Gugova trucovna

zde si to můžete vyříkat jako chlap s chlapem. Vulgarity nejsou povoleny, ani tolerovány.

Gugova trucovna

Příspěvekod gugo » pát 09. bře 2018 22:08:00

Tak koukam ze dejavu uz pochopil ze ma nedostatek pochlebovacu a cele to zabalil. A jeste nezapomel vzit si me do huby. :D
Takze nedopadlo to nahodou tak jak jsem rikal ???? Je jenom tak blbej ze mu to trvalo par let. Tak treba se ted muze vratit na m.cz a bez moznosti administratorskych prav a mazani prispevku se pobavit. Bude legra ? Ten jeho pomalejsi kamarad uz to taky vzdal ?
Uživatelský avatar
gugo
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. dub 2013 13:35:38
Bydliště: Praha
Motorka: TA 600

dejavu

Příspěvekod petrucio » pát 09. bře 2018 22:28:14

gugo píše:Tak koukam ze dejavu uz pochopil ze ma nedostatek pochlebovacu a cele to zabalil. A jeste nezapomel vzit si me do huby. :D
Takze nedopadlo to nahodou tak jak jsem rikal ???? Je jenom tak blbej ze mu to trvalo par let. Tak treba se ted muze vratit na m.cz a bez moznosti administratorskych prav a mazani prispevku se pobavit. Bude legra ? Ten jeho pomalejsi kamarad uz to taky vzdal ?

:spam:


Nevím, co jsi říkal, jak to má dopadnout, ale jedno vím určitě. :tss: Že Pavel tu má mnohonásobně více kamarádů a přátel, než tu asi budeš mít Ty, jestli vůbec nějaké máš. :cry:
TransAlp 650, HONDA CR250R, ČZ 250 typ 513 CROSS, ČZ 380 typ 514 CROSS, YAMAHA DT125R,
Uživatelský avatar
petrucio
Člen klubu
 
Příspěvky: 881
Registrován: sob 03. kvě 2014 16:28:32
Bydliště: č.budějce
Motorka: TA 650

dejavu

Příspěvekod zuzik » pát 09. bře 2018 22:47:01

Co přínosného nebo zajímavého jsi pro členy klubu udělal ty, gugo? Umíš i něco jiného než provokovat? Pokud ne, tak tvoje přítomnost na fóru není pro nikoho přínosem a nechápu proč tě tady členové ještě trpí...a proč tady jsi ty, když to je tady pro tebe taková hrůza?
Don't worry, be happy! :)
Uživatelský avatar
zuzik
Člen klubu
 
Příspěvky: 103
Registrován: pon 20. kvě 2013 9:01:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

dejavu

Příspěvekod petrucio » pát 09. bře 2018 23:12:12

Ten člověk má neskutečnou radost z toho, že klub "zakolísal" , ale pevně doufám, že se vše urovná a vše bude jako dřív. A já bych měl radost z toho, kdyby mu motocykl začal haprovat (bůh ví, zda má vůbec transalpa) a on tu škemral o rady. :crazy2:
TransAlp 650, HONDA CR250R, ČZ 250 typ 513 CROSS, ČZ 380 typ 514 CROSS, YAMAHA DT125R,
Uživatelský avatar
petrucio
Člen klubu
 
Příspěvky: 881
Registrován: sob 03. kvě 2014 16:28:32
Bydliště: č.budějce
Motorka: TA 650

dejavu

Příspěvekod gugo » sob 10. bře 2018 0:03:35

zuzik píše:Co přínosného nebo zajímavého jsi pro členy klubu udělal ty, gugo? Umíš i něco jiného než provokovat? Pokud ne, tak tvoje přítomnost na fóru není pro nikoho přínosem a nechápu proč tě tady členové ještě trpí...a proč tady jsi ty, když to je tady pro tebe taková hrůza?


Ja , pro klub jsem neudelal nic (krom toho vesteni). Pamatuju si doby kdy tady vas el presidento stim druhym kasparkem tak nejak rozkladali Brnenskej transalp klub, protoze si proste chteli pripadat duleziti.
Ale na tvuj dotaz, umim toho spoustu co bys potrebovala ? :-D
Uživatelský avatar
gugo
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. dub 2013 13:35:38
Bydliště: Praha
Motorka: TA 600

dejavu

Příspěvekod gugo » sob 10. bře 2018 0:06:19

:spam:


Nevím, co jsi říkal, jak to má dopadnout, ale jedno vím určitě. :tss: Že Pavel tu má mnohonásobně více kamarádů a přátel, než tu asi budeš mít Ty, jestli vůbec nějaké máš. :cry:[/quote]

hmm a co si tim jako chtel rict ?
Uživatelský avatar
gugo
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. dub 2013 13:35:38
Bydliště: Praha
Motorka: TA 600

dejavu

Příspěvekod ogi » sob 10. bře 2018 5:27:08

Gugo: Za prvy nevim, proc se vubec mezi nas montujes, kdyz je to tu podle tebe tak spatny. Vzdy tu umis akorat rejpat a prudit. Pokud ti tu neco nebo nekdo vadi, nechod sem.
Za druhy je to prirozenej vyvoj a je jedno z jakejch duvodu to Pavel zabalil. Dal moznost, at to po nem nekdo prevezme.
Ukaz nam, co jsi za web a klub, kterej funguje uspesne takhle dlouho, vybudoval ty, pane chytrej.
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

dejavu

Příspěvekod Spike-cz » sob 10. bře 2018 6:52:21

Byť jsem docela dlouho členem, tebou popisovaný věci ala Brno, si nepamatuju. Nakonec tu bylo a je i pár Brňáků, třeba Potok.
Je ale jasný, že ti to v žaludku leží dlouho, když nejen na m.cz, ale i tady máš potřebu rejt. Uznávám, jde ti to.
Dejavu měl představu klubu kamarádů na stejnejch strojích a povedla se mu. Ovšem velká členská základna vyžaduje autoritativní řízení, jinak to bude židovská škola. Jenže tu nikdo nechce být emsíčko, tak jsme tam, kde jsme. Liberální přístup se tomu říká. Jako s přistěhovalci...
Chápu, že každej má svého osobního nepřítele a když odešel z m.cz Petrum, není do koho šít. Ale stojí to za to tady? Ještě je tam víc vláken, třeba mimibazar..
Hele klidně si k tobě dojedu přezout gumy. Chtěl bych vědět, co člověka přivede k založení vlákna jako tohle...
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

dejavu

Příspěvekod hobr » sob 10. bře 2018 7:28:03

Mám dojem, že na některé věci (a lidi) je zbytečné reagovat - ztráta času a energie..... :ble:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

dejavu

Příspěvekod pallous » sob 10. bře 2018 7:33:33

Myslím že podstatné tady bylo řečeno.Já bych vypíchnul příspěvek Ogiho.Jsi jenom jizlivý rejpal na kterýho tady není nikdo zvědavý.Já vděčím Pavlovi za to že jsem poznal spoustu kamarádů včetně jeho a najel s něma tisíce kilometrů pohodových vyjížděk a nejsem sám.Až něco podobnýho dokážeš vybudovat ty a nebudeš se snažit jen rozvracet rejpat a prudit tak přijď a popros a mi tě mezi sebe možná vezmeme.Do té doby než se ti něco takovýho podaří tak odemě máš doživotní BANN.Tento příspěvek vyjadřuje jenom MOJE osobní stanovisko.HOWK.
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

dejavu

Příspěvekod avik » sob 10. bře 2018 9:49:56

Chlapci píšete to pěkně a jeden bezvýznamný blb nás nemůže :tss: rozhodit prostě jaký rozum takové dílo.
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

dejavu

Příspěvekod gugo » sob 10. bře 2018 11:26:50

ogi píše:Gugo: Za prvy nevim, proc se vubec mezi nas montujes, kdyz je to tu podle tebe tak spatny. Vzdy tu umis akorat rejpat a prudit. Pokud ti tu neco nebo nekdo vadi, nechod sem.
Za druhy je to prirozenej vyvoj a je jedno z jakejch duvodu to Pavel zabalil. Dal moznost, at to po nem nekdo prevezme.
Ukaz nam, co jsi za web a klub, kterej funguje uspesne takhle dlouho, vybudoval ty, pane chytrej.



NO ja myslim ze se trochu precenujete kuci a devcata, jste me celkem volny. Nebyl jsem tu x let a prisel jsem jenom proto, ze me tady soudruh dejvu jmenoval. Asi ty ozveny dolezly az na m.cz a nebo me to nejaky zly jazyk prozradil.
Nazor na vytvareni klubu pro skupinu lidi, kdyz je vas tady jak do mariase je porad stejnej. Technicka poradna naprd a celkove se to da provozovat jako skupina na m.cz nebo kdekliv jinde., Ale to by si nekdo nemohl nechat rikat prezident :-D .

JInak ja se moc webavam nezabejvam ale kdyz to tak chces mermomoci vedet tak treba www.likvor.cz , likvor-symozium.cz, www.nuclearpool.cz a dalsich asi 30 projektu pro ktery delam webservery (systemove), ale vaze me NDA ...jeste nejaky dotaz ?
Uživatelský avatar
gugo
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. dub 2013 13:35:38
Bydliště: Praha
Motorka: TA 600

dejavu

Příspěvekod gugo » sob 10. bře 2018 11:32:04

spike-cz píše:Byť jsem docela dlouho členem, tebou popisovaný věci ala Brno, si nepamatuju. Nakonec tu bylo a je i pár Brňáků, třeba Potok.
Je ale jasný, že ti to v žaludku leží dlouho, když nejen na m.cz, ale i tady máš potřebu rejt. Uznávám, jde ti to.
Dejavu měl představu klubu kamarádů na stejnejch strojích a povedla se mu. Ovšem velká členská základna vyžaduje autoritativní řízení, jinak to bude židovská škola. Jenže tu nikdo nechce být emsíčko, tak jsme tam, kde jsme. Liberální přístup se tomu říká. Jako s přistěhovalci...
Chápu, že každej má svého osobního nepřítele a když odešel z m.cz Petrum, není do koho šít. Ale stojí to za to tady? Ještě je tam víc vláken, třeba mimibazar..
Hele klidně si k tobě dojedu přezout gumy. Chtěl bych vědět, co člověka přivede k založení vlákna jako tohle...



Ja myslim, ze se na to koukas celkem tak jako ze neznas prapuvod. Prapuvod byl takovy ze dejavu zacal povidat cosi o zalozeni klubu, ja jsem na to rekl svuj nazor a on me zacal mazat. (Nazor neporusoval pravidla fora-pokud tedy jiny nazor je povolen). Tak jsem zalozil vlakno tady v te vasi ferovce a i tam me zacal dejavu mazat, coz je tedy strasne fer. No tak jsem tu diskuzi pretahnul na m.cz kde dejavu mazat nemohl, a udelal tam ze sebe tak trochu blbecka. Nakonec si smaznul ucet a odesel. Ostatne to vlakno tam nekde bude, tak si ho klidne precti.
Ale jinak jo, mas rech. Asi tak 2x jsem si sem prisel z prdele zatrollit , protoze je sranda kdyz se naplnuje to co jsem rikal na zacatku.
Jestli se ti vyplati jezdit z JC do Praglu, klidne prijed, ja zakazniky nekastuju podle toho v jakem klubu zrovna jsou.
Uživatelský avatar
gugo
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. dub 2013 13:35:38
Bydliště: Praha
Motorka: TA 600

dejavu

Příspěvekod gugo » sob 10. bře 2018 11:37:18

pallous píše:Myslím že podstatné tady bylo řečeno.Já bych vypíchnul příspěvek Ogiho.Jsi jenom jizlivý rejpal na kterýho tady není nikdo zvědavý.Já vděčím Pavlovi za to že jsem poznal spoustu kamarádů včetně jeho a najel s něma tisíce kilometrů pohodových vyjížděk a nejsem sám.Až něco podobnýho dokážeš vybudovat ty a nebudeš se snažit jen rozvracet rejpat a prudit tak přijď a popros a mi tě mezi sebe možná vezmeme.Do té doby než se ti něco takovýho podaří tak odemě máš doživotní BANN.Tento příspěvek vyjadřuje jenom MOJE osobní stanovisko.HOWK.



WOW tady zacina bejt fakt prdel kuci. To uz se zacina podobat skoro ncklubu. Proc myslis ze bych chtel jezdit v kupe v nejakym klubu, kdyz jedes OFF tak 4 lidi jsou az az a kdyz jedes silnici tak 3 fakjt stacej. KOchacku zrovna nejezdim.
Kdyz se chci s nekym potkat tak se proste potkame protoze si zavolame nebo napisem. Nepotrebuju klub aby me to organizoval. Vtom BANu mas jedno N navic.
Uživatelský avatar
gugo
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. dub 2013 13:35:38
Bydliště: Praha
Motorka: TA 600

dejavu

Příspěvekod Dejavu » sob 10. bře 2018 12:08:20

Když tě zabanuju a smažu všechny tvoje příspěvky, odejdeš trolit na motorkáře a nebudeš nám tu zasírat vlákna?

A neříkají mi prezidente, ale předsedo. :tss:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

dejavu

Příspěvekod gugo » sob 10. bře 2018 14:22:43

Dejavu píše:Když tě zabanuju a smažu všechny tvoje příspěvky, odejdeš trolit na motorkáře a nebudeš nám tu zasírat vlákna?

A neříkají mi prezidente, ale předsedo. :tss:



Tak bylo by ti to podobny, na nic lepsiho se nezmuzes.... jsem si zrovna rikal, ze tem tvejm pozustalejm nabidnu zdarma webhosting, kdyz tak skucite jak musite ten provoz serveru platit.
JInak si pletes trolleni a to ze ma nekdo jinej nazor jak ty. Ale zase nadruhou stranu to vypada ze tvejm soukmenovcum to vyhovuje :-D
Ad prezidente ...to si to blbe pamatuju, nebo jste to zmenili ?

Edit: Jinak kdyz nekdo povida cosi o BANovani a mazani prispevku funguje to na me trochu opacnym zpusobem. A vzhledem k tomu, ze phpBB je deravy jak cednik a ja mam zrovna naladu, tak bej tebou nedrazdim hada bosou nohou :shout: Ale kazdy sveho stesti strujce
Uživatelský avatar
gugo
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 29. dub 2013 13:35:38
Bydliště: Praha
Motorka: TA 600

Gugova trucovna

Příspěvekod Taz » sob 10. bře 2018 17:24:00

Ban je to nejlepsi co udělat, kdyz tu chces jen vyvolavat negativni energii.
A az zalozis svoje fórum, tak tam si delej co chceš, tady ses predvedl jen jako rejlpal...
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

Gugova trucovna

Příspěvekod MMyshack » pon 12. bře 2018 19:26:30

Takový tu byl klid, než začal Gugo trolit :blee:
Chlape, neznám Tě, Ty mě taky ne, fakt netuším, co pozitivního bych mohl v budoucnu od Tebe očekávat.
Snažil jsem se načíst Tvé příspěvky a mimo technických dotazů z r. 2013 už v pozdějších nějak nenacházím smyslu...
:prn:
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Gugova trucovna

Příspěvekod Werke » pon 12. bře 2018 20:20:41

Nejhorší je srážka z blbcem - staré, ale stále platné. Klucí divím se, že s ním ještě debatíte. Chlapec by si měl uvědomit, že vyhrožování v jakékoli podobě jest trestným činem.
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: Xl1000V

dejavu

Příspěvekod petrucio » pon 12. bře 2018 20:47:07

gugo píše:
hmm a co si tim jako chtel rict ?



ABY JSI UŽ ŠEL DO PRDELE! :mgr:
Jo a nezapomeň si postěžovat na M.CZ tam tě určitě někdo polituje, tady máš smolíka. Karásku
TransAlp 650, HONDA CR250R, ČZ 250 typ 513 CROSS, ČZ 380 typ 514 CROSS, YAMAHA DT125R,
Uživatelský avatar
petrucio
Člen klubu
 
Příspěvky: 881
Registrován: sob 03. kvě 2014 16:28:32
Bydliště: č.budějce
Motorka: TA 650

Další

Zpět na Ring volný

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron