Sraz 2018?????

Tož pojďme na jedno

Sraz 2018?????

Příspěvekod Daryth » ned 24. čer 2018 20:48:47

Taky se přidávám s poděkováním všem co se jakkoli účastnili organizace scuku. :gd: :thnx: Jsem rád, že jsem vás poznal osobně. Fotky u mě na rajčeti ve společném albu ze srazu jawařů. Prosím omluvte kvalitu fotek. Foťák se odmítal zapnout a můj letitý mobil s neuvěřitelně poškrábanou čočkou fotí trochu zoufale.
https://daryth.rajce.idnes.cz/2018-06-2 ... salp_sraz/
Jsem mechanik-lama, ale chci to změnit.
Uživatelský avatar
Daryth
Člen klubu
 
Příspěvky: 545
Registrován: čtv 04. srp 2016 5:48:50
Bydliště: Ořechov u Brna
Motorka: Jawa,TA650

Sraz 2018?????

Příspěvekod salieri » ned 24. čer 2018 20:50:43

Také se připojím s poděkováním za organizaci (díky, Spikeu), škoda, že jsme museli odjet už v sobotu a že jsme se nezúčastnili soutěží a vyjížďky. To první neklaplo kvůli pátečnímu "stmelování" :D a to druhé bohužel z časových důvodů, a než jet jen kousek a pak tlačit na pilu, tak jsme to raději odpískali celé. A mé drahé polovičce se to také moc líbilo, i když se z toho léčila až do dneška :rock: A už se moc těšíme na další akci. Když bude příští SCUK na Šumavě, tak by ten následující mohl zase po letech být někde u nás na jižní Moravě :beer: (není tu smajlík pro víno :D )
Ty nejdůležitější věci v životě nejsou věci. Kromě TA.
Uživatelský avatar
salieri
Člen klubu
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 14. dub 2016 20:52:31
Bydliště: Horní Bojanovice
Motorka: KTM 1190

Sraz 2018?????

Příspěvekod sumavak » ned 24. čer 2018 21:16:32

Tak ja taky v pohode dojel Diky vsem zucastnenym, rad jsem poznal nove tvare a velke Dik Spajkovi za organizaci,Doufam ze se tady oficielne dozvime kdo nam zaplatil ten sud s tou Plzni?????
Uživatelský avatar
sumavak
Člen klubu
 
Příspěvky: 682
Registrován: stř 17. črc 2013 18:51:21
Bydliště: 74078 heilbronn
Motorka: TA 650

Sraz 2018?????

Příspěvekod Werke » ned 24. čer 2018 21:21:41

To by mě taky zajímalo kdo nám věnoval blahodárnou tekutinu. Myslím, že bude hodně a dlouho zdráv, jelikož s každou pozvednutou číší jsem mu přál na zdraví :D
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: Xl1000V

Sraz 2018?????

Příspěvekod Martin » pon 25. čer 2018 5:05:16

Suprový sraz. Velké díky Spikovi za skvělou organizaci srazu. A také díky všem co se dostavili rád jsem vás viděl. :gd:
Uživatelský avatar
Martin
Člen klubu
 
Příspěvky: 391
Registrován: sob 11. črc 2015 11:45:49
Bydliště: Jinačovice
Motorka: TA 650

Sraz 2018?????

Příspěvekod qwert » pon 25. čer 2018 8:55:51

spike-cz píše:Jihočeská trojice Hynek, Milan a Spike taky dorazili. Mokro bylo jen občas..

I já bych rád poděkoval, především Hynkovi a Strášovi za tombolu, klukům za uzavíračku, tajnému dárci za free plzeň a Vám všem za podporu, účast a soutěžení.
Dám tomu týden a pak na stránky přišpendlím možná místa na další sraz a možnosti klubu atd.
Každopádně se na stránky sem tam jukněte a pokud mi Ogi, Tom1ku a Qwerte potvrdíte, že se ujmete dalšího srazu, udělám hlasování.
Taky se nám něco nepovedlo, třeba odbočka na červenohorské Sedlo a pivo atd. Poučíme se a zase to bude příště lepšejší.
Na klubové rajče můžete umístit fotečky podobně jako Avik - čímž mu děkuju. Tak kolama dolů v další sezóně.


Když bude zájem sraz samozřejmě udělám jak jsem slíbil..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Sraz 2018?????

Příspěvekod tom601 » úte 03. črc 2018 20:42:46

Ahojte,trochu se spožděním,ale náš první Transalp sraz se nám moc líbil,tak tady posíláme pár fotek a videií :) Viol a Tom https://tomas601.rajce.idnes.cz/Transal ... otin_2018/
Uživatelský avatar
tom601
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 25. lis 2017 21:44:35
Bydliště: Hranice
Motorka: TA 700,750

Sraz 2018?????

Příspěvekod Spike-cz » stř 18. črc 2018 16:03:20

I já bych rád poděkoval, především Hynkovi a Strášovi za tombolu, klukům za uzavíračku, tajnému dárci za free plzeň a Vám všem za podporu, účast a soutěžení.
Dám tomu týden a pak na stránky přišpendlím možná místa na další sraz a možnosti klubu atd.
Každopádně se na stránky sem tam jukněte a pokud mi Ogi, Tom1ku a Qwerte potvrdíte, že se ujmete dalšího srazu, udělám hlasování.
Taky se nám něco nepovedlo, třeba odbočka na červenohorské Sedlo a pivo atd. Poučíme se a zase to bude příště lepšejší.
Na klubové rajče můžete umístit fotečky podobně jako Avik - čímž mu děkuju. Tak kolama dolů v další sezóně.

Edit: Moje školní vytížení pominulo, takže jdu vyrobit hlasovací vlákno na další sraz, tentokrát v roce 2019...

Ještě jednou díky všem za účast a pomoc na letošním srazu. :frnd:
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Předchozí

Zpět na Srazy

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron