Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Plánujete víkendovou vyjížďku a nechcete jet sami? Pozvěte ostatní přátele
Pravidla fóra
Pro lepší přehlednost vlákno prosím nadepisujte datumem a lokalitou - viz vzor: Neděle 6.4. - Pardubicko

Díky :)

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Květek » stř 29. črc 2015 20:44:43

Gamba píše:Ja zrejme v sobotu urcite, patek jeste zvazuju.


Zvažuj zatím na pátek přihlášeni 3 Alpíci a 4 lidi.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod MMyshack » stř 29. črc 2015 21:01:29

Ahoj, doma boj, jak sviňa, ale jestli to jen trošku půjde v Sobotu bych dojel (i přes to ranní vstávání :zzz: ). Dumám i o pátku, ale to je fakt ve hvězdách...
Jestli jsem to dobře pobral, tak si nocleh (v Hotelu Vomočil?) blokne každý sám.. I v pátek? Je tak Květku?
Chystá se někdo dojet už v pátek (mimo Gamby)? Když by byla partyja už na hotelu, tak bych eventuelně dojel na pokec - když pátečníci nebudou (a já bych mohl), tak přespím ve Víru u kámoše....
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod MMyshack » stř 29. črc 2015 21:03:39

Než jsem to odeslal, tak už Květkova zpráva o "pátečnících" - silně lákavé, zatlačím na pilu fest a do ní nebo po ní...
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Květek » stř 29. črc 2015 21:19:41

Ano sám ubytko, ale odkazú je tam víc kapacita hotelu na ubytko je jen 18 lidí.Kluci minule platili 180Kč.za noc těžko se odhaduje počet účastníků.Můžeš být klidně u kámoše a stahneme se autama na posezení do hotelu zrovna jako v květnu.Kdyby nás bylo pár tak můžeme klidně být ubytováni ve Víru a jít na hotel tam.Nejsem schopen ale účast vůbec odhadnout.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Pešout » čtv 30. črc 2015 21:34:17

Zvažuji,že bych se zůčastnil od dojezdu ráno v sobotu, ale jen do večerních hodin s návratem domů, jelikož pracuji v neděli od 7hod., což už změnit nemůžu. A bylo by to pro mne pěkných pár kilometrů, na druhou stranu bych některé z Vás poznal osobně , což by bylo supr. No ještě to rozmyslím a popř pisknu, že to je tuty...
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod MMyshack » pát 31. črc 2015 21:01:07

Květek píše:Ano sám ubytko, ale odkazú je tam víc kapacita hotelu na ubytko je jen 18 lidí.Kluci minule platili 180Kč.za noc těžko se odhaduje počet účastníků.Můžeš být klidně u kámoše a stahneme se autama na posezení do hotelu zrovna jako v květnu.Kdyby nás bylo pár tak můžeme klidně být ubytováni ve Víru a jít na hotel tam.Nejsem schopen ale účast vůbec odhadnout.


Fajn. Bloknu si Sobotní nocleh u Vomočila a pátek nechám zatím volnej... Nejsem náročnej, klidně vezmu kufry, celtu, spacák a přespím i někde v lese :chjo: Stejně ještě nevím, zda mi ten pátek vyjde.
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Květek » sob 01. srp 2015 15:11:17

Pešout píše:Zvažuji,že bych se zůčastnil od dojezdu ráno v sobotu, ale jen do večerních hodin s návratem domů, jelikož pracuji v neděli od 7hod., což už změnit nemůžu. A bylo by to pro mne pěkných pár kilometrů, na druhou stranu bych některé z Vás poznal osobně , což by bylo supr. No ještě to rozmyslím a popř pisknu, že to je tuty...

Máš to sem 130 km vyjížďka bude tak 100 km když mne nevystřídá Angrešt se svými zkratkami které zvyšují nájezd více než dvojnásobně takže jsi na 400 km to je dost ale sám víš co dáš.Po obědě tak kolem 14 hodiny to vezmeš dom a my ostatní jak se budeme cítit.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Květek » sob 01. srp 2015 15:33:58

Myšák píše,,Fajn. Bloknu si Sobotní nocleh u Vomočila a pátek nechám zatím volnej...
Tohle považuji za nejlepší řešení pro ty co vědí,že dojedou.Pro pátečníky a,moc nás nebude se nějak porovnáme a zajdeme lehce na pivo do hotelu Vír.Dá se ubytovat i tam ale je to pro finančně silnější sortu.Domluv si Myšáku pátek u kámoše a vlastně mne to podle tohoto Tvého nápadu napadlo,že zůstame s Tebou ve Víru všichni.Něco se porovná u mne a sobotu volte ubytko u Vomočila v Bystrém.
Na výlet by jsme tudiž vyrazili odsuď.Ve středu večer už prý každý bude vědět co a jak a tak start tady umístím nejpozději i s nástinem ve čtvrtek ráno.
Zatím není co řešit ale klidně se zeptejte ale vím jen,že od Vás nic nevím.Akce se koná v každém případě a při nepřízni počasí,když tak odpadne vyjížďka jak tady umístil Angrešt kresbu u baru.
Ahoj a těším se na setkání Květek.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Květek » sob 01. srp 2015 17:34:57

Volal mi jeden z členů ,že ubytko u Vomočila v Bystrém je pasé má plno.Víc to nebudu rozvádět.Zavolal jsem starostce a dala mi kontakt na paní Kadlecovou která má na starosti ubytování ve Víru: 737 379 981 s tou jsem osobně teď mluvil a místo má,cena je 200Kč.Takže nějakou nálevnu či osvěžovnu ve Víru zajistím asi zde na terase u Svratky: http://www.hotelvir.cz/
Dále mi dala kontakt na pana/paní Hamřík:603 541 673 tam jsem nevolal je to domek pod hrází a oni bydlí jinde.Taky za 200Kč.Dále je zde hotel ale ten je dost mastný.Nemůžeme se divit je sezóna,že na nás nečekají.Dám pod příspěvek odkazy tak kdo chce tak si vybere.
http://www.virvudolisvratky.cz/turistic ... -obce-vir/

http://info.bystricenp.cz/ubytovani/35/ ... -ubytovani

Jinak se nic nemění ale už aspoň víme odkud budeme startovat.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod avik » ned 02. srp 2015 18:29:32

Ahoj to ubytování v turistické ubytovně na Víru vypadá dobře tam by jsme mohli přespat. :zzz:
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod angrest. » ned 02. srp 2015 19:25:35

Souhlas s Avikem.
Duj větře a rvi kštici mou ....
Uživatelský avatar
angrest.
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 425
Registrován: stř 19. pro 2012 8:10:25
Bydliště: Zámrsk
Motorka: TA 600

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod pallous » ned 02. srp 2015 19:46:03

avik píše:Ahoj to ubytování v turistické ubytovně na Víru vypadá dobře tam by jsme mohli přespat. :zzz:

Souhlas hned zítra tam volám
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Gamba » ned 02. srp 2015 19:54:47

Az tam budes volat, tak zjisti kolik toho maji volnyho. A dej vedet.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod MMyshack » ned 02. srp 2015 21:51:44

Se sobotou počítám, o pátek urputně válčím.
Těším se už teď :)
Na co nemáš dnes dost odvahy, na to zítra nebudeš mít dost sil...
Uživatelský avatar
MMyshack
Člen klubu
 
Příspěvky: 806
Registrován: stř 21. led 2015 22:38:39
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Květek » ned 02. srp 2015 22:53:37

Zatím se všichni kteří odpověděli na ,,Vyjížďku Vysočinou" vejdou v pátek ke mně na chalupu na postele.Myšák u kámoše ve Víru a zatím bych ubytování neřešil a nechal si dvoukilo na pivo.Určitě se v pátek ke mně Zdenek,Eda 2x,Josef a Martin vejdou a je litr doma(no spíš do hospody).V sobotu máme navíc dva Pavly ale zase Josef a Martin tvrdí,že se vyspí i mimo postel a tak si nějak poradíme stan bude můj vlastní k dispozici a připraven a postaven.Jestli se povede dojet i Hynkovi nechém mu svoji krbovou postel ale ostatní zde nejmenovaní si musí zajistit spaní sami.To mají za to,že vyčkávají do poslední chvíle nerozhodnuti.
Takže pro ty co mají rádi jasno tak sraz na hrázi Vírské přehrady s výškou přes 76 metrů v sobotu 8.8.2015 v 8,00 hod.maximálně akademická čtvrthodinka a v 8,15hod.odjezd vstříc akci ,,Vyjížďka Vysočinou" letos již podruhé.
Pro Strášu,Resyka a Radka jakož i pro ostatní co nebudou stíhat ze směru od Havlobrodu nebo odjinud Vás vyzvedneme u hotelu ,,Skalský dvůr"odkud odjedeme cca 8,45hod.(aby jste se mohli dospat a nejezdili nám zbytečně naproti.
Vemte si plavky čeká nás 5 rybníků (no a co kdyby byla chuť se osvěžit) nechte doma boční kufry cesta bude místy úzká dobrou náladu sebou,(vzkaz pro Martina oběd se dá platit kreditkou).
Zatím vím o jednom kamarádovi co přijede až na oběd ale za to bude s námi večer na hodnocení.Takže vzkaz i pro ostatní členy-nečleny,jde o setkání kamarádů z TCC a o to, dát si třeba jen společně oběd a nealko pivo a seznámit se s těmi kluky co známe jen z těchto stránek.
Vzkaz pro vzdálenější učastníky a tip na jejich vyjížďku pro ty co jedou na otočku; oběd je v Nedvědici zhruba na 13 hodinu + - a restaurace se jmenuje,,U MEDVĚDA" Ahoj a zve Vás Květek.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Pešout » pon 03. srp 2015 10:03:22

Tak já dorazím v sobotu na hráz přehrady na 8 hod. a budu s Vámi do večerních hodin, jak už jsem psal v neděli jdu ráno do rachoty, takže s tím nic nenadělám. Už v pátek přijet nemohu, ale myslím, že sobota bude supr, počasí má být OK, takže se moc těším. Jen se zeptam Květku, jestli je na Vás nějaký tel.kontakt, kdyby mne navigace poslala jiným směrem, což není až tak nemožné, abych vas popř.dohledal. mneel. Jinak alpiky asi nepřehlédnu :D .No všechny zdravim, zdar v sobotu...
Naposledy upravil Pešout dne pon 03. srp 2015 22:10:02, celkově upraveno 2
650
Uživatelský avatar
Pešout
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: ned 26. dub 2015 15:41:12
Bydliště: Police nad Metují
Motorka: TA 650

Neděle 2. 8. - Túlačka po zlínsku, možná aj na SK

Příspěvekod Radek » pon 03. srp 2015 14:18:25

Zdravím všechny účastníky vyjížďky a pořadatele zvlášť. Bohužel se nemohu zatím zůčastnit a budu vám jen tiše závidět. Na ruce mám stále ještě sádru, žebra taky ještě dost bolej a Alpíka mi dneska odvezla pojišťovna na diagnostiku. Vyčíslená škoda je na hranici ceny moto a bojej se vícenákladů na opravu. Doufám že mi z toho neudělaj totálku. Tak si hezky zajezděte, dávejte na sebe pozor a všechny vás moc s Lídou pozdravujeme. Doufám, že příště už bude vše v normálu a pojedu-me zase s vámi. :kamosi:
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Gamba » pon 03. srp 2015 16:44:01

Na víkend hlásí pařáky, takže beru karimatku a spacák a chrnět budu pod širákem. Bude mi stačit kousek trávníku u Květka na zahradě. Letos jsem venku ještě nespal, tak je nejvyšší čas to prubnout. Léto bude za chvíli končit a je potřeba si ho užít. :rock:
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Normas1 » úte 04. srp 2015 5:00:45

Škoda že to není příští víkend,protože pokud vše půjde jak do teď tak už bude příští víkend po žňach :yah: :yah: .Tak si uděláme výlet se Zdenou sami.
Užijte si to.
I geniální plány mohou mít vyjímku...
Uživatelský avatar
Normas1
Člen klubu
 
Příspěvky: 857
Registrován: pon 17. pro 2012 5:55:04
Bydliště: Rudoltice v Čechách
Motorka: DL 1000

Sobota 8.8.2015 Vyjížďka Vysočinou!

Příspěvekod Květek » úte 04. srp 2015 13:45:16

Gamba píše:Na víkend hlásí pařáky, takže beru karimatku a spacák a chrnět budu pod širákem. Bude mi stačit kousek trávníku u Květka na zahradě. Letos jsem venku ještě nespal, tak je nejvyšší čas to prubnout. Léto bude za chvíli končit a je potřeba si ho užít. :rock:

Ten pařák na spaní venku asi dobrý ale to ježdění si nějak v motohadrech neumím představit.Zapřemýšlejte jestli nepojedeme na moto v plavkách a u každého navštíveného rybníka se nesmočíme?Uděláme si nové fotky s páskou na očích.Ono to nějak dopadne hlavně,že se zase sejde dobrá parta která se umí bavit.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

PředchozíDalší

Zpět na Road Trip - Výletník

Kdo je online

Celkem je online 14 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 14 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron