Přátelé, kamarádi...

Zde vás budeme informovat o novinkách a úpravách na fóru

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Dejavu » čtv 08. bře 2018 7:17:45

Nevím, jak začít a tak půjdu rovnou k věci. Už dlouho jsem nad tím přemýšlel a dospěl jsem ke konečnému rozhodnutí.

Klub jako takový končí.

A důvody? Když jsem klub zakládal, nebylo to jednoduché. Pokus o spojení s brňáky dopadl katastrofálně a následně jsem byl odejít z motorkari.cz Byly to bezesné noci, kdy se klub rodil a já od něj čekal moc. Ze začátku to tak i vypadalo, ale postupem času začalo docházet k situacím, které byly řekněme "nepříjemné" a to mě začalo nahlodávat. Taky minimální snaha klubáků (až na pár výjimek a ty mají můj velký DÍK ) o spolutvoření klubu mě utvrdila v tom, že je tahle práce, nechci říct úplně zbytečná, ale spíš nevděčná.

Nebudu tu rozvádět další důvody, mé rozhodnutí je konečné.

Další příspěvky už tedy neposílejte a pokud byste někdo trval na vrácení, napište mi SZ a já vám je pošlu z5.

Tímto vám všem děkuji za hezkých 5let.

Pavel
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Radek » čtv 08. bře 2018 7:58:06

Co k tomu říci. Určitě máš Pavle pravdu, že tahle práce je nevděčná. Ti nespokojení to dávají hlasitě na vědomí a ti spokojení spíš mlčí. Pokud se někomu něco nelíbí je dobře, když to ve slušnosti řekne, ale měl by také navrhnout řešení a také se na něm podílet. Tedy pokud se jeho připomínka potká i s názorem ostatních. Z tohoto důvodu jsem navrhoval podstatně větší příspěvky, aby ubylo notorických rejpalů, kteří jsou schopni akorát vše rozvrtat, ale nejsou schopni nic vytvořit. Tvoje rozhodnutí mě mrzí a návštěvy tady mi budou chybět. Tak Pavle velké díky a snad se někdy s tebou i ostatními potkám.
Radek
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Daryth » čtv 08. bře 2018 8:25:22

Neříkám, že mě to nezaskočilo. Zrovna teď kdy jsem chtěl v počtu příspěvků zaútočit na květka. :D
Teď vážně. Přemlouvat tě nemá cenu, píšeš že rozhodnutí je konečné. Ok. Nenašel by se někdo, kdo by to mohl (i za cenu stagnace webu) převzít? Přijde mi to opravdu škoda to tady rušit. Já tomu bohužel vůbec nerozumím.
Jsem mechanik-lama, ale chci to změnit.
Uživatelský avatar
Daryth
Člen klubu
 
Příspěvky: 545
Registrován: čtv 04. srp 2016 5:48:50
Bydliště: Ořechov u Brna
Motorka: Jawa,TA650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Harry » čtv 08. bře 2018 8:43:47

Kolegové, jsem tu relativně nový, ale díky těmto stránkám jsem se o Alpovi dozvěděl spoustu informací.
Čerpání zde do dnes.
Je tu spousta zkušeností které například Facebook nikdy nenahradí.
Chápu, že nelze nikoho nutit, ale jsem pro aby se za roční poplatek člena (treba symbolických 50,- Kč) tyto stránky udržely.
Překážet a bránit
Uživatelský avatar
Harry
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 08. bře 2017 9:26:25
Bydliště: Kadaň
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 08. bře 2018 10:47:37

Jelikož mi není umožněno psát jinde tak se k tomu vyjádřím tady.Za prve nevěřím že je to konečné rozhodnutí.Za druhé pokud ano proč je potřeba si hrát na klub? Proč by stránky neměly běžet dál pokud tady lidi rádi chodí at už se pobavit nebo čerpat vědomosti a rady.I oblíbené srazy mohou pokračovat dál..Stránky Cendura prospívají i bez klubu,jsou oblíbené a srazy se organizují taky.Já teda Pavle nevím co se tady stalo že ti to bylo až tak nepříjemné ale nemůžeš čekat že při tolika lidech to bude jedna velká štastná rodina.Děje se tady vše co na ostatních forech.Nic víc,nic mín..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Dejavu » čtv 08. bře 2018 11:32:13

Pokud si chce někdo doménu a webhosting vzít a starat se o to, problémy s tím nemám.

Ale já už to opravdu dělat nebudu.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Werke » čtv 08. bře 2018 13:55:06

:cry: , bohužel práce s webem je pro mě španělská vesnice. Pavle patří ti velký dík za tvojí snahu a mnoho práce :thnx: . Moc mě to mrzí.
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: Xl1000V

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Dejavu » čtv 08. bře 2018 15:56:01

Qwertovi:

Podívej, nečekal jsem, že to bude procházka růžovou zahradou. Naivní rozhodně nejsem. Ale klub je o lidech. O vzájemné spolupráci a pomoci. K dnešnímu dni je registrováno 617 uživatelů a NIKDO z nich si netroufne na pomoc s webem? Mé zkušenosti s tímto systémem před spuštěním klubu byly taky nulové, ale naučit jsem se to musel. Kdybych viděl snahu, asi by to takto nedopadlo, ale jednou pohár přeteče.

Stránky jako takové samy pokračovat nemůžou, musí se platit hosting a doména. Ale jsem říkal, pokud se někdo najde, nechám přístupy přepsat na něj.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Re: Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Spike-cz » čtv 08. bře 2018 17:01:51

Pavle přes to všechno otázka srazu pokračuje nebo je pasé? Tam to můžeme probrat.
Nechce se mi hodit za hlavu klub i spoustu kamarádů, které jsem poznal díky Alpovi..
To se radši naučím ten web správcovat.
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Hospoda

Příspěvekod qwert » čtv 08. bře 2018 17:08:43

Já si myslím že pomoci s webem by určitě někdo dokázal ale spíš to bude jako na jiných forech že malá část je aktívní a většina je pouze využívá.Tahleta služba druhým je dost nevděčná.Sám to vím když organizuju nějaké srazy nebo soutěž.Plno práce a starostí a pak ti 3 akorát napíšou díky bylo to fajn.Pokud jde o mě tak sám víš že jsem ti to tady pomáhal rozjet příspěvkama nebo fotkama.Víc s pc bohužel neumím..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Gamba » čtv 08. bře 2018 17:52:42

No, taky z toho nejsem nijak nadšen. Je to škoda a abych řekl pravdu, i docela nečekané. Ať už se tady nakecalo cokoliv, tak by byla škoda to nechat úplně zrušit. Nenajde se někdo, kdo by to uměl spravovat a vzal to na sebe? Já nevím, co to obnáší, tak nemůžu říct, jestli bych to zvládl nebo ne. S penězma za provoz by asi nebyl problém soudě podle současného zájmu přispěvatelů. A nakonec, jak píše Qwert, může to jet dál jenom jako stránky bez klubu.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Dejavu » čtv 08. bře 2018 18:14:46

Podívejte, svět nekončí, většina z vás stejně používá facebook a ti, co ještě ne, tak si ho můžou zřídit. Fórum už dosluhuje a já opravdu nemám čas na jeho modernizaci. Přišlo by to stejně - ať dřív nebo později.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Turek » čtv 08. bře 2018 18:21:29

Pokud se nikdo z jádra klubu nenajde, kdo správu webu zná aspoň z rychlíku a bude se do toho chtít pustit, tak mi řekněte, kde si to můžu nastudovat. Jestli to pochopím a bude zájem na udržení tohoto fóra, klidně se toho ujmu. U PC trávím minimálně 12 hodin denně, pracuji z domu, takže předpoklady tu jsou. Vím, že mě znáte jen virtuálně, ale chci pomoct.
Uživatelský avatar
Turek
Administrátor
 
Příspěvky: 662
Registrován: pon 20. čer 2016 15:50:17
Bydliště: Olomouc
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Dejavu » čtv 08. bře 2018 18:25:18

Všechny potřebné informace jsou na fóru podpory phpbb. Na tom fórum běží. Ideální je znalost sql databází, ale zatím jsem se tomu naštěstí vyhnul.

Už i čtenáři fóra mají možnost psát do tohoto vlákna. Klidně to berte i jako rubriku Ring volný, jen se prosím vyhněte vulgaritám a urážkám.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod ogi » čtv 08. bře 2018 18:29:06

Od rana přemýšlím, co napsat. Byly to zprava necekana, lec ne nepredvidatelna.
Diky foru jsem po koupi Alpa ziskal spoustu cenych rad, pratel a nebojim se napsat i par kamaradu. Pokud prestane fungovat i web,bude me to dost mrzet. Ja forum nezachranim, jsem na tyhle veci jelito, s PC moc nekamaradim, mel jsem problem i s vecma tady jako moderator a to mel pro nas Pavel podrobnej manual. Nespravuju ani stranky naseho skodaklubu, a to jedou, rekl bych, na o dost jednoduzsi platforme, nez tohle forum.
Pavle, pokud muzes, napis mi do SZ rocni naklady za domenu a webhosting.
Muzu zkusit kluka, co nam dela ty skodovacky stranky(je to muj bratranek), ale pro nej to je tady nicnerikajici web, neni ani motorkar. Lip se to urcite spravovalo nekomu, kdo ma k tomu vztah.
Navic ty nase stranky dela jako clen klubu, skodovak a protoze ho to bavi, navic nema rodinu, takze dost volnyho casu. A je samouk, co se pocitacu tyka, ale sikovnej.
Ja nemam vubec predstavu, co to obnasi, aby forum mohlo fungovat, kdyztak taky Pavle nejak popis ve zkratce.
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod ogi » čtv 08. bře 2018 18:31:32

A pokud je to rozhodnuti definitivni, chci Pavlovi podekovat, ze to doted tahnul, bylo a je to tu super, i kdyz byly mrtvy a bourlivy obdobi.
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Dejavu » čtv 08. bře 2018 18:45:30

Chlapi, vždyť přece kvůli tomu jsem s Marexem to fórum zakládal. Chtěl jsem sjednotit majitele alpíků hlavně proto, aby si pomáhali. Ale asi mě ty porodní bolesti ovlivnily tak, že jsem byl a jsem až moc přecitlivělý na to, jak se k fóru přistupuje. Čekal jsem, že se bude chtít hodně lidí spolupodílet na tvorbě obsahu nejen co se třeba motorek týče. Ale nestalo se tak, navíc se na fóru začaly objevovat existence typu Gugo, adamo a jim podobní, kteří se to tu - a nejen tady - snažily co nejvíc rozes**t. A já jsem pak stál sám v čele pár lidí, kteří se snažili s tím něco udělat a hájit fórum. Chyběla mi ta jednota, která by takové existenec zadupala do země. No nestalo se tak a mě to hodně trápilo. Začal jsem polemizovat, jaká že jsme to vlastně banda, když si neporadíme s pár blbounama... Časem se to stupňovalo a vygradovalo to po odchodu pár členů, se kterýma jsem měl tu čest toto probrat. No a když už se tu začalo objevovat víc pruzení než smysluplných příspěvků, bylo rozhodnuto. Aspoň pro mě. Klub je moje srdeční záležitost a kdo si neprošel tou torturou, která v počátcích byla, tak to prostě nepochopí.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod KaMo_cz » čtv 08. bře 2018 19:06:33

TVL, tak to čumím :omg2: A asi že jsem tady docela novej, tak vůbec nechápu...
Všude dobře, tak co doma?
Uživatelský avatar
KaMo_cz
Člen klubu
 
Příspěvky: 344
Registrován: sob 07. říj 2017 22:37:05
Bydliště: Rosice (CR) / ex- Letohrad (UO)
Motorka: TA 700

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Kocour » čtv 08. bře 2018 19:25:49

hm, vým že moc nepřispívam, je to škoda , Dejavu já tě chápu práce mrak času málo.
nic neni daleko
Uživatelský avatar
Kocour
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 784
Registrován: pon 17. pro 2012 16:23:34
Bydliště: Chotoviny-(JČ)
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Dejavu » čtv 08. bře 2018 19:33:13

Spajku, scuk samo bude. Zřejmě ale odpadne společná vyjížďka nebo spíš jen v decentním duchu. Bude to spíš takové uzavření 5ti leté sezóny.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Další

Zpět na Administrátorské okénko

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron