Podnět klubákům

Zde vás budeme informovat o novinkách a úpravách na fóru

Podnět klubákům

Příspěvekod Spike-cz » ned 22. bře 2020 17:40:00

Pánové házím do placu takový podnět..
Jak řádí ten koronavirus, máme čas číst fórum a šmejdit po netu, čili by tu měla být solidní návštěvnost. Podle databáze sem chodí lidí docela dost oproti řekněme Vánocům. Takže toho pojďme využít.
Už nějakou dobu zjišťuju, že ztrácím motivaci ke klubu. Proto Vás chci požádat, abyste se zamysleli, poradili a případně se pohádali, to je Vaše věc.. a vybrali si za mne náhradu.
Vězte, že důvodem není žádné pokoutné nadávání skrz PM a podobné věci (jako u Dejavu), ale mám teď jinou práci náročnou na čas i jinak, a hlavně jsem postupně zjistil, že na fórum nechodím s tím entusiasmem, co dřív. Prostě jsem vyhořel asi.
Vím, že většina lidí bude vždy jen "mlčící většina", ale teď je ideální čas se zamyslet a prodiskutovat věci viz níže.

Takže máte před sebou tři věci:
- vybrat si za mne (záměrně nechci nikoho navrhovat, čili vox populi)
- pořešit s Dejavu otázky dalšího provozu fóra (stále je majitelem on, já to jen platím - doména + hosting) a platby na 2021
- vybrat si směřování klubu (internetové fórum - funkční klub)

Když to budu časově zvládat, rád vždy na sraz přijedu. A ani se z fóra nevymažu. Ale už sem nepřijdu denně, ale jednou za měsíc.
Každopádně díky za možnost najít si kamarády.
:thnx:
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Hospoda

Příspěvekod qwert » ned 22. bře 2020 19:41:09

Já už si dlouho myslím že je to tady předurčeno ke chcípnutí.Na fb jsou konkrétní skupiny různých značek a tam to nějak žije víc..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod Werke » pon 23. bře 2020 17:34:34

Spiku, docela jsi mě překvapil a abych pravdu řekl, nemám vůbec představu kdo by to mohl a chtěl dělat místo tebe. Je pravda, že to tady hodně upadá. Před pár lety jsem to tady nestíhal ani číst, co tady bylo příspěvků a dneska tak jeden za tři dny. Možná je to i tím, že je časově náročnější sem vložit fotky apod., na FB je to otázka pár vteřin, ale ve finále tam taky není nic. Ani žádnej vtípek už tu není, tak to asi opravdu spěje k zániku.
Škoda. Nebo, že bychom měli vyhoření všichni?
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: Xl1000V

Hospoda

Příspěvekod qwert » pon 23. bře 2020 18:24:51

Já rozhodně nééé.. :rock:
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod PAVIK » pon 23. bře 2020 22:11:54

No, Pepo, trochu jsem čekal, kdy to přijde, když jsem viděl kam ses vrhnul. Já mám tohle fórum moc rád, je tu parta super lidiček. Sám nejsem už delší dobu moc aktivní, ale to všude, kde jsem přihlášený. Prostě přehodnocení priorit...Byla by ale škoda to tu nechat padnout už jen kvůli množství informací, které jsou nenahraditelné
Uživatelský avatar
PAVIK
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 358
Registrován: stř 26. bře 2014 6:38:07
Bydliště: Strakonice
Motorka: A.Caponord

Hospoda

Příspěvekod Martin » úte 24. bře 2020 7:13:54

Werke píše:Spiku, docela jsi mě překvapil a abych pravdu řekl, nemám vůbec představu kdo by to mohl a chtěl dělat místo tebe. Je pravda, že to tady hodně upadá. Před pár lety jsem to tady nestíhal ani číst, co tady bylo příspěvků a dneska tak jeden za tři dny. Možná je to i tím, že je časově náročnější sem vložit fotky apod., na FB je to otázka pár vteřin, ale ve finále tam taky není nic. Ani žádnej vtípek už tu není, tak to asi opravdu spěje k zániku.
Škoda. Nebo, že bychom měli vyhoření všichni?

Ä proč tedy nepoužívame i Facobook vždyt stránka tam založená je.
Uživatelský avatar
Martin
Člen klubu
 
Příspěvky: 391
Registrován: sob 11. črc 2015 11:45:49
Bydliště: Jinačovice
Motorka: TA 650

Hospoda

Příspěvekod hobr » úte 24. bře 2020 10:17:54

"Fuckbůk" nemám a ani po tom netoužím... :stud: Nevlastním ani "chytrý" telefon a žiju! :pc:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Hospoda

Příspěvekod avik » úte 24. bře 2020 16:01:21

Přemýšlím co k tomu dodat? Že forum upadá, to musí vidět všichni. Čím by to tak asi mohlo být? Na to si odpovím sám. Aktivní klubáci co jsem dřív chodili a dávali spoustu přízpěvků ty sem už nechodí. Nový členové taky moc nejsou a ti mazáci co zbyly ty přízpěvky moc nedávají. Když chce někdo nějakou informaci o motorce tak se stačí podívat do fora tam najde všechno a tak že není moc o čem tady debatovat. Je to škoda no ale co se dá dělat. Na druhou stranu díky tomuto foru se potkali lidé, který by se jinač nikdy nepotkali. Vznikla spousta přátel který spolu jezdí ne jen kolem komína, ale tráví spolu dovolenou a pořádají různé akce. Toto přátelství určitě bude pokračovat ať to s klubem dopadne jakkoliv. Je to tak jako všechno v životě když jednou něco začne tak to zákonitě zase jednou zkončí. Přeji klubu aby to ustál a pokračoval dál. Tak to je můj pohled na stávající stav. Mějte se hezky a ve zdraví přečkejme tuto nehezkou dobu. Ahoj avik.
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Hospoda

Příspěvekod ogi » úte 24. bře 2020 20:14:10

Od Spikeova příspěvku přemýšlím, co napsat... Jsem na foru téměř od začátku, díky němu jsem poznal spoustu skvělých lidí. Ti původní, řekl bych, kmenoví členové, už tu povětšínou nejsou, často už nemaj ani Transalpa.
Je pravda, že je to tu čím dál mrtvější, ale mě osobně by mrzelo, kdyby forum úplně zaniklo. Možná to vyzní blbě, ale pro mě je to tady ˇˇosobnějšíˇˇ než na Facebooku.
Kdyby to šlo, vzal bych si forum na sebe. Bohužel v současnej době nejsem v takovej situaci (finanční), abych si to mohl dovolit. Nehledě na to, že bych stejně potřeboval nějakýho ajťáka, já a počítače, to nejde moc dohromady.
Takže bych byl rád, kdyby jsme forum udrželi a zachovali, i když to asi nebude jednoduchý...
A koho místo Spike fakt nevim, ale chápu, že už to nechce mít na hrbu. Ale musím mu poděkovat za vše, co pro klub dělal a dělá. Pepo, dík
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Re: Hospoda

Příspěvekod KaMo_cz » stř 25. bře 2020 0:19:45

Moc nepřispívám, ale sleduju.
No a k nastalé situaci. Momentálně nevím. Je pravda, že je fb, ale to je modrý mor a proto bych byl rád, kdyby se to tu udrželo.
Všude dobře, tak co doma?
Uživatelský avatar
KaMo_cz
Člen klubu
 
Příspěvky: 344
Registrován: sob 07. říj 2017 22:37:05
Bydliště: Rosice (CR) / ex- Letohrad (UO)
Motorka: TA 700

Hospoda

Příspěvekod Paul » stř 25. bře 2020 9:02:20

Koukám i na cenduro a tam je návštěvnost taky slabší.
Uživatelský avatar
Paul
Člen klubu
 
Příspěvky: 701
Registrován: ned 23. pro 2012 15:29:39
Bydliště: Dobřichovice
Motorka: TA 700

Hospoda

Příspěvekod qwert » stř 25. bře 2020 9:16:04

Tam to ničí jeden idiot..
Uživatelský avatar
qwert
Člen klubu
 
Příspěvky: 2688
Registrován: úte 18. pro 2012 18:45:03
Bydliště: Kenigsberg
Motorka: SE 950,TA

Hospoda

Příspěvekod hobr » stř 25. bře 2020 9:24:59

Párkrát jsem se s ním potkal :tss: ... Je zkrátka "svůj", ale motorkám rozumí! :gd:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Hospoda

Příspěvekod martin_100 » stř 25. bře 2020 18:31:07

Navrhuju Serpina. Je furt doma čas má a u kompu sedí celý noci :tss:
Babetta 207+210, Transalp 600, T3
Uživatelský avatar
martin_100
Člen klubu
 
Příspěvky: 574
Registrován: stř 01. črc 2015 21:10:39
Bydliště: Rybnice
Motorka: TA 600

Test

Příspěvekod Spike-cz » čtv 02. dub 2020 13:40:15

a
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Podnět klubákům

Příspěvekod Werke » pon 06. dub 2020 20:55:21

No, když vidím kolik lidí na tohle téma přispělo alespoň slůvkem, tak to teda nic moc :( .
Já bych tedy na téma dalšího financování zavedl členský příspěvek, aby to neleželo pouze na jednom člověku, což je mi proti srsti.
Ale je potřeba debatovat, tak do toho.
.....co neubrzdíš ne že neukecáš - ale "BOLÍ".....
Uživatelský avatar
Werke
Člen klubu
 
Příspěvky: 916
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:28:32
Bydliště: Višňová u Příbrami
Motorka: Xl1000V

Podnět klubákům

Příspěvekod martin_100 » pon 06. dub 2020 22:06:00

Tak ono už se přispívalo. Já myslel že to bude pravidlo na každej rok... Zatim to bylo jednorázový.
Babetta 207+210, Transalp 600, T3
Uživatelský avatar
martin_100
Člen klubu
 
Příspěvky: 574
Registrován: stř 01. črc 2015 21:10:39
Bydliště: Rybnice
Motorka: TA 600

Podnět klubákům

Příspěvekod Turek » pon 06. dub 2020 22:56:45

Co se týká chodu fóra po technické stránce věci a případně postarání se o platby za doménu, nemám problém. Pokud o to bude zájem. Mohu i jednou za rok vyhlásit výběr dobrovolných příspěvků spolu s číslem účtu. Pokud vám nevadí, že faktickým majitelem domény je stále Dejavu a může to tu kdykoliv zavřít. :nwm:
Uživatelský avatar
Turek
Administrátor
 
Příspěvky: 662
Registrován: pon 20. čer 2016 15:50:17
Bydliště: Olomouc
Motorka: TA 650

Podnět klubákům

Příspěvekod ogi » úte 07. dub 2020 6:18:35

A nedalu by se s Dejavu domluvit a prevest na nekoho jineho? Spike to s nim resil a jsme domluveny, ze az to pujde tak se sejdem a poreferuje mi, co a jak.
Jinak platba za domenu a hosting neni nikterak vysoka, aby se to nedalo zaplatit v jednom, natoz, kdyby prispivalo vic lidi.
Ja bych to tu rad udrzel, i za cenu toho, ze to budu mit na sebe. Ale porad by musel nekdo stranky spravovat, na to ja jsem jelito.
Takze pokud je Turek ochotny se o forum dal starat, muze to tu dal fungovat.
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Podnět klubákům

Příspěvekod Turek » úte 07. dub 2020 6:41:48

V pohodě. :frnd:
Uživatelský avatar
Turek
Administrátor
 
Příspěvky: 662
Registrován: pon 20. čer 2016 15:50:17
Bydliště: Olomouc
Motorka: TA 650

Další

Zpět na Administrátorské okénko

Kdo je online

Celkem je online 2 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron