Dominika na cestě k hranicím Číny

Kde jsme všude byli a co zajímavého viděli

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod IvoS » pon 31. bře 2014 20:41:20

Podpořte Dominiku na cestu do Střední Asie. Myslím, že takových motorkářek cestovatelek máme málo a naši pomoc si zaslouží.
https://www.startovac.cz/projekty/dominikanaceste/
Uživatelský avatar
IvoS
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 112
Registrován: sob 29. pro 2012 22:44:18
Bydliště: Praha
Motorka: BMW 800 GS

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Tom1k » pon 31. bře 2014 22:00:05

Koukal jsem, je dobrá a rád si to přečtu :gd: jedeme přesně v jejích stopách s kamarádem :) minulý rok taky Portugalsko, tenhle rok Norsko a příští rok chceme taky na východ okolo Černého moře, ale je pravda, že nejedeme na 250ccm a jedeme ve dvou, ona je sama a ještě k tomu holka :)
Naposledy upravil Tom1k dne úte 01. dub 2014 8:22:56, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Tom1k
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon 17. bře 2014 12:47:16
Bydliště: Humpolec
Motorka: TA 650

Re: Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Spike-cz » pon 31. bře 2014 22:14:39

Na jednu stranu má ta holka můj respekt. Žabka na cestách se tuším jmenoval ten její cestopis na jih.
Nemůžu si ale nevzpomenout na jinou, která dojela do Egypta, kde se vdala. Nad jejíma pohnutkama jsem docela dumal.
Dopředu upozorňuju - jsem pesimista, čili se zároveň ptám, kdo mi přispěje na moji cestu? Budu psát a můžete mi sponzorovat benzín. Jednoduché.
Nebojte, nepojedu daleko a nejspíš nepojedu hned. Nejdřív na tu cestu vydělám peníze a ušetřím dovolenou, protože bohužel k tomu všemu živím rodinu a nejsem Liška nebo Kulhánek - na svůj trip sponzory neutáhnu jelikož tuctovej trouba s tuctovým cílem prostě není rarita ke koukání.
Blog, kde jí sponzoři dají kačky za návštěvnost beru, rád a pravidelně kliknu a kouknu, ale svoje kačky budu spořit na tu svoji vysněnou cestu. Sorry za pravděpodobně "protiproudujdoucí" příspěvek.
Každopádně jí držím palce, aby se živá a vcelku vrátila na rodnou hroudu.
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Re: Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Dejavu » úte 01. dub 2014 5:41:47

Spíš se divím, že ju rodičové pošlou samotnou. Pokud to teda není formou "motospouště", kde je přítomno další doprovodné vozidlo s tatínkem, bodyguardem a mechanikem. Každopádně mládí vpřed! ;)
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod stráša » úte 01. dub 2014 6:07:22

CSholku sleduju delší dobu a fandím jí hlavně aby se ve zdraví dostala domů přece jenom to není trasa kde by byla sama v bezpečí. Jinak souhlasím se spikem mít prachy tak jezdím pořád dokola zeměkolule. Na druhou stranu tu kampan ji nezazlívám. Držím palce a cestě zdar :rock: :yah:
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Marex » úte 01. dub 2014 6:28:11

spike - ta co skoncila v Egypte, byla ta slovenska - Katka - vdala se za muslimaka, jela na GSku, penez mela na cestu kolem cleho sveta a zapoichla to kvuli nejakym moralnim hodnotam :pc:
Uživatelský avatar
Marex
Člen klubu
 
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 25. lis 2012 19:56:32
Bydliště: Staré Město / Slovácko!
Motorka: TA 650

Re: Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod pallous » úte 01. dub 2014 7:40:03

spike-cz píše:Na jednu stranu má ta holka můj respekt. Žabka na cestách se tuším jmenoval ten její cestopis na jih.
Nemůžu si ale nevzpomenout na jinou, která dojela do Egypta, kde se vdala. Nad jejíma pohnutkama jsem docela dumal.
Dopředu upozorňuju - jsem pesimista, čili se zároveň ptám, kdo mi přispěje na moji cestu? Budu psát a můžete mi sponzorovat benzín. Jednoduché.
Nebojte, nepojedu daleko a nejspíš nepojedu hned. Nejdřív na tu cestu vydělám peníze a ušetřím dovolenou, protože bohužel k tomu všemu živím rodinu a nejsem Liška nebo Kulhánek - na svůj trip sponzory neutáhnu jelikož tuctovej trouba s tuctovým cílem prostě není rarita ke koukání.
Blog, kde jí sponzoři dají kačky za návštěvnost beru, rád a pravidelně kliknu a kouknu, ale svoje kačky budu spořit na tu svoji vysněnou cestu. Sorry za pravděpodobně "protiproudujdoucí" příspěvek.
Každopádně jí držím palce, aby se živá a vcelku vrátila na rodnou hroudu.


:jes: :jes:
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Spike-cz » úte 01. dub 2014 15:56:27

Marex píše:spike - ta co skoncila v Egypte, byla ta slovenska - Katka - vdala se za muslimaka, jela na GSku, penez mela na cestu kolem cleho sveta a zapoichla to kvuli nejakym moralnim hodnotam :pc:

Já jsem zkraje četl její zápisy, ale nějak mi na pochopení jejích hodnot nezbývalo dost mozkovejch buněk. Nepoužitelný zápisky stylově podobné "Mein Kampfu" = absolutní slátanina.

Dominika píše docela jinak, má to srovnané, chce jet přes prázdniny a působí ok. Palce jí držím taky. Jedinou věc, kterou jí závidím, je čas na takovou cestu. Já se ani nedostanu na sraz.
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Writeon » úte 01. dub 2014 16:17:51

No vidíš, já čas mám, ale né ty finance :D A tak se ptám, kdo mi přispěje :D
Change your life. Take your time. Take the Long Way.

Vzít za plyn umí každý,ale ubrat ho, jen ti nejlepší...
Největší frajer není ten kdo jezdí nejrychleji, ale nejdéle!
Uživatelský avatar
Writeon
Člen klubu
 
Příspěvky: 764
Registrován: pon 24. pro 2012 12:31:21
Bydliště: Šternberk
Motorka: TA 650

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Tomas_7 » úte 01. dub 2014 19:38:53

Leč jí přeju jen to dobré, myslím že mezi námi by se takových dobrodruhý našli možná desítky kdyby měli finance :D dát si práce s nějakou kampaní je ovšem věc druhá, do toho už se každý nepouští, proto říkám, jestli jí to vyjde, tak jí to přeji...sám bych si přál takhle někdy cestovat, snad ty prachy někdy přídou :)
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod JohnDžon » stř 02. dub 2014 20:06:00

Až se hodně opálíš,tak samy příjdou(prachy). A s nima i ten volný čas na cestování. :D :D :D . Hned to smažte prosím dík :jes:
Uživatelský avatar
JohnDžon
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 84
Registrován: sob 09. úno 2013 9:27:10
Bydliště: Jihlava
Motorka: TA 650

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Tomas_7 » úte 22. dub 2014 21:24:59

tak mě tak napadlo, ale nechce se mi zakládat nové téma...tento projekt znáte? :)

Obrázek

2ride the world, už jsem to tu vytahoval, ale nijak se to neprobíralo, těm já fandím asi nejvíc :)
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Dejavu » stř 23. dub 2014 5:52:17

No, znovu jsem si četl diskuzi pod jejím článkem. Něco mi na tom smrdí. Pokud vedu nějaký projekt, jsem tam denně a věnuju se těm lidem, co mi tam píší, diskutuji. Má tam snad jen tři odpovědi, ze kterých mě nejvíc pobavilo: Dlouho jsem se rozmýšlela, co vybrat, ale tohle mi přišlo jako dobrá sranda. :))) Známá je jen trasa, jinak mlha předemnou, mlha za mnou. Nevím nevím, za hezkým xichtem se může ukrývat pěkná bouda, která je podpořena už bezmála 200t. Nedáme si taky nějaký "startovač"? :huh:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Re: Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Spike-cz » pát 25. dub 2014 14:22:27

Třeba se připravuje na zkouškové období.. Navíc už takhle vyrazila, čili je "prověřená".

Tomas_7: Neznáme a rádi se seznámíme..
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Tomas_7 » pát 25. dub 2014 17:55:00

Spiku to jsou pravý cestovatele ;) nevím teď z hlavy jak dlouho uz sou na cestach, ale zenska na gs 650 a chlap na gs 1100 pres 11 let a 550 tisíc km ;) a zadna komerce, zpočátku si prostě vydělaly prostě penize cestou, ted se uzivy z různých konferenci, prezentaci z toho co uz prozily :)
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Márty » pát 25. dub 2014 18:06:19

Tomas_7 píše:Spiku to jsou pravý cestovatele ;) nevím teď z hlavy jak dlouho uz sou na cestach, ale zenska na gs 650 a chlap na gs 1100 pres 11 let a 550 tisíc km ;) a zadna komerce, zpočátku si prostě vydělaly prostě penize cestou, ted se uzivy z různých konferenci, prezentaci z toho co uz prozily :)


Kurňa, Tome, s takovouhle češtinou tu maturu neuděláš... ;)
Uživatelský avatar
Márty
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 746
Registrován: stř 30. led 2013 10:54:03
Bydliště: Mírovice - Veleň
Motorka: TA 700

Dominika na cestě k hranicím Číny

Příspěvekod Tomas_7 » pát 25. dub 2014 18:31:28

Píšu z telefonu pod vlivem :D
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V


Zpět na Cestopisy a zajímavosti, POI

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron