za 250Kč. Potahám vás po přehradách a zatáčkama. A nebo zkus toto http://www.Booking.com Já hledám vždy levné ubytování přez tento server a zatím vždy super. Jak ve Ždaru, tak v Železný Rudě jsme spali do 300Kč.
Uživatelský avatar
dimi
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. črc 2013 13:47:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Motorka: xt 1200

Tachov u Máchova jezera

Příspěvekod Květek » úte 12. kvě 2015 20:44:35

Děkuji,vůbec to není špatný nápad nemusíme spát na Mácháči ale chceme ho navštívit.Pro Tebe to bude znít divně ale na Mácháči nikdo z nás co jedeme nebyl.Spát můžeme kdekoliv jinde.Myslím,že před prázdninama ještě ubytko seženeme.Jablonec je pro mne to samé jak Mácháč taky jsem tam nikdy nebyl.Tvoje nabídka zní rozumně a zajímavě,proberu s klukama a dám vědět.
Nejhorší pro mne je,že jedeme bez rezervací neboť se neví jestli vůbec pojedeme s ohledem na počasí,máme několik termínů nějaký snad výjde.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR


Zpět na Ubytování

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron