Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Plánujete víkendovou vyjížďku a nechcete jet sami? Pozvěte ostatní přátele
Pravidla fóra
Pro lepší přehlednost vlákno prosím nadepisujte datumem a lokalitou - viz vzor: Neděle 6.4. - Pardubicko

Díky :)

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Gamba » ned 10. srp 2014 20:25:14

V pulce zari sezenes misto v kempu vzdycky. I bez objednavani. A kdyz ne, tak popojedem jinam. Vzdyt o nic nejde. Nebo prespime nekde na divoko.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » ned 10. srp 2014 20:49:58

Nemám strach o svoje místo ale musíme to skloubit ať se dá chvilku v pátek a sobotu posedět a pokecat.Vím,jak když jsem zajišťoval Seč,že byl trochu problém s hospodou,otvírali jen kvůli nám.Já si místo na přespání seženu vždy ale chci bejt s Váma pohromadě.Ty Martine to vidíš jak na stejném místě nebo na dvou různých?Hobr musí nastínit nějaký plán.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Gamba » ned 10. srp 2014 21:16:38

Me to je uplne jedno jestli budem na jednom miste nebo se budem presouvat.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » pon 11. srp 2014 8:29:08

Počkáme až se vedoucí výpravy vyjádří.Je mi to v zásadě jedno ale určitě se plán cesty zpracovává lépe ze dvou míst.Má to v rukou a má moji důvěru.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod hobr » pon 11. srp 2014 11:46:49

Květek píše:Počkáme až se vedoucí výpravy vyjádří.Je mi to v zásadě jedno ale určitě se plán cesty zpracovává lépe ze dvou míst.Má to v rukou a má moji důvěru.

Skromný dotaz: Kdo je ten vedoucí? Nějak mi to uniklo...
Tak jsem to počítal a zatím se ozvalo 9 lidí. Kemp bych nechal na obě noci, v případě "nespokojenosti zákazníků" bychom se přesunuli jinam. Je pravda, že tento má solidní reference od uživatelů.... Chatky jsou po čtyřech, bylo by dobré sem napsat, kdo chce spát v chatce, nebo jinak.
Tradičně spím pod stanem..
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Gamba » pon 11. srp 2014 11:55:50

Taky stan. Tys uz napocital 9 lidi? Dalsi vec - neresil bych, kdo je vedouci zajezdu a kdo ne. Nechal bych to na spolecne domluve.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod hobr » pon 11. srp 2014 12:11:07

Co se v tomto vlákně přihlásili, tak je to uvedený počet (bez záruky).
Vedoucího neřeším, s tím došel Květek...
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » pon 11. srp 2014 14:40:14

Když se k vedoucímu Hobr nehlásí,tak se domluvte,máte oba mojí důvěru já budu sledovat fórum a brnknu si s Váma.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » pon 11. srp 2014 16:59:36

Já bych jel sem,to by jsme toho ušetřili v kempu.

http://budejovice.idnes.cz/zlodej-ukrad ... ntent=main
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod eda1 » pon 11. srp 2014 17:59:28

Zdravím, tak na 50% přijedem s Danou také. Uvidím dle práce.
S kempy to bude zajímavé. Minulý rok jsme byli první týden v září na jihu a většina kempů bylo zavřených nebo jely v dojezdovém režimu.
Berem stan a vařič, takže se ubytujem kdekoli.
Uživatelský avatar
eda1
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 03. úno 2013 17:57:13
Bydliště: kjhgfdwq
Motorka: jhg

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Váňa » pon 11. srp 2014 18:12:33

já si vezmu malé Ačko pro dva - tedy s mojí nebo Květkovou postavou to je stan pro jednoho. Ale to mi napřespání stačí. A stan můžu postavil skoro kdekoliv - jen abych mě ráno vedla TA a stan a nebyl venku jen na louce :-)

Jinak se podrobím většině.
Uživatelský avatar
Váňa
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 694
Registrován: úte 29. dub 2014 20:15:16
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Motorka: CRF1000DCT

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Gamba » pon 11. srp 2014 18:15:06

eda1 píše:Zdravím, tak na 50% přijedem s Danou také. Uvidím dle práce.
S kempy to bude zajímavé. Minulý rok jsme byli první týden v září na jihu a většina kempů bylo zavřených nebo jely v dojezdovém režimu.
Berem stan a vařič, takže se ubytujem kdekoli.


Kurňa nestraš! Květek potřebuje chatku. ;) ;) :D
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » pon 11. srp 2014 18:29:05

Já moc prosím Jihočechy o nějaké vyzkoušené tipy,všichni jedou pod stan jen já do chatky,penzionu,statku,soukromí či hotelu.Chci poprosit nějaké místní znalce nejen o tip ubytování ale i návrh co u Vás hezkého a zajímavého by stálo za to navštívit.Děkuji předem za Vaší námahu.Už se někteří i nabízeli s pomocí tak já ji vítám.
Edova poznámka je velmi pragmatická a mám obdobné zkušenosti.Pavik ,,nahoď "
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod hobr » pon 11. srp 2014 18:39:53

Květek - S tebou se počítá, že budeš spát v "lepším", neboj, něco Ti seženeme.
Jde o to, aby ti, kteří chtějí spát v chatce (penzionu) se NAHLÁSILI a pak se to pořeší nějakou rezervací.
Prosím,napište SEM, co nejdříve....
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Kocour » pon 11. srp 2014 18:55:44

hoši jsem rád že konečně pojedete do jižních čech :thnx: ,ale bohužel asi zklamu musím do zimy dodělat bydlení tak že ten sraz asi pro mne neklapne. Alespoň se ale pokusím se za vámi zajet podívat :chjo:
nic neni daleko
Uživatelský avatar
Kocour
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 784
Registrován: pon 17. pro 2012 16:23:34
Bydliště: Chotoviny-(JČ)
Motorka: TA 650

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » úte 12. srp 2014 8:41:21

hobr píše:Květek - S tebou se počítá, že budeš spát v "lepším", neboj, něco Ti seženeme.
Jde o to, aby ti, kteří chtějí spát v chatce (penzionu) se NAHLÁSILI a pak se to pořeší nějakou rezervací.
Prosím,napište SEM, co nejdříve....


Pozor,pozor nemusím spát v lepším klidně abych byl pohromadě s Váma a jsem dokonce vlastníkem stanu a nevadí mi v něm spát pojedu autem a ještě bych mohl vzít ženu,která by jela ráda.Ale svého Alpa žádnýma bednama a krabicema obkládat nebudu!Těším se na jízdu kterou si chci vychutnat ve společnosti svých kamarádů,kdy se s moto mazlím za pohodové jízdy dobře ovladatelného stroje.Někdo se mazlí při údržbě a vylepšování doplňků a já za jízdy.Možná je to i mou hmotností ale se spolujezdcem a nebo bagáží jsem na hraně nosnosti a Alp se nechová podle požadavků které na něho kladu.(ani se mu nedivím)
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Re: Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod ogi » úte 12. srp 2014 19:43:23

Já pokud pojedu, tak spím ve stanu. Kemp bych vybral na pátek a pak řešil operativně dle spokojenosti, zda zůstat i v sobotu nebo jet o dům dál. Docela mě překvapilo, co psal eda1. Že by už v září zavírali kempy, asi záleží na počasí.
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod eda1 » úte 12. srp 2014 19:52:56

Tohle jsem psal minulý rok po 2. srazu.
od eda1 » stř 11. zář 2013 18:04:17
Zdravím
Tak jak jsem dopadl já s Danou.
Po domluvě s kolegame od nás, jsme se rozhodli, že na Slovensko nepojedem a budem se vracet na Šumavu, kde nás v pátek ráno naberou a pojedem do Alp.
Takže jsme vyrazili k Nové Bystřici. Jízdou po dvojkách a trojkách, jak je u mě zvykem, jsme se dostali v podvečer ke kempu na rybníku Osika, který byl zavřen. Zkusili jsme tedy kemp na Komorníku Kunžak. Po příjezdu jsme zjistili, že rybník je prázdný a kemp nefunkční. Zbýval kemp od Strmilova, kde jsme si po příjezdu postavili stan a byli tam uplně sami.
Ráno bylo rozhodnuto, že pojedem do kempu Veveří, který máme prověřen z dřívější doby. Tam jsme byli také sami. Po upečení buřtů a jednom pivku byl spánek tím nejlepším zakončením dne. U pivka jsem si napsal trasu a ráno se přesouvali po čtyřkách až šestkách co nejvíce podél hranic na jih. Spojky mezi vesnicema a osadama jako Šejby, Pohorská Ves a Cetviny jsou opravdu super a pro cestovní endura uplně ideální.
Za Dolním Dvořištěm jsme to vyhrotili jěště trochu a místy potkat cyklistu, tak musím couvat. Lesáci s Tatrou a návěsem dřeva bylo takové spestření. Objeli jsme částečně Lipno z Rakouské strany a hledali kemp. Jediný který jsme nalezli funkční, byl v Černé v Pošumaví a to nějaký jachetní. Bylo kolem 10 stupňů, začínalo pršet a foukal vítr jako prase, ze kterého mělo místní osazenstvo upřímnou radost. Já už méně. V půl desáté jsem v dešti šel přepichovat kolíky, aby nás to neodfouklo. Ráno už nepršelo, bylo 8 stupňů a vítr stále silný. V plánu byl kemp Antýgl, ale po poradě s meteorologem na telefonu jsme nabrali směr domu, kde provedem usušení a očistu všeho a v pátek ráno, pokud si to kolegové nerozmyslí, budem pokračovat Alpy nebo Český Les.
A z toho plyne, že jsme šťasně dojeli domu.
Jinak sraz opravdu super a to díky organizaci a samozřejmě i lidem. Tímto děkuji všem. Těšíme se na třetí.
Eda
Uživatelský avatar
eda1
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 03. úno 2013 17:57:13
Bydliště: kjhgfdwq
Motorka: jhg

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Radek » úte 12. srp 2014 21:09:46

Pokud manželka opravdu pojede, tak pro nás dva chatka :angel: . Pokud by si to rozmyslela, tak já beru chatku s barzkým. :frnd: :beer:
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod PAVIK » úte 12. srp 2014 21:10:16

Ahoj, loni bylo trošku specifické počasí, proto byly kempy prázdné/zavřené - jeli jsme vyjížďku na Václava a ráno byla na silnicích ledovka. To moc lidí v kempech nebývá. Na druhou stranu je fakt, že většinou koncem září kempy na jihu končí...

- Ten uváděný kemp Paris si lidi chválí (ještě zjistím reference od kamaráda ze Suchdola). Navštívit okolo můžete ještě osady New York, Benátky, London (je to všechno kolem obce Tušť) a máte skoro kompletní cestu kolem světa :D

- Zřejmě pojedete přes Třeboň, koukněte do centra na náměstí, k zámku (http://www.zamek-trebon.eu/ a doporučuji navštívit u rybníka Svět Schwarzenberskou hrobku http://www.trebonsko.cz/schwarzenberska-hrobka (né, že bych byl morbidní, ale stojí to jako památka za to a dobře s motkama zaparkujete a procházka je to na chvilku).

- Jako projížďkovou trasu bych doporučil:
Suchdol nad Lužnicí, Dvory nad Lužnicí, Nová Ves nad Lužnicí, Žofina Huť, Vyšné, Nové Hrady (tam kouknout na náměstí, odtud 200m k hradu http://www.hrad-novehrady.eu/, při cestě k hradu je po levé straně super cukrárna s domácími zákusky a domácí zmrzlinou, pak je u Nových Hradů docela hezké "muzeum" železné opony na hraničním přechodu Nové Hrady Pyhrabruck - v září ale asi bude nutné si domluvit otevření přes informační centrum http://www.kicnovehrady.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=34 já s objednáním loni neměl problém. Pak pokračovat do Údolí, kde je tzv. Terčino údolí http://www.novohradky.info/tercinoudoli.html s umělým vodopádem a dalšími stavbami (od parkoviště k vodopádu a zpět je procházka na hodinku), z Údolí jet na Světví, Horní Stropnice, Dobrá Voda - tady zastavit u kláštera http://www.klaster.cz/fotogalerie, je odtud super výhled do kraje a u kostela teče pramen s léčivou vodou (teda nepozoruju, že bych byl nějak zdravější, ale zas ani neublíží a je moc chutná - vzhledem k radioaktivnímu podloží možná nějaké léčivé účinky mít bude). Následně pokračovat na Hojnou Vodu, kopec nad obcí se jmenuje Kraví Hora a je na ní rozhledna (dřív hláska PVOS, dnes veřejně přístupná). Pokud byste tam šli, neparkujte ve vsi, ale projeďte ji celou a až za koncem vesnice je cesta vpravo k lesu a je tam parkovišťátko. Odtud je to pak pěšky cca 2 km nahoru - námaha stojí za to. Z Hojné Vody pokračovat na Staré Hutě a Černé Údolí. Tady je v bývalé rotě Hotel u pralesa, kde se dalo za celkem rozumné peníze najíst (ale dva roky už jsem tam nezavítal, tak nevím), každopádně suprově vaří (byť za trochu vyšší ceny) v lesovně Žofín http://www.lesovnazofin.cz/, což je od této roty cca 2 km vlevo (dojedete na moto). Zpátky se musí do Černého Údolí stejnou cestou, je to všechno chráněnka. Pak do Pohorské Vsi, následně Leopoldov, Baronův Most (je tu opravená hájovna, dnes penzion http://www.baronuvmost.wz.cz/ a dost obstojně tu vařili, naposledy jsem tam byl před rokem), Pohoří na Šumavě (konec světa, zaniklá obec, která se dnes opět probouzí k životu http://www.novohradky.info/pohori.html). Následně se musí zpět do Pohorské Vsi a zde odbočit vlevo na Malonty

Tak a zbytek trasy je podle toho, kde všude byste chtěli stavět - jestli to točit nazpět nebo ještě kousek pokračovat...
Uživatelský avatar
PAVIK
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 358
Registrován: stř 26. bře 2014 6:38:07
Bydliště: Strakonice
Motorka: A.Caponord

PředchozíDalší

Zpět na Road Trip - Výletník

Kdo je online

Celkem je online 9 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 9 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron