19-22.6.2015-,,1000 km-Poznávací zájezd po Čechách"

Plánujete víkendovou vyjížďku a nechcete jet sami? Pozvěte ostatní přátele
Pravidla fóra
Pro lepší přehlednost vlákno prosím nadepisujte datumem a lokalitou - viz vzor: Neděle 6.4. - Pardubicko

Díky :)

19-22.6.2015-,,1000 km-Poznávací zájezd po Čechách"

Příspěvekod Květek » pon 22. čer 2015 11:28:29

Výlet už neodpovídá názvu a stal se smutnějším už v zárodku,kdy jsme přišli kvůli technické závadě o Ávika a musel být zkrácen nejen o jednoho člena ale i o jeden den,víceméně s ohledem na počasí které bylo přesným opakem o týden dříve uskutečněného výletu do Polska.Takže já najel na výletě 796 km a v deštivém počasí na mne maximum.Gamba se s nájezdem přes 800km stal přeborníkem a kdoví jestli Angrešt se svými zkratkami ho při zpáteční cestě netrumfl.
Den první:Gamba z Rájec-Třebová já-Rychnov připojení Angrešta.Přes v.n.Rozkoš do Bílé Třemešné Les Králoství-hrad Kost-hrad Bezděz-Máchovo jezero.
Den druhý:změna plánu s ohledem na předpověď počasí abychom nemuseli k večeru někde v okolí Slap nebo až Orlíku schánět v dešti nový nocleh jednomyslně rozhodnuto zůstat na místě ,,U Mácháče" a projezdit Kokořínsko a tak bylo taky uděláno.Hrad Houska-Vrátenská rozhledna-pivovar Dvůr Lobeč-Lázně Mšeno-Kokořín-kávinka s pohledem na soutok Labe a Vltavy a pohledem na vinohrady Ludmila-obídek u ,,Báby Šubrový"kde Angrešt poznamenal,že je už určitě po smrti a nevychovala si kuchařský následovníky.-Dále hezká vyhlídka v Nedvězím a vůbec nádherné pískovcové skály doplněné rázovitými roubenkami které zbožňuji.-Návštěva rozhledny Sloup,výstup pouze Gamba-Sloup-Mácháč.
Den třetí:Panská skála-Varhany(Pyšná princezna) a od německých hranic cesta domů mimo deště za zmínku stojí snad jen oběd v Kamenickém Šenově ,,U Koně"kde můžeme všichni tři doporučit jakékoliv jídlo a,že jsme měli každý jiné.Cestu k domovu provázeli neustálé přeháňky a děkuji za ka marádský přístup profesionálnímu fotografovi Martinovi který určo něco přiloží a plánovači tras Zdenkovi za hezký zážitek.
Přílohy
P1050964.JPG
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

19-22.6.2015-,,1000 km-Poznávací zájezd po Čechách"

Příspěvekod avik » pon 22. čer 2015 13:10:05

Ahoj Květku máš to moc hezky napsané, ale mě se to smutně čte protože jsem tam nebyl s váma. Byli jste na místech, které jsem ještě nenavštívil no ale snad se tam podívám. Dnes mě dorazil řetěz nový, a mluvil jsem s prodejcem toho popraskaného řetězu a tak ho mám poslat zpět. Zítra namontuji nový řetěz a budu zase provozuschopný a těším se na další výlety čau avik.
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

19-22.6.2015-,,1000 km-Poznávací zájezd po Čechách"

Příspěvekod Květek » pon 22. čer 2015 14:38:57

To si piš,že něco podnikneme.Angrešt chce (musí) odvést nějaké domácí práce ale za 14 dnů co se do toho motá ten svátek zajet nejspíš na Vranov a udělat Hvězdicovou jízdu s místem setkání asi už na oběd někde na přehradě.
Ještě k cenám ubytování já za celou chatu sám 200 a kluci po 160Kč.Chata neměla chybu,velká a kompletně vybavena,nádobím,příbory,noži ostrými a pánvemi i kastróly,várná konvice,mikrovlnka,lednice,vařič dvouploténkový i vytápění infrákem.To pro ty domácí typy.Já měl na Prazdroj a grilované koleno(mimochodem jen za 85Kč.i s chlebem,křenem i hořčicí) jen pár kroků.Mimo počasí vše super ale zahrádka byla zastřešena tak jsme večer přežili i to.Debata se neustále motala o dalších výletech a tak jsme vlastně záměrně vynechali Lom Amerika i Slapy s Orlíkem kam si ještě zajedeme společně s Tebou i s obhlídkou Karlštejna.
Mám dovču ale z počasí nadšen nejsem asi jako žádný moto jezdec.Tak jsem zvědav jestli se s někým ještě sklouznu,dělat až 15.7.Třeba někdo pojede kolem Víru nebo dá vědět kde se dá setkat na půl cesty na kafe a pito.Ahoj.
Přílohy
P1060082.JPG
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

19-22.6.2015-,,1000 km-Poznávací zájezd po Čechách"

Příspěvekod Gamba » pon 22. čer 2015 15:19:16

Jo, až na to počasí to bylo dobrý. To dokáže pokazit jinak pěknej výlet. Ale dali jsme to i v mokru a občasným dešti. Že máme v cimře ohřívač jsme s Angreštem zjistili až hodinu před odjezdem domů, takže nám byl celkem na ho... Ale i ve vlhkých hadrech se dá jezdit. :wtf:

přehrada Les Království
Obrázek

hrad Bezděz
Obrázek

to bylo silných řečí, že bude koupačka v Mácháči...
Obrázek

hrad Kokořín
Obrázek

soutok Labe - Vltava
Obrázek

hrad Sloup v Čechách
Obrázek

Panská skála (Pyšná princezna)
Obrázek
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

19-22.6.2015-,,1000 km-Poznávací zájezd po Čechách"

Příspěvekod dimi » pon 22. čer 2015 16:46:04

Tak nakonec parádní výlet i přez to počasí néé? Celý víkend jsem na vás myslel jestli se vám ty průtrže vyhýbali. Škoda, že jste plány nezměnili už v pátek, mohl jsem se přidat. Jak v sobotu Květek volal, tak už jsem byl s rodinou v pláštěnkách u Mimoně na lesnickém dni. Dokonce jsem Květkovi musel telefon típnout, protože by slyšel jen řev sportovní motorový pily :D A to by pak řešil ladák na svého Alpa :D
Uživatelský avatar
dimi
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. črc 2013 13:47:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Motorka: xt 1200

19-22.6.2015-,,1000 km-Poznávací zájezd po Čechách"

Příspěvekod Marex » úte 23. čer 2015 10:13:32

Ten Kokorin jste fotili z te prijezdove cesty u takove zidky, ze? Byl jsem tam den pred srazem :rock:
Uživatelský avatar
Marex
Člen klubu
 
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 25. lis 2012 19:56:32
Bydliště: Staré Město / Slovácko!
Motorka: TA 650

19-22.6.2015-,,1000 km-Poznávací zájezd po Čechách"

Příspěvekod Květek » úte 23. čer 2015 15:32:38

Ano to je přesné.
A z druhé zídky:Lázně Mšeno.
Přílohy
P1050998.JPG
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR


Zpět na Road Trip - Výletník

Kdo je online

Celkem je online 9 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 9 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků