Javoryna / Javořina

Plánujete víkendovou vyjížďku a nechcete jet sami? Pozvěte ostatní přátele
Pravidla fóra
Pro lepší přehlednost vlákno prosím nadepisujte datumem a lokalitou - viz vzor: Neděle 6.4. - Pardubicko

Díky :)

Javoryna

Příspěvekod pallous » pon 15. zář 2014 7:30:44

Pánové potřeboval bych vědět kdo na tů Velků Javořinu vyrazí a hlavně kdo by chtěl přijet už v pátek.Taky nevím kdy dat čas sobotního odjezdu jak to kdo budete sem stíhat.Říkal sem si tak v deset ale není podmínkou co vi na to?
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Javoryna

Příspěvekod Květek » pon 15. zář 2014 10:42:04

Nazdárek pane.Tak ten kopec se jmenuje Velká Javořina a naším cílem je Holubyho Chata těsně pod vrcholem

http://www.mapy.cz/turisticka?x=17.6777 ... 1&z=12&l=0

A trasu tu upravíme podle zájmu potencionálních účastníku ten můj intinerář je takový nástin.[/quote]

Už jsem to Pavle s Honzou vyřešil.Používal jsem jiný typ mapy (dopravní)po přepnutí na turistickou i mě docvaklo,že Javoryna=Javořina myslel jsem,že to jsou dva různé body.Ba naopak u mne byla Tvoje varianta lepší,trošku to tam znám.Byl jsem na Mikulčině vrchu několikrát a v Bystřici pod Lopeníkemale dokonce týden ubytován.Hlavně ať Vám vyjde počasí.Já mám z těchto míst vzpomínky na mlhy které jsou opravdu mlhou, když jsem neviděl rozhlednu na Mikulčině vrchu a byl od konstrukce 1-1,5 metru asi jak Gusta Anděl na Lomnickém štítu.Přitom dole v Bystřici slunce.Tak ještě jednou hlavně to počasí.Jsem na mlhy zvyklej máme tady kolem přehrady a jsme vysoko taky mlhy ale takovou jak tam jsem už nikdy nezažil.Přeji hezké svezení.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Javoryna

Příspěvekod hobr » pon 15. zář 2014 12:35:22

Změna. Přijedu v sobotu ráno, čas vyhovuje (klidně i dříve). Večer musím do práce, takže družba se nekoná.... :cry:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Javoryna

Příspěvekod Gamba » pon 15. zář 2014 13:32:42

Jakej je teda plán? V sobotu sraz a odjezd na Javořinu a případně večer kultůra a rozjezd domů v neděli?
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Javoryna

Příspěvekod eda1 » pon 15. zář 2014 17:50:25

Zdravím, tak na 50% by jsme dorazili také. Po D1 se mi nechce, a horem to mám na čtyři hodiny, takže bych dorazil s Danou už v pátek večer.
Buďto přespat u Pallouse,nebo nějaký penzion v okolí. V sobotu Slovensko, večer případně kultura a v neděli po vystřízlivění dom.
Eda
Uživatelský avatar
eda1
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 03. úno 2013 17:57:13
Bydliště: kjhgfdwq
Motorka: jhg

Javoryna

Příspěvekod pallous » pon 15. zář 2014 21:35:08

Gamba píše:Jakej je teda plán? V sobotu sraz a odjezd na Javořinu a případně večer kultůra a rozjezd domů v neděli?


Tak jak píšeš přesně.Sraz v pátek odpoledne nebo v sobotu ráno a hurá na cesty.Pro Edu z noclehem u mě možeš počítat na 100%.
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Gamba » úte 16. zář 2014 17:07:26

Já bych zřejmě přijel až v sobotu ráno. Zatím počítám s tou desátou hodinou pokud se nedomluvíme jinak.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Javoryna

Příspěvekod hobr » úte 16. zář 2014 19:04:36

hobr píše:Změna. Přijedu v sobotu ráno, čas vyhovuje (klidně i dříve). Večer musím do práce, takže družba se nekoná.... :cry:

Pokud by se zadařilo, možná bych přijel už v pátek večer :beer: , ale je to ve hvězdách...Upřesním po telefounu...
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Javoryna / Javořina

Příspěvekod eda1 » úte 16. zář 2014 19:39:57

Dík za nabídku ubytování Pallousi. Hobr, přijeď v pátek. Dáme lehkou předkultůru.
Uživatelský avatar
eda1
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 03. úno 2013 17:57:13
Bydliště: kjhgfdwq
Motorka: jhg

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Radek » čtv 18. zář 2014 21:56:02

Zdarec borci. Tak přemýšlím o sobotě a neděli. Pokud bude dobrý počasí, dali by jsme s manželkou nějakou vyjížďku. Jak to máte naplánované s Javořinou ? Myslím tím, jestli se rozjedete domu v sobotu, nebo až v neděli. Pokud se budete rozjíždět až v neděli a bylo by slušné počasí, tak bychom mohli v sobotu odpoledne dorazit, pokecat s váma :beer: , někde přespat a v neděli zas domů. Dřív než v sobotu odpo nemůžeme, páč manželka ráno přijde z noční. :kamosi:
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Marex » sob 20. zář 2014 14:32:27

Platí ta dnešní "kultůra" ? :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Uživatelský avatar
Marex
Člen klubu
 
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 25. lis 2012 19:56:32
Bydliště: Staré Město / Slovácko!
Motorka: TA 650

Javoryna / Javořina

Příspěvekod eda1 » ned 21. zář 2014 16:14:35

Javořina a celý víkend super. Penzion Pallous na jedničku a společnost Hobra, Gamby, Radka, Lídy, Pallouse a samozřejmě Máry také super.
Najeto celkem 832 km po ČR a SR. Cestou domů jsme lehce zabloudili u Náměště nad Oslavou, ale Radek mi dal druhou šanci a tu už jsem nepromarnil a zdárně najel na silnici I/23 a uháněli jsme do Třebíče na kávu a lehkou sváču. Pak jsme ještě třikrát zmokli a znovu uschli a v pořádku jsme doma.
Ještě jednou díky za ubytování u Pavla a jeho navigování po Moravě a Slovensku.
Snad někdo přidá fotky.
Eda a Dana
Uživatelský avatar
eda1
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 03. úno 2013 17:57:13
Bydliště: kjhgfdwq
Motorka: jhg

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Marex » ned 21. zář 2014 16:57:44

Včera to bylo jako vždy - super :gd: A díky Pallousovi za pohoštění, líbilo se mi u tebe strašně moc, až jsem z toho usnul :D :D :D
Uživatelský avatar
Marex
Člen klubu
 
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 25. lis 2012 19:56:32
Bydliště: Staré Město / Slovácko!
Motorka: TA 650

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Radek » ned 21. zář 2014 17:48:55

Pozdrav všem zůčastněným z HB. Dojeli jsme v pořádku a zmokli jen lehce. Díky Edovi jsme si opravdu mohli Náměšť důkladně prohlédnout :D , ale napravil to neohroženým střežením našich moto v Třebíči před malými snědými dětmi :mgr: . Velké díky Paloušovi za pohostinost, bylo to fakt super setkání i díky Marexově návštevě a jeho 50% Bernardovi :mgr2: . Tak zase někdy někde.
Benzín v krvi, vítr ve vlasech.
Uživatelský avatar
Radek
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 395
Registrován: pát 24. kvě 2013 20:26:59
Bydliště: Havlíčkův Brod
Motorka: TA 650

Javoryna / Javořina

Příspěvekod hobr » pon 22. zář 2014 5:15:19

Konečně jsem se dostal k PC. Také já musím poděkovat Palloušovi za hezkou vyjížďku a poskytnutí noclehu :clap:, ostatním za milou společnost :frnd: . Celkově se výlet vydařil na 100% :thnx: , na jaře dáme repete (- pro Květka: zopakujeme). Jenom jsem po cestě domů trochu zmokl, ale to k tomu asi patří.
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Květek » pon 22. zář 2014 13:41:30

Pro Hobr:Copak trocha deště hlavně,že jste nezkaštanovatěli.Včera jsem odjel na moto z chalupy tak nejbližšího Gambu vyměním za Angrešta,Avika a Váňu.Ještě sezóna sice nekončí ale docela mne to srpno-zářijové počasí sere.Tolik volna co letos jsem v životě neměl a takhle ho promrhat.Kdyby aspoň v hospodě ale tu taky budu dohánět až teď.Ahoj a je dobře,že Vám výlet vyšel.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Gamba » pon 22. zář 2014 15:42:22

Tak asi jedinej, kdo po cestě domů nezmokl jsem byl já a Marex :D . Zato jsem se ale dvakrát málem vykokotil. Asi únava z předchozího večera :mgr: Nakonec jsem dojel OK a bez problémů. Výlet to byl povedenej a pan domácí z penzionu "U Pallouse" to měl dobře naplánovaný :gd: Doma jsem se dozvěděl, že tady v okolí byly celou sobotu průtrže jak sviňa a my jsme zatím měli celou cestu krásný sluníčko, takže paráda. A sestava opět výborná a pohodová - tak jako vždy, když se sejdou místní klubáci. :frnd:
Přidám trochu fotek. Něco jsem dal ještě na Rajče: http://transalpclub.rajce.idnes.cz/Javorina_20.9.2014/
Javorina1.jpg

Javorina3.JPG

Javorina5.JPG
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Brian1986 » úte 23. zář 2014 18:17:20

Sakra jak já jsem Vám záviděl, parádní počasí a já jsem trčel v práci :-(
Uživatelský avatar
Brian1986
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:28:28
Bydliště: Vyškov
Motorka: XRV 750 AT

Javoryna / Javořina

Příspěvekod Dejavu » úte 23. zář 2014 19:03:10

Kuci a Danuško, moc pěkné :gd: Škoda, že už nevyšlo to dopoledne...
Uživatelský avatar
Dejavu
 
Příspěvky: 3302
Registrován: ned 25. lis 2012 19:14:01
Motorka: -

Předchozí

Zpět na Road Trip - Výletník

Kdo je online

Celkem je online 15 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 15 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků