kalendář

o všem možném i nemožném...

Re: kalendář

Příspěvekod Spike-cz » sob 04. úno 2017 16:44:20

Hynku je to jak píšeš.
Musíme se smířit s tím, že něčeho se nedočkáme. Nechtěli bysme napřed hlasovat, jestli teda nástěnnej v A3 nebo stolní prťavec? Co malinkatá anketka jako když se vybíralo logo?
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

kalendář

Příspěvekod sumavak » sob 04. úno 2017 17:05:35

Josef jsem pro kazdou srandu ale tohle take nemusim :ble: . Musim se nasi kolegyne ihned zastat!!!Jinak hlasovat jsem pro nejdriv velikost zda na stul nebo povesit a potom pocet fotek 12 nebo 53 a nebo jeste jina varianta jak psal predseda
Uživatelský avatar
sumavak
Člen klubu
 
Příspěvky: 682
Registrován: stř 17. črc 2013 18:51:21
Bydliště: 74078 heilbronn
Motorka: TA 650

kalendář

Příspěvekod Dejavu » sob 04. úno 2017 18:53:53

Dal jsem jen návrh, je to Pajova iniciativa a já to určitě nemíním nijak ovlivňovat :tss:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

kalendář

Příspěvekod MotoBjamboja » sob 04. úno 2017 19:12:13

Za mě teda, kozy nuda, lepší jsou zadky. Ale toho já se nehodlám účastnit :D :D :D

Co se týče formátu, nástěnný takový, jaký navrhl pallous, je to jeho iniciativa, a hlasovat se bude jen o foto. :devil: :D
Uživatelský avatar
MotoBjamboja
 
Příspěvky: 632
Registrován: stř 12. srp 2015 9:15:37
Bydliště: Liberec
Motorka: TA 700

kalendář

Příspěvekod Taz » ned 05. úno 2017 0:03:35

Skvělý nápad! Hned bych si jeden nebo dva vzal.
Koulal jsem na to jak jsi to udělal a mus konstatovat, ze je fajn byt jedničkou tveho výběru - nebo to byla náhoda, že jsem na obouch fotkach? :thnx:
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

kalendář

Příspěvekod pallous » ned 05. úno 2017 9:48:47

Jsem moc rád že se tady rozběhla tak živá diskuze.Chtěl bych podotknout pár věcí.Už v začátku jsem napsal že jsem grafikou nepolíbený :D a naprostý dyletant a uznávám že to byl počin hodně odvážný vzhledem k mým znalostem.Tak že beru kritiku na samotnou grafickou úpravu fotek.Jedním dechem ale dodávám že odemne víc čekat nemůžete ani jsem si na nic víc nechtěl hrát.Já můžu tak maximálně něco odstranit nebo přemístit logo z místa na místo.Je nad míru jasné že na opravdu profesionální kalendář je třeba grafik.Proto když se najde někdo kdo má zkušenosti chuť a čas tak mu grafickou stránku rád přenechám a dál budu jen pomáhat s realizací.
Jsou tady návrhy na ankety a hlasování ale ta základní mě tady chybí.Tu otázku jsem položil už v začátku je zájem o takový kalendář ? Když se podívám na toto vlákno tak je navštíveno 322x s toho 15 lidí se zapojilo do diskuze a jen asi 6 nebo 7 lidí napsalo ano chci.Takže první otázka v hlasování by se měla logicky ptát jestli je vůbec zájem.Protože dělat něco takového pro řekněme i 15 zájemců podle mě opravdu nemá cenu.Tak že mám návrh pro předsedu co se zeptat oficiálně lidí formou hlasování na foru.
Fotky na ukázkovým kalendáři jsem vybíral jen tak s toho mála co velikostí odpovídalo potřebám tisku abych si to mohl nechat pro představu vytisknout.Mě taky nic neříká motorka vyfocená jen někde na parkovišti.Měla by něco říkat.A nemusí to být zrovna vesnice se zahraničí.U nás je taky spousta krásných míst.I když hezká fotka Transalpa na pozadí alpských kopců by pro mě byla určitě top.Až budeme vědět jestli je zájem tak pak můžeme začít třeba na rajčeti shromažďovat fotky s kterých ve finále vybereme 13 top fotek.Jeno dopředu doplním že rajče fotky znehodnotí teda jejich velikost takže potom musí být k dispozici fotka v plné velikosti a rozlišení.
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

kalendář

Příspěvekod Tomas_7 » ned 05. úno 2017 11:35:53

Nebude lepší zkusit dát nejdřív dohromady suché neupravené fotky? Já třeba bych se radši rozhodl jestli se mi bude líbit nebo ne, v podstatě jde jen o to, jestli něco skutečně zajímavého sesbíráme. Nechce se mi hlasovat pro "ano chci kalendář" a pak ho koupím, abych ho nechal ve skříni, protože tam bude 10 fotek z parkoviště pod rozhlednou :pc:
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Re: kalendář

Příspěvekod Spike-cz » ned 05. úno 2017 11:44:36

Tome myslím, že se dvanáct fotek s alpem a trochou romantiky a adrenalinu určitě dohromady na fóru sejde. Otázka jedna je, zda by byl zájem. Sám pro sebe si vytisknu kalendář v práci. Ale od firmy to musí být v určitém minimálním nákladu, aby to mělo smysl.
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

kalendář

Příspěvekod Lukáš » ned 05. úno 2017 12:18:38

Souhlasím s tím aby se posílali fotky na rajče a poté se vybraly ty nejlepší.Jinak moje žena si nechává dělat nástěné kalendáře zde https://www.24print.eu/ a je jedno jestli je jeden,nebo 15.Samozřejmně že jeden bude dražší než 15.Každopádně bychom mohli na tom rajčetí schromažďovat fotky našich mazlíku(motorek) a pokud se nedohodnem na kalendáři,tak se třeba můžou použít na něco jiného. :rock:
Uživatelský avatar
Lukáš
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 23. kvě 2016 11:53:16
Bydliště: Ostrava
Motorka: TA 650

kalendář

Příspěvekod avik » ned 05. úno 2017 18:04:13

Lukáš píše:,takže větší šance pro Báru že by tam byla její maličkost. :D A pokud by byla s alpem a ještě nahoře bez,tak věřím že by byla na první straně a možná i na druhé,třetí....... :D

Nevím jestli znáš Báru osobně, a i kdyby tak se nesluší takhle se o ní vyjadřovat. Jestli máš potřebu koukat na kozy, tak to musíš navštívi jiné stránky. Většině z nás co navštěvujem toto forum stačí pohled na alpy. avik
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

kalendář

Příspěvekod MotoBjamboja » ned 05. úno 2017 19:46:23

Jste hodní, že se mě zastáváte, ale já to beru jako srandu, mně toto neuráží, čímž ale nikoho nepobízím do budoucna.

Dneska na mě fejsbuku vykoukla tadle fotka, takže ji tu přidávám jako případný námět, zda by takovéto foto mohly být...resp. teda raději beze mě, ať se na mě nemusíte měsíc čučet :D

20160924_140804.jpg
20160924_140804.jpg (111.27 KiB) Zobrazeno 4194 krát
Uživatelský avatar
MotoBjamboja
 
Příspěvky: 632
Registrován: stř 12. srp 2015 9:15:37
Bydliště: Liberec
Motorka: TA 700

kalendář

Příspěvekod ogi » ned 05. úno 2017 20:55:21

Báro, super fotka, akorát předpokládám, že kalendář bude naležato a to by vypadala blbě. :D
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

kalendář

Příspěvekod Lukáš » ned 05. úno 2017 22:44:44

Nevím jestli znáš Báru osobně, a i kdyby tak se nesluší takhle se o ní vyjadřovat. Jestli máš potřebu koukat na kozy, tak to musíš navštívi jiné stránky. Většině z nás co navštěvujem toto forum stačí pohled na alpy. avik[/quote]



Hele aviku.Asi jsi to nepochopil a nemáš smysl pro humor,tak jestli se tě to dotklo tak promiň.Báru osobně neznám a bral jsem to jako for,ale tys to asi nepochopil!!!No nevadí. :shok:
Uživatelský avatar
Lukáš
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 23. kvě 2016 11:53:16
Bydliště: Ostrava
Motorka: TA 650

kalendář

Příspěvekod Márty » pon 06. úno 2017 10:59:46

Jak už jsem psal, já o kalendář zájem mám, každý rok si do práce pořizuju nějaký nástěnný s motocyklovou tématikou, takže pokud bude Alpáckej, jedině dobře :)

Pallous: Snaha se cení, a co jsem napsal o disajnu toho tvého návrhu neber jako nějakou kritiku, bylo to myšleno obecně, beru to, že nejseš grafik...
Chce to jen, jak už tu psala Bára, aby se vybrala fota a pak to celkově zpracoval někdo, kdo má cit pro grafiku. Nejsem proto, aby se to uspěchalo a hrhr se udělal kalendář ještě pro tenhle rok. Jinak je super, že si s tím návrhem přišel... :clap:

Dejavu: Dala by se udělat koláž na kalendářový plakát i klasický nástěnný kalendář, ne? Pak si mohl každý vybrat jaký chce ;)
Uživatelský avatar
Márty
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 746
Registrován: stř 30. led 2013 10:54:03
Bydliště: Mírovice - Veleň
Motorka: TA 700

kalendář

Příspěvekod pallous » pon 06. úno 2017 11:46:13

Márty píše:Jak už jsem psal, já o kalendář zájem mám, každý rok si do práce pořizuju nějaký nástěnný s motocyklovou tématikou, takže pokud bude Alpáckej, jedině dobře :)

Pallous: Snaha se cení, a co jsem napsal o disajnu toho tvého návrhu neber jako nějakou kritiku, bylo to myšleno obecně, beru to, že nejseš grafik...
Chce to jen, jak už tu psala Bára, aby se vybrala fota a pak to celkově zpracoval někdo, kdo má cit pro grafiku. Nejsem proto, aby se to uspěchalo a hrhr se udělal kalendář ještě pro tenhle rok. Jinak je super, že si s tím návrhem přišel... :clap:

Dejavu: Dala by se udělat koláž na kalendářový plakát i klasický nástěnný kalendář, ne? Pak si mohl každý vybrat jaký chce ;)


To co jsi napsal beru vpohodě vím že máš pravdu jak ty tak Bára.S tím že nevidím smysl dělat kalendář ještě na tento rok jsem napsal už v úvodu.
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

kalendář

Příspěvekod MotoBjamboja » úte 07. úno 2017 6:43:26

ogi píše:Báro, super fotka, akorát předpokládám, že kalendář bude naležato a to by vypadala blbě. :D


Tož dííík :D ale já se rozhodla, že v kalendáři budu mít fotku a už mám vymyšlenej námět :D :D :D a teda bude se fotit naležato :D

Jo a teda aby to bylo ofiko sděleno, mám zájem o kalendář a dám ho na ten hřebík, na kterém bude viset letos ten olomoucký :D
Uživatelský avatar
MotoBjamboja
 
Příspěvky: 632
Registrován: stř 12. srp 2015 9:15:37
Bydliště: Liberec
Motorka: TA 700

kalendář

Příspěvekod Tomas_7 » čtv 16. úno 2017 16:23:59

Jako grafik amatér už jsem na fotce začel dělat :D

Obrázek
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

kalendář

Příspěvekod qwert » čtv 16. úno 2017 16:58:35

Ještě vygumuj toho chčijícího arona.. :D
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

kalendář

Příspěvekod hobr » čtv 16. úno 2017 17:35:25

qwert píše:Ještě vygumuj toho chčijícího arona.. :D

Naopak, já bych ho tam nechal - Zdenál tomu dodává "šťávu"... :mgr: :D
Naposledy upravil hobr dne čtv 16. úno 2017 17:36:18, celkově upraveno 1
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

kalendář

Příspěvekod Tomas_7 » čtv 16. úno 2017 17:35:49

Jen sháněl klacky na podpal :D
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 13 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 13 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron