Transalp Club Czech (2)

Rádi si tu na všechny připijeme pokud budete mít správně vyplněné datum narození
Pravidla fóra
Rubrika Narozeniny se týká POUZE aktivních členů. Tzn. těch, co buď na fórum přispívají nebo se účastní srazů, které se v rámci klubu konají. Podmínkou je taky řádně vyplněné datum narození. Registrací na tomto klubu NEVZNIKÁ nárok na přání, to si musí svým přístupem vydobýt každý člen sám.

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Dejavu » úte 25. lis 2014 20:00:45

Vážení přátelé, ANO! Je tomu přesně dva roky, co bylo spuštěno naše fórum. Čas letí neúprosně a nezastavil se ani na vteřinu. Před pár dny jsme dosáhli také jiného hezkého numera a to 1.000.000 návštěv. Chtěl bych vám všem poděkovat za přízeň, kterou ke klubu chováte a pevně věřím, že tomu bude tak i nadále. Teda aspoň dokud budou TÁčka brázdit naše cesty i necesty.

Ještě jednou všem VELKÝ DÍK! :beer:

:thnx:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod avik » úte 25. lis 2014 20:35:17

To my děkujeme tobě. Díky tomuto foru se dala dohromady parta lidí která by se nikdy nepotkala. A tak pišme si scházejme se, raďme si, cestujme ale vždy se vraťme v pořádku domů. Ahoj avik.
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod ogi » úte 25. lis 2014 20:50:06

Přesně, spíš my, členové, musíme poděkovat duchovním otcům fóra. :D Zatim jsem se s vámi nepotkal osobně, ale přesto jsem rád za komunitu, co se tu sešla a schází.
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod micki » úte 25. lis 2014 20:57:30

Dovolte, zatím jako neznámý vojín, abych TAC CZ popřál vše dobré a ať nevyhasnou motorkářská srdce. :gd:
Jezdi na motorce tak, jako by tě všichni ostatní chtěli zabít.
Uživatelský avatar
micki
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 20. říj 2014 17:10:44
Bydliště: Všenory-Praha západ
Motorka: TA 650

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod stráša » stř 26. lis 2014 7:02:53

Také bych chtěl poděkovat otcům klubu a popřát dlouhé životnosti klubu. Díky tacc jsem poznal spoustu zajímavejch lidí a s nimi mnoho míst na které bych se možná nikdy ani nepodíval. Jsem rád že to tady na foru žije aspon má člověk ve volném čase co číst nebo řešit. Strašně si cením že to tady není zasekané reklamou díky sponzoringu dejavího. Ještě jednou díky a :beer:
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Radek » stř 26. lis 2014 9:24:59

Přátelé, kamarádi.
Budu se jen opakovat, ale poděkovat rodičům klubu za jejich potomka prostě musím. Stálo to jistě mnoho energie, i "nějakou" tu korunu a to bez nároku na odněnu. To není dnes již běžné. Tak pánové, velké dík za odvedenou práci s přáním hodně sil a zdraví do dalších dní. Pokud bude potřeba, určitě se najde mezi náma dost lidí, kteří případně vypomohou jak organizačně, tak i finančně. TAC nazdar a světu mír :mgr2:
P.S.: Jasně že kolama jen důle :frnd:
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Normas1 » stř 26. lis 2014 16:44:24

Nechci se opakovat a tak souhlasím se všemi co již přispěli a děkuji zakladatelům fóra,bez kterého bych nepoznal tolik přátel z různých koutů republiky(i mimo ní :) )Ještě jednou děkuji a přeji aby nám to vydrželo co nejdéle.
I geniální plány mohou mít vyjímku...
Uživatelský avatar
Normas1
Člen klubu
 
Příspěvky: 857
Registrován: pon 17. pro 2012 5:55:04
Bydliště: Rudoltice v Čechách
Motorka: DL 1000

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod eda1 » stř 26. lis 2014 17:10:39

Na první sraz jsem přiljel na TA, ale pozdě a byl mile překvapen, jak jsem zapadl (snad si to myslí i ostatní). Posezení u Haryho Fofra bude myslím nezapomenutelné.
Na další srazy a vyjížďky už jsem jezdil včas, ale za to na Yamaze. Kolegové a přátelé dostali přednost před věrností k jedné značce.
Takže klubu přeji dlouhé trvání a hlavně pohodové lidi.
Eda
Uživatelský avatar
eda1
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 03. úno 2013 17:57:13
Bydliště: kjhgfdwq
Motorka: jhg

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod dimi » stř 26. lis 2014 17:55:26

Absolutně nejlepší forum co jsem poznal. Díííííky chlapy :clap:
Uživatelský avatar
dimi
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. črc 2013 13:47:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Motorka: xt 1200

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Dejavu » stř 26. lis 2014 18:54:02

Kluci, věřte mi, že mě vaše příspěvky moc těší. :frnd: :beer:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod sumavak » stř 26. lis 2014 19:04:38

Také se pripojuju s gratulaci k 2 letemu pusobeni našeho TACC.Jinak dekuju za tak perfektni kamarady které jsem zde potkal :beer: :frnd:
Uživatelský avatar
sumavak
Člen klubu
 
Příspěvky: 682
Registrován: stř 17. črc 2013 18:51:21
Bydliště: 74078 heilbronn
Motorka: TA 650

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Resyk » stř 26. lis 2014 19:12:54

Souhlasím a přeji výše uvedené, skvadra/kupa no prostě spousta super lidí který jsem rád poznal a rád poznám ještě nepoznané klubáky :rock:
btw: to musíme zapít na dalším scuku který doufám bude v jč :chjo:
:thnx: praotcům Tacc :thnx:
Cesta do Hradce Králové je lepší na motorce nežli ve vrtulníku!
Uživatelský avatar
Resyk
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 421
Registrován: stř 19. bře 2014 19:44:33
Bydliště: Perknov
Motorka: TA 650

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Květek » stř 26. lis 2014 21:15:44

avik píše:To my děkujeme tobě. Díky tomuto foru se dala dohromady parta lidí která by se nikdy nepotkala. A tak pišme si scházejme se, raďme si, cestujme ale vždy se vraťme v pořádku domů. Ahoj avik.


Suprově vyjádřené,není co dodat nebudu se radši rozepisovat.Máme to všichni v rukách jaké to bude dál.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Váňa » stř 26. lis 2014 21:49:28

Kluci, taky nemám asi co napsat. Vše jste již řekli. A taky chválím. Takže za týden na Mikulášský :-)
Uživatelský avatar
Váňa
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 694
Registrován: úte 29. dub 2014 20:15:16
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Motorka: CRF1000DCT

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Camionero » stř 26. lis 2014 22:35:34

Nasel jsem vas nahodou 4 dny hned po zalozeni klubu. Po dvou neuspesnych prihlaseni se mne to podarilo skoro pred rokem ale mezi tim celou tu dobu jsem navstevoval a toulal jsem se ve foru.
Radek píše:... Stálo to jistě mnoho energie, i "nějakou" tu korunu a to bez nároku na odněnu. To není dnes již běžné...
lajk lajk lajk
Uprimne a z celeho srdce blahopreji zakladatelum a vsem co se podily o tom aby to vse perfektne pracovalo.
Doufam ze se mne nekdy podari abych se dostal za vama a poznal vas i z blyzka a u pivka :beer: !!!
Uživatelský avatar
Camionero
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 11. led 2014 20:24:49
Bydliště: ...
Motorka: TA 650

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod pallous » čtv 27. lis 2014 9:13:24

Opravdu není co dodat.Díky moc Pajo :thnx: .
Jen bych vypíchnul zmínku Radka o finanční výpomoci.Bavili jsme se o tom už s Marou kdyš sme byli u mě.Celé finanční zajištění leží na předsedovi.S tím by sme měli něco dělat.Navrhuju na každém prvním scuku v roce vybrat od každého ůčastníka adekvátní čast toho co stojí roční provoz fora.
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Květek » čtv 27. lis 2014 9:44:07

Nabízel jsem to Dj.při našich osobních kontaktech a vždy odmítl,se slovy že dokud to půjde tak...opakoval jsem nabídku po několika měsících a odpověď byla stejná.Nechme rozhodnutí na něm ať určí sám.
Osobně mu rozumím,když Vás pozvu na chalupu na oběd,do udírny nebo na prase tak mi udělá radost když se zůčastníte a odměnou mi bude Vaše spokojenost a nečekám žádnou finanční kompenzaci.Přijel za mnou nejmenovaný kolega a aniž by věděl do čeho jde nebo jestli něco dostane tak dovezl 10 Prazdrojů a drobný suvenýr.Dělám to podobně.Kdybych využil jak zmiňujete přespání v penzionu ,,Pallous" tak přibalím lahev kultůry protože na 100% vím,že s nabídkou finanční kompenzace za nocleh by mne poslal někam zrovna jak bych to udělal já.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Dejavu » čtv 27. lis 2014 14:07:19

Je to jak říká Květoš (ale Pajo díky!). Nechci být jako ostatní placené kluby, tuny reklam a pod. Chci abyste sem chodili rádi, abyste tu našli co hledáte, přispěli tím, co umíte. Aby to byl klub nás všech. Ne jen mě :mgr:
Budu rád, když pomůžete třeba s organizací srazů, pořádáním vyjížděk a pod. :frnd: :beer:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Writeon » úte 02. pro 2014 13:35:40

Tak já se taky připojuji ke gratulaci a ještě víc mě těší a hřeje u srdce že můžu být hrdým členem skoro od založení. Kluci to suprově vedou a ostatní utváří nezapomenutelnou atmosféru jak při srazech, tak na fóru. :clap: :beer:
Change your life. Take your time. Take the Long Way.

Vzít za plyn umí každý,ale ubrat ho, jen ti nejlepší...
Největší frajer není ten kdo jezdí nejrychleji, ale nejdéle!
Uživatelský avatar
Writeon
Člen klubu
 
Příspěvky: 764
Registrován: pon 24. pro 2012 12:31:21
Bydliště: Šternberk
Motorka: TA 650

Transalp Club Czech (2)

Příspěvekod Brian1986 » úte 02. pro 2014 15:48:57

Krásné výroč, doufám že to bude pokračovat dál a pak za dvojkou přibude třeba nula a dal dále a tak dále :-)
Uživatelský avatar
Brian1986
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:28:28
Bydliště: Vyškov
Motorka: XRV 750 AT

Další

Zpět na Narozeniny

Kdo je online

Celkem je online 15 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 15 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron