Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Plánujete víkendovou vyjížďku a nechcete jet sami? Pozvěte ostatní přátele
Pravidla fóra
Pro lepší přehlednost vlákno prosím nadepisujte datumem a lokalitou - viz vzor: Neděle 6.4. - Pardubicko

Díky :)

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » stř 27. srp 2014 15:54:20

Teď jsi to napsal přesně jak to cítím.Rád bych se s Tebou osobně poznal.Doufám,že to bude ještě letos.Nejsem jen vůl,jsem korunovanej ale furt to zkouším.Nemám rád samotu ale souhlasím s tím,že 2-3 je ideální stav na výlet.Hraju rád karty tam je lepší když jsou čtyři.Moto vylet o několika desítkách kolegů nemusím ale přežiju a použiju opět slova Hobra a vo,vo tom to je.Ahoj a těším se na setkání.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » stř 27. srp 2014 15:59:14

dimi píše:Vážím si lidí co dokážou zorganizovat sraz či výlet. Řekl bych, že tento klub je na vysoké úrovni a je plný lidí ochotných podat pomocnou ruku, poradit, či něco prodat za rozumnou cenu. Nenašel jsem zde členy ,jako je to na jiných forech, kteří profitujou a staví svou živnost na obchodu s díly atd. Ale nemyslím si, že je nutné vše houfně komentovat a rozebírat. Ve vlákně na výlet mi stačí seznam lidí kdo jede, v kolik a kde je sraz a program. Více si lidi pokecají u :beer: . Aspon se pak mají více co bavit u stolu a vlákno je přehlednější a jasný. Taky uvažuju o tom jestli pojedu, ale nechci tu nic slibovat. A příští rok třeba zorganizuju něco na severu. Už se mi v hlavě něco klube.


Zorganizuj,dej vědět včas a jedu.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod hobr » stř 27. srp 2014 16:56:21

Květek píše:Dovolím si zhodnotit přípravu výletu do JČ, po srazu a výletu na Duklu jedinou vícedenní akci TAC v roce 2014. Prostě nezájem!!!Nejde o účast ale aspoň o vyjádření našich členů a kamarádů,nejsem organizátor akce ale mrzí mne,že si čas s příspěvkem svého postoje nenajdou ale shánění náhradních dílů pokud možno zdarma nebo nějakou radu berou jako samozřejmost.
Nepočítal jsem členy ale je nás myslím přes 200 a tak reakce jen několika členů a tímto jim jmenovitě děkuji a vážím si jejich přístupu k TAC činnosti.Mimo organizátora Hobra dokázali napsat A nebo Bé jen Lukáš-Radek-Gamba-Šumi-Ogi-Kocour a Eda.Děkuji jménem TAC Pavíkovi za rady ohledně trasy a případných zajímavostí z jeho kraje.
Prostě to cítím tak,že vyjádření ani né desítky lidí což není ani 5% členů je směšné.Chcete dopadnout jak Brňáci bývalí nejsilnější club jehož jsme jakými si následníky.
Doufám,že aspoň pár lidí si najde chvilku na své vyjádření k tomuto příspěvku,jinak mi zbyde pár kamarádů z bývalého TAC který zanikl jak Brno.Nejde o souhlas ale o Váš názor.Mohu se se svými pocity mýlit a cítíte to jinak ale vyjádřete se.
Nejsem zakladatelem TAC i když na stránky chodím od začátku a není určitá stagnace předzvěstí něčeho vážnějšího v clubu?Jenže právě proto se musí kamarádi a členové vyjádřit.Četl jsem se zájmem příspěvky Zuchnoffa-Loudala-Kocoura a pod.a ptám se co se stalo?A jestli něco tak se to snad dá řešit nebo jsem jen já životní optimista?
Jsem rád,že jsem tuto partu poznal a nerad bych jí ztratil. Ahoj Květek.

Já bych to tak černě neviděl - jestli máš pocit, že sem píše málo lidí - to je stav jaký je a s tím nic nenaděláš. Pokud jede na víkendový výlet odhadem 10 členů - beru to (lépe se pokecá a ještě lepší jezdí). Celkově to vidím jako nic nenormálního. Pokud jsi poznal kamarády, tak ty ti zůstanou, ať už budou v klubu, nebo mimo něj :frnd: ....
PS. Nenazývej mně organizátorem, to nejsem ani náhodou... :stud:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod ogi » stř 27. srp 2014 18:58:32

Ten plán na sobotní vyjížďku je super, pár míst tam znám, většinu ne. Zatím nemůžu slíbit účast na 100%, ale rád bych jel a poznal vás. JAk to vydíte s příjezdem v pátek??
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » stř 27. srp 2014 19:11:34

Předběžně jsem domluven s kolegou a už bychom chtěli někde v JČ obědvat v pátek.Na sraz v Seči jsem se domluvil s Mártym a klaplo to na minutu.Byli jsme domluveni na oběd dva a nakonec nás obědvalo pohromadě,odhadem 12-15.Doufám,že to bude podobné,už se těším.Napíšu po domluvě s kolegou přesné místo a čas.Nemám co tajit a jsem typ do party.Ahoj.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Gamba » stř 27. srp 2014 19:45:29

Ja vyjizdim uz v patek dopoledne. V klidu a na pohodu. Az dojdu tak dojedu. Taky jedu s jedim kolegou (Kvetkem :D ). Trasu jeste nemame presne domluvenou, ale zhruba smer Trebic - Telc -Jindrichuv Hradec.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » stř 27. srp 2014 19:58:15

Gamba píše:Ja vyjizdim uz v patek dopoledne. V klidu a na pohodu. Az dojdu tak dojedu. Taky jedu s jedim kolegou (Kvetkem :D ). Trasu jeste nemame presne domluvenou, ale zhruba smer Trebic - Telc -Jindrichuv Hradec.

Ano toto je můj kolega,na detaily máme čas ale tajit je nebudeme.Dobrou.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Váňa » stř 27. srp 2014 20:28:16

Ahoj nevím jak to vidíte s tím počasím. Al těd nic moc nehlasí. Ale snad v tom září bude hezky. Jinak mám v práci nejspíše celý den naplánovanou dovču - jen to musí ještě šéf schválit. A pak můžu vyrazit s Vámi během dopoledne do JČ. Jinak si zde taky rád s někým pokecám. Výlety jsou nyní se mnou o něco horší. V práci je toho více - přesídlil jsem z prodejny do konceláře na obchodní oddělení - takže je více práce. A při tom ještě doma malá princezna, co nám dělá radost a chci si jí taky užívat a trávit s ní více času. Ale určitě se ještě nějaké pozdní letní či podzimní vyjížďky zůčastním.
A nějakého strazu určitě taky :-). Rád poznám i nový členy na dalších srazech či vyjížďkách. Tak zatím
Uživatelský avatar
Váňa
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 694
Registrován: úte 29. dub 2014 20:15:16
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Motorka: CRF1000DCT

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod avik » stř 27. srp 2014 20:34:18

Ahoj máte naplánovaný pěkný výlet byl jsem v těch končinách před dvěma týdny jih Čech je moc hezký. Květku když pojedete do Telče tek si zajeďte taky do Slavonic. A vyjížďka taky pěkná přeji vám pěkné počasí to já neměl absolvoval jsem to v dešti. Já mám na termín vyjížďky naplánovanou návštěvu k bráchovi do Č. Lípy a bude li příznivé počasí tak pojedu na alpovi. Čau avik
Přílohy
P1090641-400.jpg
P1090641-400.jpg (22.81 KiB) Zobrazeno 4963 krát
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod eda1 » stř 27. srp 2014 21:24:46

Zdravím,
trasa pěkná a teď už jen počasí. Na 99 % jedem a už se těšíme.
Eda a Dana
Uživatelský avatar
eda1
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 03. úno 2013 17:57:13
Bydliště: kjhgfdwq
Motorka: jhg

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Normas1 » čtv 28. srp 2014 5:38:35

Květek píše:Dovolím si zhodnotit přípravu výletu do JČ, po srazu a výletu na Duklu jedinou vícedenní akci TAC v roce 2014. Prostě nezájem!!!Nejde o účast ale aspoň o vyjádření našich členů a kamarádů,nejsem organizátor akce ale mrzí mne,že si čas s příspěvkem svého postoje nenajdou ale shánění náhradních dílů pokud možno zdarma nebo nějakou radu berou jako samozřejmost.
Nepočítal jsem členy ale je nás myslím přes 200 a tak reakce jen několika členů a tímto jim jmenovitě děkuji a vážím si jejich přístupu k TAC činnosti.Mimo organizátora Hobra dokázali napsat A nebo Bé jen Lukáš-Radek-Gamba-Šumi-Ogi-Kocour a Eda.Děkuji jménem TAC Pavíkovi za rady ohledně trasy a případných zajímavostí z jeho kraje.
Prostě to cítím tak,že vyjádření ani né desítky lidí což není ani 5% členů je směšné.Chcete dopadnout jak Brňáci bývalí nejsilnější club jehož jsme jakými si následníky.
Doufám,že aspoň pár lidí si najde chvilku na své vyjádření k tomuto příspěvku,jinak mi zbyde pár kamarádů z bývalého TAC který zanikl jak Brno.Nejde o souhlas ale o Váš názor.Mohu se se svými pocity mýlit a cítíte to jinak ale vyjádřete se.
Nejsem zakladatelem TAC i když na stránky chodím od začátku a není určitá stagnace předzvěstí něčeho vážnějšího v clubu?Jenže právě proto se musí kamarádi a členové vyjádřit.Četl jsem se zájmem příspěvky Zuchnoffa-Loudala-Kocoura a pod.a ptám se co se stalo?A jestli něco tak se to snad dá řešit nebo jsem jen já životní optimista?
Jsem rád,že jsem tuto partu poznal a nerad bych jí ztratil. Ahoj Květek.


Já nevím co bych psal nějaký názor,když vím že mě čas nedovolí někam jet.Už nejsme ve škole aby jsme musely odpovídat na každou otázku.Ono to tak bývá že v létě moc lidí nepřispívá,protože mají jiné starosti.Nemusíš se ale bát že tvoje příspěvky nikdo nečte(nejdou totiž přehlédnout :D :D :D ) Po tvém příspěvku si připadám jako když jsme se vrátily do totáče.Víc radši psát nebudu a užijte si výlet.
I geniální plány mohou mít vyjímku...
Uživatelský avatar
Normas1
Člen klubu
 
Příspěvky: 857
Registrován: pon 17. pro 2012 5:55:04
Bydliště: Rudoltice v Čechách
Motorka: DL 1000

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod stráša » čtv 28. srp 2014 6:16:11

Souhlasím s normasem když nechci tak neodpovídám. U počítače taky nevysedávám z důvodu vytíženosti internet prolítnu denně na půl hodky a to je celé. Jinak k těm srazům, už jsme se o tom spolu bavili, je super se poznat pokecat s tím nemám problém ale prostě vyjíždky o 20 ti motorkách mě nesedí. Preferuji do 5 ks. Myslím že to takhle cítí víc lidí a to je i ten důvod absence. Na tenhle sraz možná dorazím ale na 1 den bez noclehu víc mě práce nedovolí. A sraz na Seči mě mrzí že jsem nemohl. No a už jsem se přidal k těm co nemluví v tématu k tématu :spam: :angel:
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Květek » čtv 28. srp 2014 8:00:02

Vidím to Strášo úplně stejně,nejlepší dva,nejvíc pět.Když se to ale večer sejde tak je to fajn.(ale až na místě)Ahoj
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod pallous » čtv 28. srp 2014 8:25:00

Tak jak to napsal Normas.Souhlasím do posledního písmene i s tím totáčem a taky už se k tomu dál nevyjadřuju.HOWK.
Uživatelský avatar
pallous
Člen klubu
 
Příspěvky: 1031
Registrován: stř 19. pro 2012 8:48:25
Bydliště: Vřesovice
Motorka: TA 650

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod PAVIK » čtv 28. srp 2014 11:50:59

Trošku se mi mění situace ohledně toho data - možná bychom se mohli setkat někde v Novohradkách. Na ofiko dovolenou pojedeme s rodinou až v pondělí, protože skauti, co jsem je dříve vedl, pořádají na našem tábořišti akci spojenou s natáčením filmu o historii oddílu, kde samozřejmě se ženou nemůžeme chybět. Takžéé - pokud by mi byl někdo schopen v pátek večer, popř. sobotu ráno, poslat SMS s předpokládaným časem a místem (dejme tomu oběda), dovalili bychom se alespoň seznámit. Zřejmě pojedeme na moto bez dětí (ještě to závisí na babičce :D ). Byla by to jen taková rychlovka třeba na 2 hoďky - pokud pojedete tu mou trasu, pak by bylo ideální se setkat v Černém Údolí nebo na Žofíně a pak bychom se sklouzli kousek podél čáry...
Uživatelský avatar
PAVIK
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 358
Registrován: stř 26. bře 2014 6:38:07
Bydliště: Strakonice
Motorka: A.Caponord

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod hondabanán » čtv 28. srp 2014 11:53:25

Pro Květek:
.Chcete dopadnout jak Brňáci bývalí nejsilnější club jehož jsme jakými si následníky.
Doufám,že aspoň pár lidí si najde chvilku na své vyjádření k tomuto příspěvku,jinak mi zbyde pár kamarádů z bývalého TAC který zanikl jak Brno.

Hochu, to snad ani nemůžeš myslet vážně? Brno nezaniklo, nikdy nebylo " nejsilnější", ale asi spíš jediný klub. Pár lidí se nás tady dalo dohromady a občas se na něco domluvíme, někam vyjedeme, toť vše. Mohl bych toho psát víc ale už se to tady a jinde řešilo milonkrát...
No a jinak se možná někde potkáme, protože ve stejným termínu plánujeme sraz poblíž Lipna. A je mi jedno, jestli tam budeme tři nebo dvacet.
Uživatelský avatar
hondabanán
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:42:25
Bydliště: Brno
Motorka: TA 650

Re: Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Spike-cz » čtv 28. srp 2014 14:35:50

Přidám se a rovnou Květku přiznávám, že fórum čtu a sleduju.
Byť jsem Jihočech a mám to blízko, nespamoval jsem výkřiky, že Soory - nemůžu jen pro tvojí spokojenost Květku.
Klub je volný sdružení fandů Transalpů a ne military academy. Vlákno primárně má sloužit k domluvě těch, co chtějí jet. Prudit tímhle stylem je myslím moc špatný počin. Až někdy budeš v nějakém MC, budeš mít i povinnosti účasti na akcích klubu. Ale ne tady. Tohles nezvlád.
Uživatelský avatar
Spike-cz
Administrátor
 
Příspěvky: 1546
Registrován: pon 03. pro 2012 16:32:03
Bydliště: Volyně
Motorka: MG Stelvio

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod ogi » čtv 28. srp 2014 19:41:25

Ještě ke srazu. TAkže platí ten Camp Sever? V tomhle tématuje toho tolik, že jsem se ztratil... :chjo:
Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš.
Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!
Nejvíc se bojím toho, že kdyby se mi něco stalo, manželka prodá díly za ceny, co jsem jí řekl, že to stálo.
Uživatelský avatar
ogi
Člen klubu
 
Příspěvky: 1373
Registrován: sob 29. pro 2012 12:14:58
Bydliště: Blovice
Motorka: TA 650

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Gamba » čtv 28. srp 2014 19:55:46

Zatim plati kemp Sever.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Jižní Čechy 12-14 Září 2014

Příspěvekod Gamba » čtv 28. srp 2014 20:01:25

Mohl by to tady nekdo z adminu trochu vycistit a co nepatri k tematu presunout??? Treba do volnyho ringu at se tam taky neco deje. :grr: :mgr2:
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

PředchozíDalší

Zpět na Road Trip - Výletník

Kdo je online

Celkem je online 10 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 10 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron