Komplet na motorku

Přilby, boty, kombinézy a vše okolo výstroje

Komplet na motorku

Příspěvekod Duchod » sob 28. lis 2015 15:29:14

Já mám ROCKWAY Adventure 2013. Co se týká váhy, tak je to těžké jako prase, ale za dva roky se mi nestalo, že by se něco začalo trhat, byl špatný zip... Jediné co jsem udělal, tak na nákrčník jsem si nechal ve švadlence přidělat navíc dva cvoky za 50,-kč (původně na suchý zip), na kterém to moc nedrželo. Jinak větracích otvorů habafuk a pracují jak mají. Při použití nepromokavé membrány je potřeba počítat, že kule s nebudou v suchu. Jak stéká voda ke kulím, tak to někudy protéká a po hodině jízdy v dešti jsem byl všude suchý, jen kule mokré :D Takže na dlouhé deštivé jízdy jedině nepromok. Za ty prachy si myslím, že je to slušná kvalita. :gd:
Uživatelský avatar
Duchod
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 19
Registrován: sob 04. dub 2015 12:59:53
Bydliště: Loket (ork. Benešov)
Motorka: TA 600

Komplet na motorku

Příspěvekod hobr » sob 28. lis 2015 18:14:01

Jestli k tomu mohu něco - když prší, tak obléknu nepromok - to je "sichr"! žádné membrány "život nezachrání"..... :(
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Komplet na motorku

Příspěvekod stráša » sob 28. lis 2015 19:07:12

Je nepřeberné množství oblečení že se ti o tom ani nezdá. Prošel jsem si tím před 2 roky a povím ti jak jsem vybíral. Chtěl jsem aby to mělo dost kapes hlavně u bundy na zádech a na kalhotách na boku stehen. Další kritérium 3 vrstvy samostatně odnímatelné jinak jseš jak v sauně. I když nepromokavá čast se mě zdála zbytečná ale v chladném počasí to dobře funguje jako neprofuk. V létě ho mám vyndanej protože raději používám 2 dílný nepromok. Samozřejmě aby to mělo chrániče lokty kolena záda. A cordura min. 500 ja mám 600. Boty už jsem měl ale chtěl jsem aby se v nich dalo pohodlně chodit i na lehčí výlet. Rockway se mě líbyl splnoval parametry ale je to skoro stejný a připadal bych si jak v armádě. Nazran nesplnoval požadavky a recenze nic moc. Buse nepřeberné množství a tam jsem si taky vybral . Po 2 sezonách se nic netrhá vše funguje jak má. Jak už bylo řečeno rozdíl hmotnosti rocway a buse je dost znatelný. Určitě by jsi dostal slušnou slevu za komplet. Já za to dal cc 15 tkč Počkej na výstavu tam si vybereš a poznáš ten rozdíl mezi oblečením. Rozhodně bych to nekupoval bez předchozího vyzkoušení je to dost peněz. Tak snad to bylo užitečný :mgr:
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Komplet na motorku

Příspěvekod hobr » sob 28. lis 2015 21:10:32

Stráša - souhlasím s Tebou. Jen se mi vkrádá otázka: Poslouží mi hadry za 15 litrů stejně, jak lacinější? Každý si musí odpovědět sám (pokud nespadnu, tak je to úplně jedno). Já raději "ušetřené" peníze proliju nádrží. (Také by se mi líbily hadry na míru od PSÍ).
Můžeme se bavit o bezpečnosti a jiných aspektech, ale podstata problému zůstává... Dražší hadry jsou lepší, ale je to jak pojištění baráku - můžeš platit pojistku proti úderu blesku a nikdy Ti do baráku neudeří. Nikomu mé názory nevnucuji, kupte si hadry, jaké chcete.
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Komplet na motorku

Příspěvekod stráša » sob 28. lis 2015 21:25:28

Souhlasim s tebou jenom jsem sepsal jak jsem postupoval já. A vybral jsem si co mě padlo a vyhovuje a cena není zase tak hrozná za komplet boty bunda kalhoty nepromok a rukavice dá se koupit daleko dražší.
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Komplet na motorku

Příspěvekod Wena » ned 29. lis 2015 12:17:01

super kluci, díky , s oblečením určitě počkám na motosalon.....projdu, odzkouším...snad mi něco padne co se mi bude líbit, určitě budu řešit zkrácené kalhoty , jsem menší postavy tak snad něco trefím.
Uživatelský avatar
Wena
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 128
Registrován: stř 11. lis 2015 19:02:34
Bydliště: Jägerndorf
Motorka: TA650

Komplet na motorku

Příspěvekod Tomas_7 » ned 29. lis 2015 12:22:38

Mé vyjádření k hadrům Rockway je, že jsem si v nich již několikrát ustlal v terénu na šutrech a hlíně a na bundě to není ani poznat takže tam kvalita je. Kalhoty mám RST, taky v pohodě, jen jsem je propálil o svody, předpokládám, že to se, ale asi stane jakýmkoliv
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Komplet na motorku

Příspěvekod MMyshack » ned 29. lis 2015 14:25:48

Já jsem vybral po dlouhém zkoušení a zvažování MBW (bundu Buddy a kalhoty Berett) - 3 samostatné vrstvy (jak píše Stráša) a ta bunda má zipy přes celý rukáv, takže i v 30tkách hicech v pohodě.
Jel jsem v tom 40-50m po břiše na asfaltu - hadry orvaný, ale já ani škrábanec (nepočítám vyvalené rameno a zlomený prst - to není věc hader).

Znovu jsem si koupil hadry od MBW - bundu stejnou Buddy a kalhoty Bolt (sice nejsou úplně do kompletu, ale mají kšandy a to jsem chtěl). Bunda má kapes dost, na kalhotech bych stehenní kapsy uvítal - ale nejsou.

Jestli se nepletu, tak každý kus stál tak 3.300 Kč, při druhém nákupu jsem byl na Motosalonu a dostal jsem ještě slevu 5% => hadry za něco málo přes 6 tisíc => spokojenost. :D
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Komplet na motorku

Příspěvekod Wena » ned 29. lis 2015 18:50:50

Tak vidím že Rockway celkem frčí. A co Spark , nemáte ho někdo? GT turismo vypadá taky dobře podle obrázku.
Uživatelský avatar
Wena
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 128
Registrován: stř 11. lis 2015 19:02:34
Bydliště: Jägerndorf
Motorka: TA650

Předchozí

Zpět na Výstroj

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron