Jak hodnotíte letošní sezonu?

o všem možném i nemožném...

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod avik » ned 23. říj 2016 17:41:56

Tak klubáci jak hodnotíte letošní sezonu? Já vím někdo řekne, že pro něj sezona nekončí a jezdí celý rok. Ale já jsem letošní sezonu s alpem už skončil. Ale dokud to půjde tak budu jezdit na skutru. Tak já bych tuto sezonu v sedle alpa jako velice vydařenou. Letos jsem vyjel až v květnu a to výletem do Orlických hor. Týden na to jsme měli malou klubáckou vyjížďku s Květkem a Normasem do Nových Hradů. A další výkend jsme se jeli prozkoumat místo klubáckého srazu ve složení Květek, Normas, Cvrček, Váňa a Gamba. A další týden byla Květkova Vysočina, kde se nás sešlo hodně. Další výlet byl na Karlštejn který se mě moc líbyl jelo hodně klubáku a další se ještě přijeli podívat, Tady se letos poprve k nám připojil Angrešt na vypůjčené africe. Za dalších čtrnáct dní byla hlavní událost a to klubový sraz na Bobrovníku jaký byl to víte sami bylo nás tam spousta. Začátkem července jsem měl solo jízdu do jižních čech s návštěvou příbuzných. Pojezdil jsem si tam pohraničí a je tam moc hezky. Další výlet byl s kamarádem Angreštem do Polska na komplex Riese v Sových horách a zajeli se podívat do Walbřichu na zámek Ksiaž. ( to je něco co u nás nenajdete) A začátkem srpna jsme jeli na dovolenou do Krušných Hor ve složení Gamba, Angrešt a já. Moc se nám tam líbylo a projeli jsme to od Terezína a slončili na Jesenici u Chebu. Na konci srpna jsem měl solo jízdu do Č. Lípy za bráchou. První víkend v září jsme se jeli s Angreštem podívat do Adršpachu. O zářijovém svátku jsme si s Angreštem udělali výlet za Květkem na Vysočinu. To byly asi ty hlavní výlety které jsem udělal. K tomu ale bylo spousta jiných výletů s kamarádama a spolupracovníkama. Letos mám projeté Polsko od Otmuchova po Walbřich.Byli jsme na skok v Německu a já i v Rakousku. Ujel jsem skoro 6000 km. Alp slouží věrně a nebyly s ním vůbec žádné problemy. Jednou jsem moto v nulové rychlosti odložil, když mě podklouzla noha a nedošlápnul jsem.Tak to je asi vše a jak jste na tom VY? :src: ahoj avik
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Re: Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Spike-cz » ned 23. říj 2016 18:21:30

Především Aviku gratuluju k sezoně a pamatováku, já tohle do kupy nedám, ale zkusím:
Sezonu můžu rozdělit na tu s Quotou, kde jsme najezdili cca 7000 km a Stelivovou s aktuálním nájezdem 2500 km.
Když se ale podívám na ty výlety a nájezdy, vychází mi úplně jiná skladba jízdy. Pravidelně jezdím na moto do práce a sem tam na služebku, takže se na nájezdu výlety podílí méně. Nejhlavnější byly Karlštějn s chotí, Scuk na severu Moravy v Bobrovníku, výprava na Revival festival do Mořic s chotí, motočundr kolem Česka byly ty vícedenní. Ostatní vyjížďky kolem komína vždy do 200 - 250 km, někdy i za hranice do Germánie.
Proti loňsku nebyla sezona tak vydatná, částečně kvůli zdraví a taky práci. Cílů je vždy více než času, napřes rok uvidíme. Proti Avikovi jsem neodkládal, tedy zatím.
Do konce roku ještě chci stihnout zakopat pincka (ukončení sezony tady ve Strakách) a bude-li počasí a volno, konečně kouknout z blízka na toho Lipenského Mikuláše.
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod hobr » ned 23. říj 2016 18:23:56

Ještě jsem sezonu nehodnotil (to udělám až po novém roce), ale mohu říci, že byla vcelku dobrá. Nikde jsem sebou "nepleskl", technické problémy žádné, spotřeba (u Barborky) se ustálila na 5,2l/100km. Nájezd letos slabší - kvůli PN. Příští rok se to pokusím dohnat.
(PN - pracovní neschopnost....)
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Daryth » ned 23. říj 2016 18:35:40

Po všech stránkách byla letošní sezona lepší než loňská. Pár krizovek bylo, ale odložení žádné. I co se týče nájezdu, a ten je pořád spíš rekreační. S přihlédnutím k tomu, že jsem koupil TA tak mě už čekají jen pozitiva a sociální jistoty. Kráčím vstříc světlím zítřkům. :rock:
Jsem mechanik-lama, ale chci to změnit.
Uživatelský avatar
Daryth
Člen klubu
 
Příspěvky: 545
Registrován: čtv 04. srp 2016 5:48:50
Bydliště: Ořechov u Brna
Motorka: Jawa,TA650

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Tech » pon 24. říj 2016 10:41:31

V letošní sezoně jsem si splnil sen, který jsem měl v hlavě od doby co jsem začal cestovat. Dojel jsem (sám) na Nordcapp. Zážitek na celý život. Takže ji hodnotím velice pozitivně. Teď už jen přezout na drapáky, užívat si okolokomínového bahnění a vymýšlet důstojné cíle pro další sezonu. Snad Pyreneje.

Transalp 4ever.
Uživatelský avatar
Tech
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 406
Registrován: ned 08. lis 2015 23:15:08
Bydliště: Nové Hrady 61
Motorka: TA 650

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod jepta » pon 24. říj 2016 17:03:16

letošní sezónu nepovažuji za nepodařenou, ale loňská byla mnohem lepší. loni 25tkm a čtyři motodovolené, letos jen 10t km, dovolené dvě a to z jedné se vrátila kočena ještě pokažená v dodávce :) ,,, příští rok doufám bude lepší,, víc času, míň servisu. nejpozději začínám v lednu marokem :D
Uživatelský avatar
jepta
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 10. dub 2015 18:31:09
Bydliště: ProstěOFF
Motorka: TA600, LC4

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod MMyshack » pon 24. říj 2016 21:31:16

Do srpna to nebylo špatné (cca 3 tis. Km), jedna 4 denní motodovča, scuk, Vysočinské "motosoustředění (Strášova minioffroudí cesta se mi líbila a rád zase vyklepu prach z mundůru ;) . Ale od půlky srpna jsem už na šemíkovi neseděl :( (furt nějaká práce, povinnosti nebo akce s rodinou). Ještě, že jsem k tomu přidal alespoň 600 km na maxiskutru na Rhodosu - jinak bych už měl megaabsťák.
Teď s píchlým zadním kolem a holejma slajkama už naháním nové pneu, abych co nejdříve dal mašinu do cajku a stihl ještě možná letos něco málo odjet.
Ale jinak dobrý, žádné odložení, 1 defekt, šemík mě vždy dovezl bez problému.

A k tomu se těším na Mikuláše - takže " ...u mě dobrý..." :chjo:
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Radek » stř 26. říj 2016 8:09:54

Za mě dobrý. Po loňské, která byla přerušená bourákem, vlastně jen kolem komína. Nejdál na Víru. Hlavně že už mě neděsí každý auto v okruhu 100m a nečekám že na mě za každým rohem někdo vybafne. Asi už zůstanu u toho komínovýho ježdění a na delší cestování už bude jen auto. Ale když dám dolu střechu, tak to má taky svoje kouzlo.
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Kaštan » čtv 27. říj 2016 18:18:18

Já dnes zhodnotil sezónu na Trampovi při držkovce. Venku bylo 9stupňů a buchlovky se oděli do podzimních barev, prostě krásná a zřejmě poslední letošní projížďka.
Přílohy
IMG_20161027_164101.jpg
Uživatelský avatar
Kaštan
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 12. dub 2014 11:40:35
Bydliště: Tlumačov, ten na Moravě
Motorka: TA 600

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod hobr » čtv 27. říj 2016 19:04:08

Kaštan - to jako že už napadne sníh? :wtf:
Na víkend má být pěkně - vyrazím, dokud to jde :prn: ....
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod avik » čtv 27. říj 2016 19:21:14

Děkuji všem kteří něco napsali, a ostatní asi nikde nejezdili a moto chodili jen leštit do garáže.
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod hobr » čtv 27. říj 2016 19:27:41

Nevěš hlavu, sezona ještě neskončila (pro některé) :) ...
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod qwert » čtv 27. říj 2016 19:39:25

avik píše:Děkuji všem kteří něco napsali, a ostatní asi nikde nejezdili a moto chodili jen leštit do garáže.


Anebo stále ještě jezdí a proto je pro ně brzy hodnotit sezonu.. ;)
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod qwert » čtv 27. říj 2016 19:45:27

Byl jsem se kouknout do garáže a moc naleštěno nemám.. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Tomas_7 » čtv 27. říj 2016 19:46:30

Já už tři dny dávám kolo na motorku a taky se mi zrovna moc nechce

Obrázek
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod qwert » čtv 27. říj 2016 19:49:37

:D
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2690
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Brian1986 » čtv 27. říj 2016 20:01:01

sezónu zatím nebudu hodnotit protože zatím nemám v plánu ji zakončit, dnes jsme se byl po 3 týdnech projet, byl jsem marod tak jsem to nechtel riskovat. sice pouhých 90km po okolí ale bylo to super :tss:
Uživatelský avatar
Brian1986
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:28:28
Bydliště: Vyškov
Motorka: XRV 750 AT

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod petrucio » čtv 27. říj 2016 22:03:56

avik píše:...... a ostatní asi nikde nejezdili a moto chodili jen leštit do garáže.

Ja se přiznám, že letos jsem víc leštil než jezdil. :stud: Letos asi jen 3tis. km, převážně komínovky po práci kolem 100km. Vyjímka byl Bobrovník s nájezdem 650km. :)
Přílohy
2015-05-29.,.jpg
2015-05-29.,.jpg (64.52 KiB) Zobrazeno 4456 krát
TransAlp 650, HONDA CR250R, ČZ 250 typ 513 CROSS, ČZ 380 typ 514 CROSS, YAMAHA DT125R,
Uživatelský avatar
petrucio
Člen klubu
 
Příspěvky: 881
Registrován: sob 03. kvě 2014 16:28:32
Bydliště: č.budějce
Motorka: TA 650

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Gamba » čtv 27. říj 2016 22:21:05

hobr píše:Nevěš hlavu, sezona ještě neskončila (pro některé) :) ...

Pro mě teprve začíná. :gd:
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Jak hodnotíte letošní sezonu?

Příspěvekod Květek » čtv 27. říj 2016 22:34:36

Moto sezóna nejlepší jaká poslední roky byla i když s polovičním nájezdem proti Tobě a i proti mejm dřívějším nájezdům.Příští rok něco podobného a Radka určitě na nějaký celovíkendový výlet vytáhnu.
Pracovní sezóna byla horší ale letos do zaměstnání už nejdu tak se to nějak srovná.Prací se na Tigera nevidělá tak na to půjdu od lesa.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Další

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 15 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 15 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron