Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

o všem možném i nemožném...

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Dejavu » stř 03. pro 2014 7:06:32

Taky vás něco nebo někdo štve? Proč se nevyventilovat a nepodělit se s ostatníma? I když vám nikdo nepomůže, aspoň se vám uleví. :zed:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Dejavu » stř 03. pro 2014 7:06:52

Říkal jsem si, jestli to sem dát, nebo ne, ale nakonec se podělím. S*rou mě "brzdiči", kteří v tomto období, kdy je pomalu od 16 hodin tma, stojí u křižovatky na rovné, nijak se nasvažující silnici, na brzdách a vesele vám vypalují do očí červené tečky. Co tečky, kola! Chápu automatiky, kterým je zatěžko "zařadit" N. Ale ostatní jsou podle mě prostě tukani.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Taz » stř 03. pro 2014 9:00:32

Mě sejou "mlhovkáři"! Dohlednost 5kiláků a trochu prší a oni ti to do tebe perou mlhovkama ... chápu že to leckoho překvapí, ale když na to koukáš celý den tak večír z toho jsou vykoukaný oči jako prase. A mimochodem, co se týče toho žýe by lépe viděli ... to je hloupost!
:thnx:
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Květek » stř 03. pro 2014 15:16:14

Jestli myslíte cokoliv tak nejvíc politici.No ale vrátím se k motorismu.Dříve jsem se musel smát názoru na čepičkáře a kloboučníky(v autech) ale je pravdou,že člověk musí být při setkání jaksi obezřetnější.Ale tento pocit mám i u malých dodávek to není nerozum ale šílenství kde všude dokáží předjíždět.Poslední zvláštní skupina jsou řidiči velkých (off)automobilů,zajímavým způsobem si vynucující přednost.Taky nejsem žádný předpisový vzorňák ale mám dáno snad v genech určitou slušnost a ohleduplnost k jiným účastníkům provozu.Abych vysvětlil tak třeba pustím autobus nebo náklaďák v protisměru i když mám přednost, když není značeno a nejsou pruhy tak zajedu k pravému okraji ať může vedle mne řidič co jede vlevo ale zároveň s tímto mě to zvedá když jedu vpravo tak aby mi bylo umožněno najet vedle a nejen sledovat bezmocně jak ten přede mnou najel ne k prostředku ale doprostřed a i já musím bezmocně sledovat jak dává přednost oboum směrům a kde se nás už po jeho pravé straně mohlo několik protáhnout a odbočit(výjezdy u obchoďáků ale nejen tam).Za toto Tě instruktor v autoškole vyhodil z jízdy ale asi se toto pravidlo přestalo vyučovat protože toto dodržuje opravdu jen málo motoristů.A to neumožnění jízdy vpravo mne opravdu se*e asi nejvíc.
Na závěr by mne zajímalo na co zas by si stěžovali Ti co jsem popsal v obráceném gardu na mne.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod street-dog » stř 03. pro 2014 20:23:51

Když jsi zmínil ty dodávky, tak podle mě jsou nejhorší dodávky PPL, DPD, atd.. a dokonce i česká pošta (taky ty auta podle toho vypadají), ale onehdá jsem mluvil s jedním řidičem takové kurýrní služby a nechtěl bych takhle jezdit ani za nic. Musí všechno přesně stíhat, když ne tak mají míň peněz atd... a proto taky jezdí jako hovada, aby to všechno stihli a vůbec z toho něco měli.
Stadion S11 > JAWA 50/21 > ČZ 125/453 > ČZ 175/477 > JAWA 350/640 > AGB 37 > Suzuki DR650 RSE > Honda XL 650V Transalp > Simson S51 Enduro > BMW R 1100 GS
Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
 
Příspěvky: 1041
Registrován: stř 15. říj 2014 20:37:59
Bydliště: Brno
Motorka: R 1100 GS

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Dejavu » stř 03. pro 2014 20:26:08

Větší auto ti vždy dává pocit nadřazenosti. Sám jsem to pociťoval, když jsem jezdil s velkou dodávkou. Lidi tě prostě pouští, protože se bojí. U nás existuje pouze minimum tolerance a je to vidět hlavně u motorek. Jezdím pracovně do Francie a tam se opravdu jezdí jinak. Berou na jednostopy ohled, protože jsou zranitelnější. Tady tě někdo vybrzdí a omezí tak, že si musíš šlápnout a co děláš, abys to nepoložil. Pak ti ujáže, jaká jsi jednička, zašlebí se a zmizí. Je to o lidech, o ničem jiném. Auta ani stroje za nic nemůžou.
Dneska mě epesně "vybrzdil" dědula v naleščené feldě. Přibrzdil jsem, chvilku jsem se za ním tahl těch jeho 30 a jak jsem mohl, tak jsem předjel. Na důchodcích si nic nevezmete a jednou třeba budem stejní :grr:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Re: Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod street-dog » čtv 04. pro 2014 12:01:12

Pravda, já taky rád jezdím v práci s dodávkou, když to jde :) Jezdí se mi s ní líp, než s osobákem :gd:
Stadion S11 > JAWA 50/21 > ČZ 125/453 > ČZ 175/477 > JAWA 350/640 > AGB 37 > Suzuki DR650 RSE > Honda XL 650V Transalp > Simson S51 Enduro > BMW R 1100 GS
Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
 
Příspěvky: 1041
Registrován: stř 15. říj 2014 20:37:59
Bydliště: Brno
Motorka: R 1100 GS

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Tom1k » čtv 04. pro 2014 16:58:18

Jezdil jsem 2 měsíce s PPL o prázdninách, měl jsem to jako brigádu cca 220 Km denně, teď ke škole jezdím taky, ale jen dva dny v týdnu, momentálně na Vánoce je to masakr někdy skoro až 3x více balíku, než normálně během roku, jinak je na každém jak si rozvrhne trasu a v kolik si tam dá hodin, že tam bude, na tom místě, takže jako prase každý nelítá, ale je pravda, že těch, co jezdí normálně, je málo (všichni chtějí být brzo doma). Horší jsou firmy, ve kterých vám zavřou v určenou dobu a je konec, to se pak na to hold šlápnout musí. Furt seš jednou nohou v kriminále, nehledě na to, když někde ťukneš auto...
Uživatelský avatar
Tom1k
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon 17. bře 2014 12:47:16
Bydliště: Humpolec
Motorka: TA 650

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod hobr » čtv 04. pro 2014 19:07:14

Dejavu píše:Větší auto ti vždy dává pocit nadřazenosti....

Jezdil jsem s Tatrou, tak vím, o čem je řeč (ale nezneužíval jsem toho, kromě pár situací, když se někdo tlačil, kam neměl. Pak přišly ke slovu vzduchové houkačky a týpek se rychle klidil...) Tatra nezná bratra...
Když vidím kamion, nebo jiné velké auto, dávám pozor, i kdybych měl 10x přednost.
Zpět k tématu - mlhová světla už tu někdo vzpomínal, vybržďování je klasika, "nemám rád" řidiče Oktávek TDI a Superbů... Celkově to na silnicích stojí za H...O, ale s tím se musíme naučit žít...(přežít).
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Camionero » čtv 04. pro 2014 21:58:01

Ano je to tak! S kamionem se cejtis nadrazene a bespecne! Vytacelo mne strasne kdyz na nejakym kopcy jsem chtel predjizdet (jen kdyz to bylo znackou povoleno) a nikdo te nepustil a musel jsy podrazovat jak blazen! Jenom v Anglii jak jsy zapnul blynkr tak te nechavaly aby jsy mohl predjel! Co se tyce tady u nas tak co mne privadi do soku kdyz jedes na motorce a pred tebou zatoci nahle ten pitomec v aute bez blynkru! :devil:
Uživatelský avatar
Camionero
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 11. led 2014 20:24:49
Bydliště: ...
Motorka: TA 650

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod hondabanán » pát 05. pro 2014 17:07:42

Mě serou úplně všichni! :devil: :D
Uživatelský avatar
hondabanán
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:42:25
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod avik » sob 06. pro 2014 9:05:40

A denní svícení to je taky vynález. Ve předu to mají dole pod nárazníkem a když je zvlněná silnice tak to stejně není vidět. A vzadu jsou po tmě. Na svícení byly odjakživa světla. Ale co mě v této zemi může překvapit že :shok:
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Gamba » sob 06. pro 2014 9:27:00

Ale zase je to frajerina. A kdo nema ledkovy denni sviceni jako by nebyl. A cim vic zakrouceny a cim debilneji umisteny, tim lepsi.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Květek » sob 06. pro 2014 9:40:02

Schovívavost chlapci,jste na ně moc přísní.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Gamba » sob 06. pro 2014 9:55:38

Ze ty je mas taky? :pc:
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Taz » sob 06. pro 2014 11:22:53

Ono by stacilo aby lidi co maji dení sviceni přemýšleli a pouzivali ho za dobrych svetelnych podminek a když je hnusne a prsi mlha atd aby svitili normalnimi světly. ..
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Tomas_7 » sob 06. pro 2014 12:01:36

Taky se živím na dodávce, najezdím kolem 25 000km měsíčně a včera jsem taky nadával :D občas jedeme docela přetížený, protože ten kdo vás nakládá má dost u zadku kolik tam toho pak povezete, včera jsme jeli v Praze, dodávka měla něco přes 4 tuny a já si nechával bezpečný odstup za kolegou, protože sprinter má brzdy z dvakrát menšího Vita a nebrzdí to ani prázdný, samozřejmě pokaždý co jsme mezi sebou sebou udělali aspoň 20 metrů mezeru, se tam hned nějaký pražák nasral, prostě sem se smířil s tím, že pokud se něco stane a budem na to muset šlápnout opravdu nouzově, tak budem mezi sebou do trojky lisovat octávky, hold někteří nepřemýšlí
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod dimi » sob 06. pro 2014 17:43:48

Mě teda nejvíce štve, jak se dnes lidé k sobě chovají. Bezohlednost, neúcta. Nikdo neudělá nic nad rámec svých povinností. Málo kdo ti pomůže v nesnázi, aniž by za to něco očekával. V práci na sebe lidi donášejí a lezou šéfům do zadnic. Závidí jeden druhému. Je to děs. A proto moc děkuji všem na tomto super foru. Aspon tady si každý den trochu srovnám nervy a načerpám optimismus. Snad vás brzy víc poznám osobně. Díky šéfům a všem tady :thnx:
Uživatelský avatar
dimi
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. črc 2013 13:47:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Motorka: xt 1200

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Domes » sob 06. pro 2014 19:23:39

Tomas_7 píše:Taky se živím na dodávce, najezdím kolem 25 000km měsíčně a včera jsem taky nadával :D občas jedeme docela přetížený, protože ten kdo vás nakládá má dost u zadku kolik tam toho pak povezete, včera jsme jeli v Praze, dodávka měla něco přes 4 tuny a já si nechával bezpečný odstup za kolegou, protože sprinter má brzdy z dvakrát menšího Vita a nebrzdí to ani prázdný, samozřejmě pokaždý co jsme mezi sebou sebou udělali aspoň 20 metrů mezeru, se tam hned nějaký pražák nasral, prostě sem se smířil s tím, že pokud se něco stane a budem na to muset šlápnout opravdu nouzově, tak budem mezi sebou do trojky lisovat octávky, hold někteří nepřemýšlí

Aj tech 25000km si nemyslel vazne ze? :chjo:
NIKDY nerikej ze to nejde pac se vzdy najde nakej blbec kterymu to pujde :-D
Uživatelský avatar
Domes
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 47
Registrován: ned 07. zář 2014 8:45:51
Bydliště: Savín
Motorka: TA 600

Zeď nářků - aneb podělte se, co vás s*re

Příspěvekod Domes » sob 06. pro 2014 19:30:41

Me nejvic na celym zasranym zivote sere ta nespravedlnost!! v nedeli mi umrel tchan kteri cely zivot pracoval staral se o zenu a 4prcky nikdy nikomu nic neudelal zil sporadany zivot a umrel ve svich 53 letech a kde jaka kunda ktera cele zevot chlasta,kori.... se dozije vic let... je mi steho na bliti
pak nesnasim lez a nejvic kdyz mi nekdo lze z blizkych do oci a pak se dozvim pravdu to pak cloveka opravdu na srdci zaboli co jsou v dnesni dobe za kurvy lidi!!
Pak nesnasim spravedlnost v tom ze trebaz ja delam uz od vyuceni dene kamiony,osobaky... uz 10let dru dene kolikrat 12h jezdim po evrope je zpravovat a mam min nez kde jaka fuchtle z kanclu ktera je dene na feceboku a kdejakech srackach,v teplocku pohodicce...
Opravdu me dnesni doba kolikrat tak neskutecne sere ze se nekdy ptam proc proc???!!!!
OMLOUVAM SE ZA SLOVNIK A ZA TO JESTLI JSEM SE NEKOHO DOTKL ALE CO NA SRDCI TO NA JAZYKU
NIKDY nerikej ze to nejde pac se vzdy najde nakej blbec kterymu to pujde :-D
Uživatelský avatar
Domes
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 47
Registrován: ned 07. zář 2014 8:45:51
Bydliště: Savín
Motorka: TA 600

Další

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 4 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron