Narozeniny - přát či nikoliv?

zde si to můžete vyříkat jako chlap s chlapem. Vulgarity nejsou povoleny, ani tolerovány.

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Květek » pát 04. črc 2014 22:09:24

Omlouvám se předem abych nebyl špatně pochopen.Zítra má narozeniny bezejmenný K.C.Nerad bych mu křivdil ale je to pro mne naprosto cizí neznámí člověk.Teď k věci:končím s papouškováním a neustálým přáním lidem kteří jsou pro mne velkou neznámou.Budu si dál hlídat kamarády a kolegy které třeba taky neznám ale napsali aspoň jeden příspěvek,nebo nekomunikují ale jsou aspoň vidět jako účastníci fóra podle datumu a času i když nepřispívají.Promiňte mi moji upřimnost ale já už to nějakou dobu takhle cítím a nepotřebuji sbírat čárky za přání k narozeninám pro mrtvé duše.Nemám nic proti K.C.ale jednou to muselo ze mne ven a měl smůlu,že mi došla trpělivost právě dnes v předvečer jeho narozenin a stejně pochybuji,že tyto řádky bude někdy číst natož na ně reagovat.Ostatní kolegy zdravím a prosím o shovívavost.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Narozeniny.

Příspěvekod Dejavu » sob 05. črc 2014 6:13:05

Každá mince má dvě strany. Vzhledem k tomu, aby jsme tu nemuseli být "ve při", umožním vytváření narozeninových přání pouze Administrátorům a moderátorům, do nichž bude Květek během dnešního dne přesunut. Čili mu tímto i rovnou blahopřeju k povýšení. :rock:
A za mě - přát budeme jen "aktivním členům" - tzn. kteří na fórum chodí a zapojují se do diskuzí, apod. Proto tu taky tohle fórum je. Člověk, který se zaregistruje a pak už sem nepřijde je jen poloviční člen.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Narozeniny.

Příspěvekod Taz » sob 05. črc 2014 7:18:17

Souhlasim s vami kluci a gratuluju kvetkovi k povyseni :gd:
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

Narozeniny.

Příspěvekod Květek » sob 05. črc 2014 8:18:39

Děkuji za povýšení ale to až v druhé řadě.Hlavně jsem rád,že to takhle necítím sám.Měl jsem to fakt strach vyjádřit abych nebyl nařčen z kastování a pod.Cvrnknul jsem už o mrtvou duši Thomsna... a myslím kdybych mu popřál tak to udělalo další hafo lidí neznalých jak já.Povídám si kdo to je když na mne vyskočil z kalendáře a kouknu on tady přes rok nebyl.Všimnul jsem si podobných blahopřání nikomu víckrát.Držel jsem se rčení ,,říkal táta Kuboj,když chceš něco říct tak drž hubu" není to ale moje parketa tak jsem se vyjádřil a samozřejmě snesu i kritiku.
Tímto to pro sebe uzavírám a považuji svůj krok za trochu vysvětlený.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Narozeniny.

Příspěvekod sumavak » sob 05. črc 2014 9:16:35

:jes: :jes: :jes: jiny komentar zu k tomu nepotrebujem
Uživatelský avatar
sumavak
Člen klubu
 
Příspěvky: 682
Registrován: stř 17. črc 2013 18:51:21
Bydliště: 74078 heilbronn
Motorka: TA 650

Narozeniny.

Příspěvekod Dejavu » ned 07. pro 2014 17:02:02

V Květkovém Mikulášském příspěvku jsem se dočetl o problémech, které jsou kvůli rubrice narozeniny. Nechci narozeniny rušit, protože si myslím, že je fajn, když si na vás někdo vzpomene a v užším kruhu vám popřeje. Jak už jsem psal o kousek výš, NEBUDEME přát lidem, kteří se tu zaregistrují a pak už se nepřihlásí. Taky byla debata, jestli tyto lidi nebudem po roce nečinosti mazat, ale členové klubu to nechtěli. Těžko soudit, jestli se "budem kamarádit" jen s těma aktivnějšíma, protože za svého působení v několika klubech sem se setkal s tím, že ne všichni "nespisovatelé" jsou nepřátelští a uzavření lidé. Prostě jen některé věci nekomentují. Samo že víc jsou vidět lidi aktivní, kteří sem často přispívají a z toho taky žije klub. Přece nezanevřu na ty, kteří sem sice píší, ale zas třeba nejezdí na srazy. Nepočítám s tím, že po jednom přání se dotyčný najednou rozepíše a bude se snažit konkurovat Květošovi. To ani náhodou. Od toho jsou tu ale moderátoři, kteří se můžou podívat na návštěvnost dané osoby a podle toho posoudit, případně napsat mně, jestli přát budeme či nikoliv. Všichni víte, že datum vašeho narození není nijak ověřovaný, takže můžete přát někomu, kdo třeba zrovna narozeniny nemá.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod dimi » ned 07. pro 2014 17:26:05

Já třeba bohužel ještě na žádném srazu nebyl a znám jen tři členy, ale moc mě potěšilo přání k narozeninám. Myslím si, že je to krásný, když si někdo úplně cizí udělá minutku a popřeje. Každý si na člověka udělá svůj názor, už třeba podle příspěvků, a pak přeje tomu komu chce. Já bych to nechal tak.
Uživatelský avatar
dimi
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. črc 2013 13:47:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Motorka: xt 1200

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod stráša » ned 07. pro 2014 17:35:41

Jestli k tomu můžu něco říct tak si myslím že by to nemělo být v rukou jenom moderátorů. At si přeje kdo chce komu chce. Koho znám tomu popřeju koho neznám tomu nepřeju teda negratuluju aby to nevyznělo špatně. Taky když zrovna v jeden den mají narozky třeba 3 a jednoho znám tak popřeju jenom jemu apod. Myslím že to je pěkná věc ale měla by být svobodná volba.
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Dejavu » ned 07. pro 2014 17:52:01

Kluci, víte proč se volila služba tzv. "Nástěnkáře"? Protože kdyby se to dalo do rukou všem, tak by se na to buď každý vyprdl, nebo by v tom byl bordel. A když budeš chtít přát jen tomu, komu chceš, tak ty ostatní lidi, kteří sem chodí, ale s nikým se třeba osobně neznají, přijdou na buben, protože jim prostě nikdo nepopřeje. Psal jsem to už Květošovi - narozeniny i nadále zůstanou v rukou adminů a moderátorů. Pokud by měl někdo pocit, že by se mělo popřát i někomu, kdo třeba zrovna aktivní není a zrovna patří mezi vaši přízeň, není přece problém napsat někomu z nás, ne? :frnd:
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Normas1 » ned 07. pro 2014 17:58:50

Já souhlasím se strášou(lépe bych to nenapsal),ale je to věc admina jak si to rozhodne.
I geniální plány mohou mít vyjímku...
Uživatelský avatar
Normas1
Člen klubu
 
Příspěvky: 857
Registrován: pon 17. pro 2012 5:55:04
Bydliště: Rudoltice v Čechách
Motorka: DL 1000

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Dejavu » ned 07. pro 2014 18:05:11

A kdo bude přát těm, kdo na fórum chodí denně, ale nemají se potřebu vyjadřovat? Nebo je nebudem brát jako lidi, kteří si zaslouží popřát? A nebo budem přát lidem, kteří sem ani nechodí, ale zrovna je znám, tak jim popřeju? Každá mince má dvě strany. Proč NIKDO neměl připomínku k pravidlům rubriky "Narozeniny" v době, kdy jsem tam ty pravidla vyvěsil? Proč se to řeší někde v hospodě? Na to jsou snad tyhle stránky, můžete napsat komukoliv i "adminovi".
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod stráša » ned 07. pro 2014 18:17:19

Nebyly připomínky protože nikdo nevěděl jak to vůbec půjde já osobně nemám problém napsat adminovi. 1000 hlav 1000 názorů takovéhle věci se vždy nejlíp řeší za pochodu. A kde jinde se probírají důležité věci než v hospodě :D stejně to zůstává v rámci klubu. :frnd:
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod hobr » ned 07. pro 2014 19:16:14

Byl jsem poučen, že v kalendáři (úvodní stránka, pod hodinami) jsou jména členů, kteří mají ten který den narozeniny. Přiznám se, že jsem to nevěděl, protože mám nastavenou stránku "obsah fóra" a ta se mi zobrazuje jako základní. Takto poučen, navrhuji nechat vlákno "Narozeniny" a přispívat do něj podle toho, jak si kdo vzpomene (tak jak třeba píšeme do vlákna "Hospoda"). Pro lepší pochopení- 15.12. má narozeniny Martin, tak mu ráno patnáctého pogratuluji do vlákna "Narozeniny". Nikdo (moderátoři) nemusí hlídat kdo a kdy se narodil (už je to v kalendářu) a zakládat nové vlákno. Zkrátka - kdo chce někomu popřát, tak to udělá a "smyčec". Doufám, že jsem dostatečně vysvětlil svůj návrh (kdyby někdo nevěděl o co mi jde, rád vysvětlím znovu)
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Květek » ned 07. pro 2014 19:22:41

Koukám,že jsi Honzo hned vyzkoušel jestli jsem Ti nekecal.vím jak to myslíš,,důvěřuj ale prověřuj"
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod hobr » ned 07. pro 2014 19:28:38

Květek píše:Koukám,že jsi Honzo hned vyzkoušel jestli jsem Ti nekecal.vím jak to myslíš,,důvěřuj ale prověřuj"

Až dnes, jak jsem sedl k PC a úvodní stránce jsem si vzpomněl, že to tam je. Jak píšu výše, mám nastaveno "Obsah fóra", tak se mi to vykouřilo...(A to se cítím ještě mladě, až na toho Němca.....)
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Dejavu » ned 07. pro 2014 19:39:25

Dobrá, dobrá... Od dnešního dne nechám cvičně na měsíc rubriku Narozeniny otevřenou všem členům fóra. Jsem zvědavý, jak se s tím poperete a jak zodpovědní budete.
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Květek » ned 07. pro 2014 20:04:46

Tak jsem to začal a zkusím ukončit,myslím,že jsi na to šéfe kápl a našel dobré řešení.Prostě se to zkusí a vyhodnotí.Takže kdyby ještě někdo nevěděl jak to popisuje Hobr tak při najetí PC myší na kalendář(který je umístěn pod hodinama na základní stránce ) a kliknutím na datum se zobrazí událost vztahující se k označenému datumu.Doporučuji klikat v řádku zprava doleva od soboty směrem k neděli v tomto případě nemusíš mazat vyskakovací okno.Bude li tedy někdo chtít jako první přát zkopírujte a vložte prosím nick i s věkem do předmětu.Bude to aspoň stále stejné a upravené.Není to podmínkou jsou to jen rady.Je vidět, že se Alpíci umí dohodnout v takové partě jsem rád.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Camionero » ned 07. pro 2014 21:11:44

Nechci moc do toho kecat ale mozna ze svym nazorem vam trochu pomuzu. U nas je zaregistrovano 3347 clenu. Je jasny ze hodne znich nejsou vubec aktivni anebo se jenom zapsaly. Kdyz nekdo z clenu nanastivy forum za nejaky cas (asi kolem 6-8 mesicu) tak moderator ho ani do vlakna "narozeniny" neda!
Co se tyce mne, jeste jednou chci rict ze jste mne strasne mile prekvapily na moje "narozeniny"!
Uživatelský avatar
Camionero
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 67
Registrován: sob 11. led 2014 20:24:49
Bydliště: ...
Motorka: TA 650

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod hobr » ned 07. pro 2014 22:58:43

Camionero - Když se někdo delší dobu nezúčastní, může mít třeba zdravotní problémy, nebo kdo ví co... V kalendáři se jméno (oslavence) objevuje a kdo chce, tak mu popřeje. To si myslím je nejjednodušší systém, akorát se budeme muset (členové) dívat na kalendář. Výhoda tohoto systému - podívám se na kraju měsíce a vím, kdo má který den narozky (pak už je jen na mě, jestli mu popřeju).

To Květek - nevím, co mám (a také proč?) kopírovat - vidím to tak: když budeš mít narozeniny, tak do vlákna (v onen slavný den) napíšu: "Květku, všechno nejlepší :rose:!" . A je to. Žádné složitosti, kdo bude chtít vědět, kolik Ti je, tak se podívá do kalendáře.
PS.: Ale to si budeš muset chvílu počkat... :D
PS.2.: Tento systém funguje na BMW GS a mám pocit, že je to opravdu vychytané...
Naposledy upravil hobr dne ned 07. pro 2014 23:08:03, celkově upraveno 1
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Narozeniny - přát či nikoliv?

Příspěvekod Taz » ned 07. pro 2014 23:04:03

Za me at si preje kdo chce komu chce, ja preju jen tem aktivnim. Jsem tu temer kazdy den tak nejak mam i v hlave je aktivni a tomu popreju rad. Koho neznam, tak bohuzel...
. . . vrtulník záchranky je nejblbější zakončení nedělní vyjížďky . . .
Uživatelský avatar
Taz
Člen klubu
 
Příspěvky: 604
Registrován: úte 19. bře 2013 13:38:40
Bydliště: Litomyšl
Motorka: TA 700

Další

Zpět na Ring volný

Kdo je online

Celkem je online 2 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků