Jak hodnotíte letošní sezonu?

o všem možném i nemožném...

Re: Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Pešout » čtv 27. říj 2016 23:14:25

Já zatím nehodnotím, jelikož zatím nekončím............
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod PAVIK » čtv 27. říj 2016 23:33:05

Po delší době opět zde :D Zatím jsem nezazimoval, ale musím s Alpem na STK, neb propadla tento týden. Najeto letos na Hondě něco přes 6000 km+1200 km na Jawě. Delší cesty jen náš SCUK a květnové Zakarpatí. Jinak cesty do práce a okolokomínovky. Příští rok je taková meta 5. sraz holandského Jawa-ČZ klubu na stroji JAWA 150/352, který musím do jara zrenovovat. Nehody se mi letos vyhýbaly, ne tak už mému okolí - v sobotu jdeme pochovat kamaráda, který to štěstí v sedle bohužel neměl. Takže závěr sezony stojí za prdlačku :(
Uživatelský avatar
PAVIK
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 358
Registrován: stř 26. bře 2014 6:38:07
Bydliště: Strakonice
Motorka: A.Caponord

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod angrest. » pát 28. říj 2016 8:29:36

Zhodnocení roku:
1. Leden-Březen. Prodat a koupit cosi jiného??????? Diagnoza: zlomená pravá noha v kotníku....
2.Březen-Červen. Nechám si TĚ.... Alpík je u DOKTORA,velkorysé investice i s prací = 30.000,- Kč. Jezdím na pujčené Africe,lepší zátah,horší sedlo,v rychlejších zatáčkách lepší chování = silnice.Do horšího terénu jsem si netroufl,na moto obuty jakési přestárlé Mitas 08,bylo docela teplo,tak držely i na Strášově brodu a silnicích ........
3.Červenec-Říjen. Alpík v pohodě,akorát neustále dotahuji ložisko řízení,jak si sedá.Přestal papat olej,nové ložiska v přepákování = jistější stopa,
+ zadní tlumič Wilbers,předek progresy - na moji výztuhu v lokti až moc tvrdé.
Najeto zatím něco k 7000 Km,sezona nekončí,docela spokojenost,ale spíš s kamarády při cestování než s moto.
4.Říjen a dál . Opět se poohlížím po čemsi jiném.Ale ALP nadále zůstává doma,jako jistina.
motivace.jpg
motivace.jpg (43.41 KiB) Zobrazeno 1272 krát
Duj větře a rvi kštici mou ....
Uživatelský avatar
angrest.
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 425
Registrován: stř 19. pro 2012 8:10:25
Bydliště: Zámrsk
Motorka: TA 600

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Turek » pát 28. říj 2016 14:12:42

Vidím to možná na poslední víkend v sedle. Na listopad je domluvený servis, pak se uvidí podle počasí. Takže se pokusím sezónu zhodnotit už teď.
Pozitiva: Na jaře rozhodnutí prodat skútr a koupit TA. Udělání papírů na moto. Štěstí na rozumného zkušebního komisaře. Registrace zde na fóru. :beer: Parádní víkendy a jedna týdenní dovča na moto s kamarády, zbytek okolo komína. Najeto asi 5 tis. km.
Negativa: Řidičák podle nových pravidel byl vopruz i kvůli špatně zvolené autoškole. Sezóna mi tak začala až v červenci. Nestihnul jsem výlet s bandou na Ukrajinu. Málo času, chtěl jsem toho najezdit mnohem víc. Třikrát jsem TA upustil kvůli krátké noze. Po jednom větším uklouznutí na štěrku v nepřehledné zatáčce se to nějak bojím klopit. Sice jsem to tehdy záhadně vyrovnal a nespadnul, ale v hlavě vzniknul blok. Kamarád, co jel za mnou, dodnes nechápe, že jsem neskončil polámaný v příkopu (což je vlastně pozitivum).
Závěr: Mám se ještě hodně co učit. Chce to najezdit víc kilometrů a nebát se. Hlavní je, že si to parádně užívám. :rock:
Uživatelský avatar
Turek
Administrátor
 
Příspěvky: 663
Registrován: pon 20. čer 2016 15:50:17
Bydliště: Olomouc
Motorka: TA 650

Předchozí

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 14 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 14 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron