LIDL

Přilby, boty, kombinézy a vše okolo výstroje

Re: LIDL

Příspěvekod Turek » úte 07. úno 2017 17:42:46

Koukám, že u té přilby změnili design. Ale asi to bude výklopka. Před dvěma lety jsem tam z nouze kupoval stříbrnou výklopku. Pro začátek asi dobrá, ale těžká jak prase, hlučná, při vyšších rychlostech škube hlavou a vůbec nevětrá. V černé bych asi chcípnul. Po čase se začala odlepovat výstelka a zasekává se o ni sluneční clona. Teď už slouží pro baťůžek. Nestěžuje si. Já si každopádně půjdu pro tu vestu a utahovák na filtr.
Uživatelský avatar
Turek
Administrátor
 
Příspěvky: 662
Registrován: pon 20. čer 2016 15:50:17
Bydliště: Olomouc
Motorka: TA 650

LIDL

Příspěvekod Martin » úte 07. úno 2017 19:50:29

Ty ponožky jsou ale v poho. Mám je už dva roky a pořad dobrý.
Uživatelský avatar
Martin
Člen klubu
 
Příspěvky: 391
Registrován: sob 11. črc 2015 11:45:49
Bydliště: Jinačovice
Motorka: TA 650

LIDL

Příspěvekod Květek » úte 07. úno 2017 20:07:25

Turek-nevím co je to kupovat z nouze (asi když nemáš prachy je můj tip)
Další výraz kterému vůbec nerozumím je kupování pro začátek to mi teda popiš.
S vyšší hmotností počítám.
Hluk mi nevadí, jezdím v otevřené helmě s brýlemi.
Vyšší rychlostí nejezdím ale nějak si neumím představit, že vůbec nevětrá kupuji si jí právě proto abych byl ofukován a kvůli komunikaci.
Jak to, že baťůžek je spokojen?
S tou černou barvou máš asi pravdu ale nemůže to být horší než v moto hadrech ve vedru to je pro mne nejhorší na celém ježdění na moto.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

LIDL

Příspěvekod ogi » úte 07. úno 2017 20:15:54

Tak vyzsi vaha je asi udel vyklapecek, urcite tech lacinejsich. Ja mam Grex a je taky tezka-XL ma 1660g. A to patri jeste mezi ty lehci vyklapecky. Ale kdyz jezdim v krosovej a pak ji vezmu na hlavu, tak je to poznat.
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

LIDL

Příspěvekod Květek » úte 07. úno 2017 20:26:25

Já s tím Ogi počítám mám hmotnost helmy jen 1000 g. ale myslel jsem ,že bych si koupil vyklápěčku do veder a proto mne překvapilo to nevětrání.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

LIDL

Příspěvekod ogi » úte 07. úno 2017 20:37:31

Kvetku, ja s tou vahou reagoval spis na Turka. U tebe jako mazaka ( mysleno v dobrem)nepochybuju, ze vis, co budes kupovat. Nevim, jaka ta helma bude letos, ale kdysi ji tam meli(cca. 5 let zpet), a myslel jsem, ze to pro ne snad dela Grex, vypadla skoro stejne, tvary, vetrani, jako ta moje ale stale necelou tretinu. A u ty Grexky vetrani funguje dobre. Ta letosni vypada trochu jinak, ale treba je zaklad stejnej. Navic v hicu se da jezdit s vyklopenou se stazenou slunecni clonou/brylema. I kdyz je to mimo zakon, maloktera je schvalena i jako jetka(otevrena).
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

LIDL

Příspěvekod Květek » úte 07. úno 2017 21:10:59

Jsem z těch kdo změnil na Lídl už před pár lety názor. Radek koupil sobě i Lídě helmy v Lídlu takže vím o čem to asi bude, těžší je ale jinak to šlo a za tu cenu na příležitosné ježdění určitě bylo to připraveno i na interkom.Na moje sváteční a výletové ježdění to bude asi dobré ale hlavně pro ženu kvůli brýlím.Jinak jezdím v tomto jednokilovém Airohu mám dokonce dva:
P1060627.JPG

P1060631.JPG
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: LIDL

Příspěvekod Turek » úte 07. úno 2017 23:55:43

Květek-> Koupil jsem skútr, kámoši už jezdili a já to chtěl zkusit taky. Ale nevěděl jsem, jestli mě to chytne nebo půjde za rok o dům dál. Peněz moc nezbylo a musel jsem ještě vyřešit hadry a přilbu. Před barákem mám Lidl a zrovna ji tam měli. Tehdy jsem ani pořádně nevěděl, co od toho čekat a chtít. A počítal jsem s tím, že kdybych časem zjistil, že to chce něco lepšího, půjde přilba baťůžkovi - proto z nouze a pro začátek. První rok byla bez závad, měl jsem ji skoro pořád odklopenou a spokojený jezdil se slunečním štítkem nebo brýlemi.
Později mi skútr přestal stačit, koupil jsem TA a šel do autoškoly rozšířit papíry. V červnových vedrech musela přilba zůstat zavřená a bylo v ní na chcípnutí. I když jsem si nechal aspoň kousek pootevřené plexi, měl jsem pocit, že to nevydržím. Zkoušel jsem si vzít sluneční brýle a nechat plexi úplně otevřené, ale ručky mě strašně tlačily do hlavy (při otevřené přilbě netlačily). Po každých jízdách jsem měl vnitřek durch a musel jsem ho přemáchnout.
Když jsem konečně osedlal TA, zjistil jsem, že se helma už při rychlosti cca 110 km/h třepe i s hlavou a uvnitř to hučí a občas píská. Samozřejmě jsem při této rychlosti nejezdil s otevřenou bradou. A do toho se mi začala zasekávat ta sluneční clona o vystýlku, takže nešla stáhnout. Nakonec jsem si koupil LS2 Pioneer. Je lehká, perfektně větrá, celkem tichá a ani mi nevadí, že není vyklápěcí. No a co se týká baťůžka, při prvním vyzkoušení lídlovky moc nadšená nebyla. Říkala, že se jí v zavřené blbě dýchá. Ale pak už si nestěžovala. Buď si zvykla, nebo se jí nechce kupovat jinou, protože zas až tolik toho se mnou nenajezdí. Každopádně tím nepomlouvám věci z Lidlu, na to jich mám doma víc než dost, jen ta přilba mi nějak nesedla.
A postřeh na závěr - v partě mají všichni výklopky, jezdí s tím i off a jsou spokojení. Jeden má dokonce černou lídlovku, ale říkal, že asi koupí jinou. A co se týká hader, po loňských vedrech jsem ty svoje nevětratelné černé poslal do světa a pořídil si světlé s větráním.
Uživatelský avatar
Turek
Administrátor
 
Příspěvky: 662
Registrován: pon 20. čer 2016 15:50:17
Bydliště: Olomouc
Motorka: TA 650

LIDL

Příspěvekod Květek » stř 08. úno 2017 1:01:44

Turek-Vyčerpávající odpověď dík. Letos mi je 60 a navíc asi už nepůjdu do pracovního procesu tak musím trochu slevit a ceny moto doplňků jsou hrozné. Navigace co se mi líbí stojí 12 litrů a helma taky už do toho nejdu. mám doma několik funkčních helem ale žádnou vyklápěčku tak ji za ty prachy zkusím.To ještě neznamená, že ji seženu. Turek čau a příště se Tě zeptám proč dáváš v 99% Re ahojky.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

LIDL

Příspěvekod Daryth » stř 08. úno 2017 7:50:02

Já tam určitě zajdu. Rozumná kvalita za rozumnou cenu. Vezmu termoprádlo, ponožky a stahovák na olej. filtr.. Posledně když jsem na filtr útočil šroubovákem to sice vypadalo akčně, ale práce nic moc. :prn:
Jsem mechanik-lama, ale chci to změnit.
Uživatelský avatar
Daryth
Člen klubu
 
Příspěvky: 545
Registrován: čtv 04. srp 2016 5:48:50
Bydliště: Ořechov u Brna
Motorka: Jawa,TA650

LIDL

Příspěvekod Daryth » pon 13. úno 2017 7:58:10

Tak ta helma opravdu je výklopka. Mají to vyfocený na krabici. Překvapilo mě jak málo ponožek tam mají. A že je tam jen pár helem asi nemusím psát..
Jsem mechanik-lama, ale chci to změnit.
Uživatelský avatar
Daryth
Člen klubu
 
Příspěvky: 545
Registrován: čtv 04. srp 2016 5:48:50
Bydliště: Ořechov u Brna
Motorka: Jawa,TA650

LIDL

Příspěvekod Květek » pon 13. úno 2017 9:03:18

Helmy jsem vzal dvě vyzkoušel jednu a sedla jak hrnec na prdel. Tady v České Třebové měli všeho hafo. Konkrétně u helem XL-12 ks moje L jsem mohl vybírat z 20 ks zrovna jako velikost M taky 20 ks.
Prádlo,kukly,ponožky,helmy i rukavice mizeli z regálů pod rukama. Jsou tady dva velké moto kluby a hromada individuálních jezdců i z okolí a tak si myslím, že ten náš Lidl zásobují zřejmě větším počtem ks zboží.
Koukal jsem i na rukavice ale na rozdíl od helmy se mi moc nezamlouvali tak musí ještě klokan vydržet.Chtěl jsem něco slabšího ale budu hledat dál kupovat něco jen kvůli nízké ceně když to nebudilo moji důvěru se mi nechtělo i když moje staré stáli 4 x tolik.
Taky tam měli plátěné s hřbetním chráničem za 350 Kč.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

LIDL

Příspěvekod hobr » pon 13. úno 2017 11:47:22

Koupil jsem ponožky, kuklu a teploměr - asi ho nechám v bytě, protože ukazuje o dva stupně více, jak ten na zdi. Jsem šetřílek, každý stupeň navíc jsou peníze, které můžu prolít hrdlem :mgr: ...
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

LIDL

Příspěvekod Květek » pon 13. úno 2017 13:23:12

To víš hrdlem je nejlepší přece nebudeš šetřit na sobě na Alpíkovi nebo na Barborce. Utáhni kohoutky Jitce a rodině. Možná bych Ti sehnal ještě lepší teploměr na ještě větší úspory.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

LIDL

Příspěvekod Wena » pon 13. úno 2017 15:51:26

Květek píše:Helmy jsem vzal dvě vyzkoušel jednu a sedla jak hrnec na prdel. Tady v České Třebové měli všeho hafo. Konkrétně u helem XL-12 ks moje L jsem mohl vybírat z 20 ks zrovna jako velikost M taky 20 ks.
Prádlo,kukly,ponožky,helmy i rukavice mizeli z regálů pod rukama. Jsou tady dva velké moto kluby a hromada individuálních jezdců i z okolí a tak si myslím, že ten náš Lidl zásobují zřejmě větším počtem ks zboží.
Koukal jsem i na rukavice ale na rozdíl od helmy se mi moc nezamlouvali tak musí ještě klokan vydržet.Chtěl jsem něco slabšího ale budu hledat dál kupovat něco jen kvůli nízké ceně když to nebudilo moji důvěru se mi nechtělo i když moje staré stáli 4 x tolik.
Taky tam měli plátěné s hřbetním chráničem za 350 Kč.


květku, rukavice mám a nechám si je jako záložní.odjezdil jsem v nich půl sezony...holt na dražší nebylo..ale švy na jedné rukavici začaly praskat. je v nich vedro, po zastávce na kafe se leze do mokrých propocených ..no skoro jsem se těšil na konec sezony až našetřim a koupím něco lepšího..
takže rukavice jen jako nouzovka.
Uživatelský avatar
Wena
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 128
Registrován: stř 11. lis 2015 19:02:34
Bydliště: Jägerndorf
Motorka: TA650

LIDL

Příspěvekod pallous » pon 13. úno 2017 17:51:31

Přesně jak píše Wena jsou moc teplý.Je v nich vedro.Myslel jsem že je budu mít do deště bo mají být nepromokavý.Ale nakonec sem tu vnitřní výstelku vykuchal a mám s nich letní.
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

LIDL

Příspěvekod Tomas_7 » pon 13. úno 2017 18:15:57

Květku rukavice ber tady https://www.rockway-shop.eu/rockway/roc ... avice-2015 , za tu cenu špica

Já byl dneska pro ponožky, vypadají dobře, ale prověří je jenom praxe
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

LIDL

Příspěvekod Květek » pon 13. úno 2017 18:36:16

Tome ty vypadaj skvěle ale já si musím rukavice zkusit zrovna jak helmu nebo boty. Ale fakt vypadají dobře dík za odkaz.
Tipuju, že jsou letní a líbí se mi že jsou krátké zápěstní. Já to samé jak chlapi v létě moje dlouhé děs obléknu je vždy ale nechce se mi do nich a jezdil jsem ve vedrech v cyklo.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

LIDL

Příspěvekod Tomas_7 » pon 13. úno 2017 18:48:41

Tak pokud je nepotřebuješ hned, můžeš tam sjet před srazem ;)
To že cesta skončila, není důvod nejet dál.
Uživatelský avatar
Tomas_7
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 2149
Registrován: úte 18. pro 2012 22:28:13
Bydliště: Chrastava
Motorka: XL 650V

LIDL

Příspěvekod Paul » stř 15. úno 2017 20:36:39

Tak mám ponožky a kuklu
Uživatelský avatar
Paul
Člen klubu
 
Příspěvky: 701
Registrován: ned 23. pro 2012 15:29:39
Bydliště: Dobřichovice
Motorka: TA 700

PředchozíDalší

Zpět na Výstroj

Kdo je online

Celkem je online 7 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 7 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 255 uživatelů dne stř 14. črc 2021 19:33:55
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron