Michelin Anakee 3

Ani terén, ani slajky - ideál pro naše bajky ;)

Michelin Anakee 3

Příspěvekod hobr » čtv 18. zář 2014 11:49:55

IvoS píše:Já myslel, že máme cestovní endura. Dejte tam gumy které tam patří :gd:

Konečně "řádný" příspěvek... :thnx:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Květek » čtv 18. zář 2014 18:24:34

Si snad Hobr budu muset koupit jiný stroj kvůli tpmu abych měl správné gumy dle Tebe.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Márty » čtv 16. říj 2014 10:58:10

Když už se tu teď řeší ty pneu, tak jsem dneska psal do Michelinu dotaz, jestli se vůbec objeví na trhu Michelin Anakee 3 Wild, tak jsem zvědav, jestli a co mi vůbec odpoví... Na jaře asi budu nucen přezout (minimálně předek) a tahle guma se mi fakt dost zamlouvá.
Uživatelský avatar
Márty
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 746
Registrován: stř 30. led 2013 10:54:03
Bydliště: Mírovice - Veleň
Motorka: TA 700

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Květek » čtv 16. říj 2014 12:51:49

Taky asi předek ale chci být připraven a nejednat potom hrrrr Taky se možná nase.. a 08 sundám protože mimo suchý asfalt (kde je supr) je na rozbití huby.Zatím jsem 50 na 50 ale jen mezi Anaké 2 nebo 3 myslím,že se s názorem moc odklánět nebudu.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Tomas_7 » čtv 16. říj 2014 17:00:41

co vůbec trojky v porovnání s dvojkama? hlavně na mokru, vím že dvojky byly zase přehnaný, na mokru se daly klopit na stupačku, ale mimo silnici se na ně lepí i prach a sláma, natož bahno a nájezd nebyl na silniční pneu zase tak oslnivý (prostě výstavní lepidla), u trojek recenzovaly hlavně delší výdrž ale už to někdo zkoušel?

jinak wild by mě lákaly, podle toho jak by teda vypadaly, mě láká víceméně každá druhá pneu
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Márty » pát 17. říj 2014 8:49:34

Tak odpověď z českého zastoupení Michelinu na můj dotaz ohledně toho, jestli na trh uvedou Anakee 3 Wild:

Kód: Vybrat vše
Dobry den,

dle aktualnich informaci to zatim neplanujeme.

S pozdravem

Daniel Cahel


Hmm, takže se jich asi nedočkáme, koupil bych je klidně i v cizině, ale asi usoudili, že je trh pneumatikami tohoto typu přesycen, škoda, ta guma se mi hodně líbí...
Uživatelský avatar
Márty
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 746
Registrován: stř 30. led 2013 10:54:03
Bydliště: Mírovice - Veleň
Motorka: TA 700

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Květek » pát 17. říj 2014 9:03:40

Včem nebo proč Tě Márty ten Wild oslovil?V čem je proti klasické 2 nebo šéfovi 3 jiný?Já o ní nevím nic.Nechci specifika jen krátce Tvůj názor.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Márty » pát 17. říj 2014 9:26:06

No, vypadá takhle, tzn, že je to guma udělaná i pro jízdu středně těžkým terénem, což bych já využil a pokud by byla směsové podobná Anakee 2, resp. Anakee 3, tak by měla relativně dobře držet i na silnici...

Obrázek

Občas projíždím i takováto místa /před týdnem jsem tam byl (Dyjice u Telče) na CRF-Lku, které má terénní špunty a je o 80 kilo lehčí/, a to je bohužel s Anakee 2 na Alpovi, jak píše Tom, docela masakr... chtěl bych zkrátka pneu tohohle typu a k gumám od Michelinu mám, tak nějak, na rozdíl třeba od Mitasu, poměrně velkou důvěru, a to, že měkčí směs rychleji ubývá, mi nevadí, u gum preferuji to, jak mne podrží na silnici (hlavně za mokra), případně v terénu, před tím, za jak dlouho se sjedou...

Obrázek
Uživatelský avatar
Márty
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 746
Registrován: stř 30. led 2013 10:54:03
Bydliště: Mírovice - Veleň
Motorka: TA 700

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Květek » pát 17. říj 2014 9:46:39

Dík.Je mi to jasné mám úplně stejný názor a Michellín má i mojí plnou důvěru.Už jsem to tady někde a někdy zmiňoval na auto jsem je dával už v sedmdesátých letech a měli třetinový nájezd proti Barumkám ale držení ve vinglu nesrovnatelné až o 20-30 km jsem mohl ostrou zatáčku jet rychleji,takže tzv.jistotu a dle mne i bezpečnost rád vyměním za nájezd.Samozřejmě,že sklouznout mohu na sebelepší gumě ale nechci si to potom vyčítat sám sobě,že jsem šetřil na nesprávném místě.Ahoj.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Michelin Anakee 3

Příspěvekod Polarka » pát 24. bře 2017 22:09:27

Tak po roku a asi 10 000km sa podelím o svoje skúsenosti aj ja. Stručne zhrnuté - hrozné. Zadok je dobrý ale po dvoch týždňoch som obul aj predok a motorka sa na mokre stala nestabilná. už ani nerátam kolko krát mi podklzlo predné koleso. K týmto pneu som stratil dôveru čo podtrhuje aj celkový pôžitok z jazdy. je pravda že na suchu nieje problém dať aj po stupačky ale to som dával aj s Trial Wing od Bridgestone aj keď tie mali tendenciu držať motorku vzpriamene. po 10 000 mám ešte dosť vzoru ale ajtak ich zrejme vymením za Trail Wing. Pri tých mi podkĺzlo predné kolo len raz a to bolo na snehu keď som prechádzal pozdĺžne cez električkové kolaje.
p.s. na blate sa tiež moc nechytajú tak dobre ako Trial Wing
Uživatelský avatar
Polarka
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 04. pro 2015 18:22:04
Bydliště: Wien
Motorka: SV+TA650

Předchozí

Zpět na On-road

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron