Nášivky na rok 2015

nálepky, hrnky, nášivky, klíčenky.......

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Květek » čtv 23. říj 2014 10:26:29

Já nemyslel koženou vestu jak Angels ale výstražnou jak to tady zmiňoval Tomáš,že v ní jezdí.Stačí mi to jak to máme to je v poho.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod micki » pát 24. říj 2014 18:23:48

Jestli do toho můžu vstoupit, tak jsem se s tím jeden čas zabýval, páč mě vždycky s...e, když mi někdo něco zakazuje a přikazuje (co sám nechci). Velká nášivka na záda (bunda) je problém, ti pablbi jsou schopný, ale pouze když jsou ve smečce, fyzickýho násilí a ničení (válka nemá smysl). Malá nášivka vepředu na prsou není problém, toho si nikdo ani nevšímá. To mají kluci z GS. Logo na tričku, nebo na něčem, co není vidět, nebo je vidět jenom příležitostně není problém v jakékoliv velikosti. Další loga na čemkoliv včetně motorky není problém. Je o tom několk článků na netu, pohledám, když tak dám link. Jinak když bude měl bych zájem od každýho trochu.
Jezdi na motorce tak, jako by tě všichni ostatní chtěli zabít.
Uživatelský avatar
micki
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 20. říj 2014 17:10:44
Bydliště: Všenory-Praha západ
Motorka: TA 650

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Květek » sob 25. říj 2014 10:59:35

Koukám,že se téma pěkně rozjelo,ještě si myslíme,že máme dost financí,kolem vánoc si to už myslet nebudeme a Silvestr to jistí.
Proto ale nepíšu,když jsem viděl jaký je zájem o ,,krygle" tak se přidám taky takže jsem šéfe upravil svoji objednávku o + 1.krygl.Nevím jestli nevedeš svojí evidenci nebo budeš sčítat až po uzavření tak to tímto dávám vědět.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Dejavu » ned 26. říj 2014 17:19:04

Zatím nevedu, nechám to běžet do půlky listopadu, aby se to stihlo do Vánoc :)
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Květek » stř 03. pro 2014 19:28:50

Tak jak jsme na tom,už jsi uzavřel objednávky?Nemusím to mít do vánoc ale v zimě ještě ano jak jsem zmiňoval,žena slíbila,že v zimě to přišije ale na jaře ať jí s tím prý dám pokoj (kytičky).Já si udělám výlet a přijedu si osobně vyzvednout.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Dejavu » stř 03. pro 2014 19:32:44

Zatím ne. Rád bych to udělal vše naráz, ale je toho málo :(
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Květek » stř 03. pro 2014 19:43:25

A mně se zdálo,že objednávám ve velkém.Vždyť to tady běhá jeden a půl měsíce myslím,že kdo chtěl tak objednal.Neznám množství od kterého se odvíjí cena objednávky ale kdyby to bylo o trochu tak přitlačíme na pilu a doobjednáme určitě bychom se domluvili.Jestli to je o hodně tak nebudeme mít nic.Normasovi trika zde byli taky poměrně dlouho a objednávka na celkový počet členů taky velmi chabá.Nějak to sčítni a odhadni co dál.Tak to nech běhat do vánoc a pak se uvidí.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Dejavu » stř 03. pro 2014 19:57:58

Ukončím to začátkem Nového roku, třeba přes Vánoce ještě někdo přibude, leden bývá slabší měsíc, takže nám to bude moci v klidu vyrobit. Věř mi, že není kam spěchat. Do sezóny času zdosti ;)

Jen pro info:
Krýgl - 17
Kulatá - 19
Nick - 27
Obdélníková - 19
Machršňůrka - 34 - musí jich být minimálně 100
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Re: Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Květek » sob 03. led 2015 20:44:53

Dejavu píše:Takže, ptal jsem se našeho majstra cechu vyšívačského, nášivky o rozměru 25x10 (bral jsem to orientačně) lze udělat s nažehlovací vrstvou.

Ještě jsem se ho ptal na machršňůrky (šňůrky na klíče) a taky umí udělat.

Navrhuju tento vzor s logem klubu v oranžové barvě. Aby to bylo cenově přijatelné, musím jich nechat udělat aspoň 100ks. Takže když budete mít zájem o víc kusů, jen to uvítám :) A uspíší to objednávku.


Vytahuju na plochu záměrně,jestli někdo z novějších členů má ještě zájem neboť zítra je to už 5 měsíců od zadání tématu a bude se rozhodovat,co se bude vůbec zadávat do výroby a co oželíme z nedostatku zájmu.Ukončení bude zřejmě už v závěru příštího týdne.Ten rozměr 25x10 se bude realizovat nebo bude příliš vysoká cena a malý zájem?Pro případné doobjednání slouží běhající téma na fóru.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Dejavu » ned 04. led 2015 22:29:39

Díky Květošu za připomenutí.

Moji milí klubáci, to, že jsem navrhl nějaké šňůrky na klíče ještě neznamená, že je musíme za každou cenu dělat. Je to hlavně i o vás, jestli budete chtít či nikoliv. Bohužel doma nemám stroj, který takové srandičky vyrábí, tak si to musím poptávat u lidí, kteří to umí a věnují se tomu. Jenže vyrobit mustr na takovou srandičku něco stojí a přiznejme si, charita už nefrčí. Takže aby byla platná mnou navržená cena, je potřeba, aby kusů bylo minimálně 100! Do seznamu objednávek vidíte všichni a všichni si taky umíte spočítat, že je jich žalostně málo. Samo že si nikdo nebude domů objednávat 30 šňůrek, aby se to vůbec nechalo vyrábět. Stejně tak i já nebudu plnit poličku, kde už leží podložky pod SPZ další krabičkou, ve které budu mít uložené finance v machršňůrkách. Takže hlavně žádné násilí, když se počty sejdou, machršňůrky vyjdou, a pokud se nesejdou, tak budeme existovat i bez nich ;)
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Květek » pon 23. úno 2015 14:00:17

Tak nám šéfe,něco napiš jak se to uzavřelo.Šňůrky ne pro malý zájem a co nášivky a krýgle Jsou ve výrobě?Popřípadě kdy budou nebo nebudou.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod MMyshack » pon 23. úno 2015 15:22:33

Jak píše Květek - pokud by do minima chybělo pár kousků, tak přitlačme na pilu, nebo si (já) vezmu o nášivku či machršňůrku víc..

:chjo:
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Nášivky na rok 2015

Příspěvekod Dejavu » pon 23. úno 2015 19:04:54

Přiznám se bez mučení, zatím jsem se k tomu nedostal. Mám doma práce nad hlavu, v práci taky nevím, kudy kam, takže toto trošku odkládám. Ale o víkendu snad budu mít volnějc, udělám sčoty a hodím sem platební info, abych to mohl objednat.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Předchozí

Zpět na Klubové doplňky

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron