Přátelé, kamarádi...

Zde vás budeme informovat o novinkách a úpravách na fóru

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Radek » čtv 22. bře 2018 13:57:50

Za mne postačuje současná forma fungování klubu. Čím jednodušší, tím to bude více životuschpnější. To myslím i co se týká pravidel. Určitě to nějaká základní chce. Třeba něco jako že předseda se volí na xxx roků a má právo rozhodnout dle svého uvážení, pokud není proti 75% hlasujících a tak. Zvážil bych podmínky přijetí a vyloučení členů atd.
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Werke » čtv 22. bře 2018 14:12:28

Radek : souhlas :jes:
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: Xl1000V

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod pallous » čtv 22. bře 2018 15:22:38

Daryth píše:Dle mě by mělo být celé fórum (snad kromě administrativních věcí) dostupné komukoli. Spousta lidí se tady registrovala pro tu atmosféru a lidi co sem chodí. Pokud neregistrované budeme pouštět jen do technických rad, nikdo to lehké špičkování, domluvy společných vyjížděk a probíhající přestavby motorek neuvidí a málokdo se sem bude chtít registrovat


Tak s tímto názorem nesouhlasím.Částka kterou jsme investovali je tak směšná že nemůže nikoho zruinovat.A nezruinovala by nikoho ani kdyby měla o jednu nulu víc.Za těch pět let jsme si zvykly že to Pavel táhnul finančně celé sám ale ono to něco stojí.Nevím jak kdo ale já sem neplatil za to abych měl přístup na celé forum ale na chod tohoto fora.Tak nevím proč by ta ,,spousta lidí" co se tady registrovala pro tu atmosferu na ten chod nemohla přispět tak směšnou částkou.A pokud se tady nebudou registrovat lidi kterým je líto poslat 50 Kč tak pro forum to nebude žádná pohroma.
Jak psal Hobr že kdysi byl zásadně proti nějaké selekci členú tak já sem byl tenkrát taky proti a dnes se k této selekci hlásím a budu ji podporovat.Pánové budeme mít na srazu hodně hodně témat k dyskuzi a Honzo nevím jestli ta plzeň bude dobrým rádcem.Ale proto že mám silně vyvinutou slabou vůli tak tak to plzeňský určitě šidit nebudu :mgr: .
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod salieri » čtv 22. bře 2018 15:43:03

S tou Plzní bych to neviděl tak černě. U piva se přece všechno snáze vyřeší ;) a nevěřím, že je mezi náma takovej notor, kterej by se sešrotoval na plech hned zkraje a pak chtěl řešit chod fóra :mgr2:
Ty nejdůležitější věci v životě nejsou věci. Kromě TA.
Uživatelský avatar
salieri
Člen klubu
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 14. dub 2016 20:52:31
Bydliště: Horní Bojanovice
Motorka: KTM 1190

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 15:55:02

Vždyt plzen není pivo ale lék.Vím teda že po třech naskakujou nefungující ledviny.Nevím teda co se děje po dalších.. :D
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod hobr » čtv 22. bře 2018 20:36:55

Radek píše:Za mne postačuje současná forma fungování klubu. Čím jednodušší, tím to bude více životuschpnější. To myslím i co se týká pravidel. Určitě to nějaká základní chce. Třeba něco jako že předseda se volí na xxx roků a má právo rozhodnout dle svého uvážení, pokud není proti 75% hlasujících a tak. Zvážil bych podmínky přijetí a vyloučení členů atd.

Také to tak vidím :jes: . Pokud Spike přijme "předsednictví", nechal bych mu to opravdu na XXX roků (=30let ;) )...
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Dejavu » čtv 22. bře 2018 20:59:40

Hezky pjekně. Tak se tu dozvídám, jak je vlastně fórum na HO.NO. Ten nevidí obrázky, ten nemůže koukat na profil druhého. :ble:

Přístup některých z vás je pěkně sobecký. Necháte mě, abych se tu v tom roky hrabal sám (až na pár výjimek, kterým MOC děkuju) a teď jste všichni přeohromně chytří. Proč jste s tím nepřišli dřív? Teď mě těma řečma akorát pěkně víte co...

Chtěl jsem se za váma dojet aspoň v dobrém rozloučit, ale neudělám to. Po těch řečech, co se tu vedou, opravdu ne.

Tyto stránky měly sloužit jako poradna pro majitele alpů, kterou jsem já marně hledal, když jsem si ho koupil. Na m.cz jsem akorát dostal rady, ať se v tom nehrabu, když tomu nerozumím. Nechtěl jsem žádné CENDURO a podobné stránky.

Už si s fórem dělejte co chcete.

Tímto se s váma loučím, údaje od fóra předám Spajkovi a Turkovi.

Pavel
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 21:22:47

Nebud jak malé děcko.Kdo ti tu tak hrozně ublížil že se nechceš ani rozloučit? A co je na tom sobeckého že se probírají názory jak by to mělo vypadat dál? Říkaš že stránky měly fungovat jako poradna pro majitele alpů.Přece tak fungovaly až do doby kdy nečlenové přestali mít k těm radám přístup..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod hobr » čtv 22. bře 2018 21:24:03

Předsedo, řeči se vedou, voda teče...
Nějak jsem nepochopil Tvojí nevoli. Fórum jsi opustil, tak se diskutuje co s ním. To je normální.
Pokud jsi měl dojem, že "se v tom hrabeš sám", proč jsi to "nehodil do placu"? A co Ti vadí na CENDURU (když už jsi tam registrovaný)?
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod salieri » čtv 22. bře 2018 21:32:17

Na ho.no to tu není, to je vytržený z kontextu. Rodí se tu přece nové fórum a všichni se ho snaží udělat tím nejlepším, jak to jen jde. A k tomu patří různorodost názorů a někdy i ostřejší slovo. Kdyby se jen flegmaticky přešlo na novou formu fóra, tak by se nic nezměnilo a postupně by vše zaniklo. Líbí se mi, jak se dnes do toho obouvají všichni kterým o něco jde a doufám, že se časem domluvíme na pravidlech, i když se třeba každýmu nebudou zamlouvat na 100 %.
Ty nejdůležitější věci v životě nejsou věci. Kromě TA.
Uživatelský avatar
salieri
Člen klubu
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 14. dub 2016 20:52:31
Bydliště: Horní Bojanovice
Motorka: KTM 1190

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod qwert » čtv 22. bře 2018 21:38:43

Pavle co jsem tak registroval tak ti každý akorát děkoval a nikdo ti neřekl křivého slova.Takže tvůj blijicí smajlík a nechut se přijet rozloučit je dost nepochopitelná.
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod martin_100 » pát 23. bře 2018 2:25:54

Chlapcí chtěl jsem se rozepsat o tom o.s. ale předběhli jste mě v davu.
Je to zbytečný. Žádnej majetek kterej bysme měli spravovat a činnost která by vyžadovala vést účetnictví nemáme
Poplatek na chod fóra je dobrovolnej ve vztahu kamarádi se na to složili.
Nějaký ty nálepky, nášivky a podobnej herberk to je soukromá iniciativa některých členů. Žádnej ofiko prodej vyžadující EET a živnosťák.

Nechápu apokalyptický řeči o rozpadu klubu, zmrazení fóra atd. Nevidím do toho nevím co se mezi některými členy děje a upřímně se divím.

Mě dosavadní chod fóra/klubu vyhovuje.
Rád jsem přispěl na chod webu bo informací je tu habakuk a lidí ochotných poradit též. To je hlavní devíza tutoho spolčení. Nějaký srazy, vyjížďky to je jen příjemnej bonus. Ve firmě by se tomu říkalo teambuildingový akce.

Jo chtělo by to zvolit někoho do čela aby měl poslední slovo a my ho respektovali. Na běžných fórech je to hlavní admin. Jelikož tady je fórum i klubem nemusí být hl. admin a prezident jedna osoba.
Admin (admini) ať se starají o chod fóra technicky i obsahově a prezident ať rozhoduje o chodu klubu a zasahuje v krizových situacích na který by byli admini krátký.

Na sraz o5 nepojedu. Né že bych se s váma nechtěl setkat ale je to pro mě daleko.
Srazy jsou pokaždý jinde tak až bude nějakej blíž se rád ukážu. Nebo i přidam ruku k dílu. Ale tmácet se přes celou republiku na jeden víkend to mě neláká.

Takže za mě nevymejšlet bejkárny a nechat fórum fungovat tak jak jsme zvyklí.
Kdo platí má výhody, kdo ne holt se smíří s jistým omezením.
Kdo má o fórum/klub zájem rád to pádě obětuje.
Babetta 207+210, Transalp 600, T3
Uživatelský avatar
martin_100
Člen klubu
 
Příspěvky: 574
Registrován: stř 01. črc 2015 21:10:39
Bydliště: Rybnice
Motorka: TA 600

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Radek » pát 23. bře 2018 7:42:25

Martin 100 souhlas. Jako by jsi mi to bral z huby. Akorát na sraz nejezdím ohledně vzdálenosti, ale termínu. Jinak Pavle neblbni. Máš tu drtivou většinu podporovatelů a opozice se vždycky najde. To je daň za demokracii. Buď to musíš vstřebat nebo to smázni. Určitě je to tvoje právo.
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod MMyshack » pát 23. bře 2018 14:37:10

Zdravím všechny :gd:
Z mé strany nebudou žádné osobní výlevy.
Fórum je špica, vyhovuje mi (a díky němu jsem členem klubu).
Čištění "členů" mi připadá rozumné - někdo se před x lety přihlásil, krátce pobyl a už není... proč to nevyčistit? Alespoň kdo bude hledat členy kolem, nebude oslovovat lidi, co už dávno jsou mimo....
Jako platícímu členovi, je mi jedno, že neplatící má nějaké výhody či podmínky zadarmo. Nicméně si myslím, že symbolické placení (nejde o peníze) může sloužit jako filtr prudičů a nudičů.. Nerozumím tomu, ale když bude mít kdokoli možnost fórum sledovat (tedy číst) je to ok.
Členové (nechci psát platící - není to o penězích, tak třeba "ověření členové") by pak mohli psát příspěvky, příp. měli přístup do neveřejných, ryze klubových sekcí.

Prostě jsem nečlen => brouzdám fórem, hledám rady návody, typy.... . V momentě, kdy chci něco konkrétního přispívat, tak se zaregistruji (nějak ověřím, třeba symbolickou platbou - těch 50 kaček stojí v centru Brna 1 pivo :beer: ) a pak přispívám...

To jen můj názor/pohled neodborníka. :prn:

Na sraz dojedu, nocleh už je zajištěný.
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Werke » pát 23. bře 2018 15:06:09

MMyshack: s tímto se naprosto ztotožňuji :gd:
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: Xl1000V

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Paul » pát 23. bře 2018 15:33:35

Pavle ,vytvořil jsi parádní fórum . Já chápu že už nechceš dál pokračovat , ale je škoda , že nechceš přijet do Sobotína . No třeba si to ještě rozmyslíš . Jinak doufám že se ještě někde potkáme a pokecáme. :beer:
Uživatelský avatar
Paul
Člen klubu
 
Příspěvky: 701
Registrován: ned 23. pro 2012 15:29:39
Bydliště: Dobřichovice
Motorka: TA 700

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Pešout » pát 23. bře 2018 20:38:27

[quote="MMyshack"]Zdravím všechny :gd:
Z mé strany nebudou žádné osobní výlevy.
Fórum je špica, vyhovuje mi (a díky němu jsem členem klubu).
Čištění "členů" mi připadá rozumné - někdo se před x lety přihlásil, krátce pobyl a už není... proč to nevyčistit? Alespoň kdo bude hledat členy kolem, nebude oslovovat lidi, co už dávno jsou mimo....
Jako platícímu členovi, je mi jedno, že neplatící má nějaké výhody či podmínky zadarmo. Nicméně si myslím, že symbolické placení (nejde o peníze) může sloužit jako filtr prudičů a nudičů.. Nerozumím tomu, ale když bude mít kdokoli možnost fórum sledovat (tedy číst) je to ok.
Členové (nechci psát platící - není to o penězích, tak třeba "ověření členové") by pak mohli psát příspěvky, příp. měli přístup do neveřejných, ryze klubových sekcí.

Prostě jsem nečlen => brouzdám fórem, hledám rady návody, typy.... . V momentě, kdy chci něco konkrétního přispívat, tak se zaregistruji (nějak ověřím, třeba symbolickou platbou - těch 50 kaček stojí v centru Brna 1 pivo :beer: ) a pak přispívám...

To jen můj názor/pohled neodborníka. :prn:
Tak s tímto názorem souhlasím: jelikož koupil jsem Alpa a hledal jsem info a rady, které se mi podařilo tu na foru najít, jinde jich bylo pramálo, u toho jsem pokecal s lidima, libilo se mi to, tak jsem se rozhoupal k osobnímu setkání a nakonec jsem zjistil, že tu jsou prima lidi a o tom ten klub má být.....
Akorát jsem si všiml, že mnoho lidí mlčí k tématům v současné době, a někdo nemá čas na sraz přijet ale má k tomu mnoho připomínek...........Takže teď je tu zvláštní atmosféra, která se snad díky klukům, který se toho chopili vyčistí. Jinak ubytko mám rezervované a rád se uvidím s lidmi podobného smýšlení..... :thnx:
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod Turek » sob 24. bře 2018 1:31:00

Rozvinula se nám tu podobná diskuze na dvou místech. Proto, prosím, pokračujte v příspěvcích o představách budoucího fungování fóra v Hospodě. Každopádně minimálně do srazu máme rozhodnuto.
:thnx:
Uživatelský avatar
Turek
Administrátor
 
Příspěvky: 662
Registrován: pon 20. čer 2016 15:50:17
Bydliště: Olomouc
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod petrucio » sob 24. bře 2018 21:42:51

Turek píše:Rozvinula se nám tu podobná diskuze na dvou místech. Proto, prosím, pokračujte v příspěvcích o představách budoucího fungování fóra v Hospodě. Každopádně minimálně do srazu máme rozhodnuto.
:thnx:

diskusi o budoucnosti fora bych asi nechal na scuk. :beer:
TransAlp 650, HONDA CR250R, ČZ 250 typ 513 CROSS, ČZ 380 typ 514 CROSS, YAMAHA DT125R,
Uživatelský avatar
petrucio
Člen klubu
 
Příspěvky: 881
Registrován: sob 03. kvě 2014 16:28:32
Bydliště: č.budějce
Motorka: TA 650

Přátelé, kamarádi...

Příspěvekod qwert » sob 24. bře 2018 21:59:45

A důvod?
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

PředchozíDalší

Zpět na Administrátorské okénko

Kdo je online

Celkem je online 3 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron