Motosezona

o všem možném i nemožném...

Re: Motosezona

Příspěvekod Kaštan » čtv 13. lis 2014 19:45:56

Jak říkáš Gambo, snad se i poučil, důležité je se zvednout a jezdit dál.
Uživatelský avatar
Kaštan
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 12. dub 2014 11:40:35
Bydliště: Tlumačov, ten na Moravě
Motorka: TA 600

Motosezona

Příspěvekod Květek » čtv 13. lis 2014 23:16:54

Jó a když si tak hezky s Gambou notuješ tak nezapomeň co Ti psal jak jsi nám děkoval za solidaritu.Nahodím Ti,,nemusíš děkovat stačí....Už nevím jestli byla zmínka o bečce či sudu.Ahoj,hlavně,že jsi v poho.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Motosezona

Příspěvekod avik » pát 14. lis 2014 17:17:25

Ahoj no nějak jste mě utekli od tématu a děkuji těm, který zhodnotili sezonu. No a Květek ten napsal román asi si píše deníček. :clap:
Uživatelský avatar
avik
Člen klubu
 
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 25. bře 2014 9:41:14
Bydliště: Česká Třebová
Motorka: Benelli250

Motosezona

Příspěvekod Gamba » pát 14. lis 2014 20:59:05

Tak teda sezóna dobrá. Najeto asi 9 tisíc. Kupodivu bez nehody a bez závad. Podnikli jsme celkem dost klubových vyjížděk, což bylo dobrý a doufám, že to bude pokračovat. Jednu klubovou třídenní na Slovensko, která se vyvedla podle mě parádně. Na příští rok plánujeme ještě něco delšího. Snad to klapne. Hodně jsme najezdili i sami s bábovkou. Zatím se jí to líbí, takže mi do toho nekecá. Mám v plánu pořídit novou helmu a interkom a ještě pár nějakých pičovinek, ale všechno to bude o penězích.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Motosezona

Příspěvekod stráša » sob 15. lis 2014 17:14:32

Pro mě byla sezona dobrá podíval jsem se do zahraničí zajezdil s kamarádama po Čr zažil spoustu srandy ale z důvodu pracovní vytíženosti a nepřízni počasí o víkendech jsem najel pouze 7300 km. Přidám jednu historku z výletu tacc co mě utkvěla a dodnes na ní vzpomínám - vyrazili jsme na výlet po Pálavě a jedna ze zastávek na občerstvení byla restaurace U kapličky ( natáčel se zde film Bobule). Když se vynořila banda motorkářů maminky začaly rychle děti odvádět. Zaparkovali jsme svoje stroje co nejblíž ke stolům. Dva stoly srazili k sobě a hustokrutě si objednali zmrzlinu a frapé. :D :D Nakonec všichni pochopili že to není tak jak to vypadá.
Vždy s úsměvem
Uživatelský avatar
stráša
Člen klubu
 
Příspěvky: 1168
Registrován: úte 08. led 2013 19:20:00
Bydliště: Seibendorf
Motorka: xt1200z st

Motosezona

Příspěvekod Květek » sob 15. lis 2014 17:33:05

avik píše:Ahoj no nějak jste mě utekli od tématu a děkuji těm, který zhodnotili sezonu. No a Květek ten napsal román asi si píše deníček. :clap:

Chtěl jsem Vám sezónu s TAC připomenout aby jste na mne na Mikuláše nekoukali kde jsem všude byl a přitom jste byli se mnou jenom si to nepamatujete (vzhledem k věku) ukážu Vám zajímavější věci,kolik stál benzín,doplňky, servis a kraviny na moto které vůbec nepotřebuji ale chtěl jsem je.Jednou se mi ve snu zdálo,že mi ze zápisků předčítá manželka a úplně se přestala divit,že se nás nějak nedrží peníze.
Já si Aviku myslel,že tak jak jsem popsal výlety jsi to nějak chtěl,připomenout tu motosezónu.Ahoj.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Motosezona

Příspěvekod Gamba » sob 15. lis 2014 17:36:01

stráša píše:Pro mě byla sezona dobrá podíval jsem se do zahraničí zajezdil s kamarádama po Čr zažil spoustu srandy ale z důvodu pracovní vytíženosti a nepřízni počasí o víkendech jsem najel pouze 7300 km. Přidám jednu historku z výletu tacc co mě utkvěla a dodnes na ní vzpomínám - vyrazili jsme na výlet po Pálavě a jedna ze zastávek na občerstvení byla restaurace U kapličky ( natáčel se zde film Bobule). Když se vynořila banda motorkářů maminky začaly rychle děti odvádět. Zaparkovali jsme svoje stroje co nejblíž ke stolům. Dva stoly srazili k sobě a hustokrutě si objednali zmrzlinu a frapé. :D :D Nakonec všichni pochopili že to není tak jak to vypadá.


Ale do bazenu nas nepustili.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Re: Motosezona

Příspěvekod Květek » sob 15. lis 2014 17:58:09

Ještě,že jsem s Váma nebyl a v té putyce nebyli vystaveni veteráni a hospodská nefandila klukům na Hondách.Sám vedoucí jezdec po Pálavě se podivoval kam jsme zajeli,že vloni zde bylo něco jako prašné parkoviště.Taky jsem byl zaskočen ale supr místo.Pak jsem tam zajel i s ženou.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Motosezona

Příspěvekod PAVIK » ned 16. lis 2014 10:03:33

Tak já zatím letos na moto něco přes 4 tis. km, ale z toho zhruba okolo tisíce na Jawičce s PAVikem. Vzhledem ke stavbě baráku na vyjížďky není čas, takže vyjma srazu PAVů ve Lhotce u Mělníka a dvěma delším vyjížďkám s naším místním společenstvem (Generator makrobublin), už jen odpolední okolokomínovky a pravidelné cesty do práce. Když to klapne, jel bych zítra nebo pozítří kus cesty tady u nás kolem zřícenin hradů na Malši, ale vzhledem ke stavu věcí na stavbě si to možná jen namlouvám :zed:
Přes zimu plánuji dát Alpíkovi péči, kterou si zaslouží: ložiska kol, repas teleskopů, ložiska řízení, repas přepákování a uložení kyvky, seřízení ventilů a karbíků, výměna blinkru co netěsní, možná spojka a jiné maličkosti. Nemrzku a olej beru jako samozřejmost. Ještě by se mi líbily nové (nebo mírně jeté) kotouče, ale na to asi nebude financ (ještě jednu sezónu ale určitě vydrží)...
Uživatelský avatar
PAVIK
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 358
Registrován: stř 26. bře 2014 6:38:07
Bydliště: Strakonice
Motorka: A.Caponord

Motosezona

Příspěvekod Brian1986 » pon 17. lis 2014 16:37:03

Tak já mám najeto něco přes 8 tkm, přítelka s Alpem taky tak, hlavní výlet bylo Rumunsko(paráda) tam mě potkala první ,,závada" přestal fungovat tachometr, (problém je ve výstupu z budíku tak to řeším, protože se to ozvalo znova) jinak em tamnějaký komorní sraz (Radarka ATAV, Touratech Travel Event) a nějaké ty výlety. :tss:
Uživatelský avatar
Brian1986
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 534
Registrován: čtv 10. říj 2013 18:28:28
Bydliště: Vyškov
Motorka: XRV 750 AT

Motosezona

Příspěvekod angrest. » stř 09. bře 2016 9:04:53

Jak jste připraveni na letošní rok? Doufám,že minimálně jako tato babča,která jede už osmý gumy.
.........................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 16UkiI5wjY
Duj větře a rvi kštici mou ....
Uživatelský avatar
angrest.
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 425
Registrován: stř 19. pro 2012 8:10:25
Bydliště: Zámrsk
Motorka: TA 600

Motosezona

Příspěvekod micki » stř 09. bře 2016 17:15:27

Je dobrá!!!!!!!!!! :jes: :jes:
Jezdi na motorce tak, jako by tě všichni ostatní chtěli zabít.
Uživatelský avatar
micki
Čtenář fóra
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 20. říj 2014 17:10:44
Bydliště: Všenory-Praha západ
Motorka: TA 650

Motosezona

Příspěvekod hobr » stř 09. bře 2016 17:55:38

micki píše:Je dobrá!!!!!!!!!! :jes: :jes:

Dobře je za tři.... Je výborná! :clap: :gd: :gd:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Motosezona

Příspěvekod hobr » stř 09. bře 2016 18:03:35

Vzhledem k tomu, že kolega Angrešt "oživil" toto vlákno, tak napíšu shrnutí té loňské: "Byla dobrá!" :clap:
Najeto asi 7000km, žádné havárie (nepočítám "odložení" v malé rychlosti), ani jednou jsem nezmokl....
Kdyby to bylo letos stejné, nebudu se zlobit. :stud:
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Motosezona

Příspěvekod Gamba » stř 09. bře 2016 18:15:57

Já už si na loňskou ani nepamatuju. Jezdili jsme vůbec? Je to tak dávno. Už ale netrpělivě vyhlížím tu letošní.
Jedině motorkář ví, proč pes vystrkuje hlavu z okýnka auta.
Nejezdi rychleji než tvůj anděl strážný umí létat.
"furt ve střehu!"
Uživatelský avatar
Gamba
Člen klubu
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon 29. črc 2013 7:04:35
Bydliště: Rájec
Motorka: Triumph

Motosezona

Příspěvekod hobr » stř 09. bře 2016 18:23:13

Já si nepamatuji, co bylo včera za počasí, ale na loňské ježdění si vzpomínám docela dobře. Jak říká můj kamarád: "Lidé jsou různé"..... :D
"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." (Mark Twain)
Uživatelský avatar
hobr
Člen klubu
 
Příspěvky: 1966
Registrován: úte 01. led 2013 11:34:03
Bydliště: kósek od Brna
Motorka: TA600,xl35

Motosezona

Příspěvekod martin_100 » stř 09. bře 2016 21:13:35

Na sezonu jsem se během zimy vybavil..... na poddzim nový rukavice, v zimě nová jetá bunda teď mi MP posílá gatě takže budu mít konečně komplet motohadry jak maj bejt.... no akorát že prodam zas motorku.... holt nemůže mít člověk všecko najednou :-D
Babetta 207+210, Transalp 600, T3
Uživatelský avatar
martin_100
Člen klubu
 
Příspěvky: 574
Registrován: stř 01. črc 2015 21:10:39
Bydliště: Rybnice
Motorka: TA 600

Motosezona

Příspěvekod Květek » stř 09. bře 2016 22:51:04

Pro mne letošní ,,Motosezóna" začne až mne Ávík ubytuje ve své garáži.Doufám,že bude s Vámi opět tak skvělá jak ty minulé.
Zatím se plány spřádají a některé akce už jsou domluveny.Mám přesně opačný problém než kolegové kteří nevědí co bude zítra s plánováním.Mám v zaměstnání nahlášená volna doplněna o celou dovolenou kterou mám vybranou pro mne ve svých třech nejoblíbenějších letních měsících a na konci srpna většinou už nemám ani den dovolené.Kdo nemá u nás náhlašeno v lednu tak se teď už nechytá.Je to u mne bohužel risk s počasím a když zahlásí vedra a Ávik vezme dovolenou tak já mám prostě smůlu.
Je zajímavé,že kdybych sháněl nějakého parťáka na výlet teď v březnu,či dubnu tak seženu hned ale v červnu,červenci to je problém.Letos ho budu řešit tak,že vyrazím prostě sám a až zas začnou kamarádi na sklonku podzimu jezdit tak já jsem už bohužel bez volna.Takže když se domluvím teď na termínu tak přes to nejede vlak a mimo zranění a deště to nemůže z mé strany nic ohrozit.Taky mne vždy zamrzí,že se vše odehrává o víkendu a není nikoho kdo má volno i ve všední dny jako já.
Takže volné víkendy mám od poloviny května do půlky července a v této době mohu kdykoliv kamkoliv.
Předběžně dle počasí:
14.5.jak jsem zmiňoval s Bárou bych vyrazil se podívat na místo letošního srazu.
21.5. bych jel na ten Sovinec,nebo ještě radši na Ávikova pstruha do Polska.
27-29.5 jarní sostředění v Bystrém setkání v každém počasí,jen program by se upravil dle deště.(více kultury méně ježdění)
3-5.6.asi Ávikovo Polsko
10-12.6. je cíl výletu na Karlštejně
17-19.6. Výlet na (ještě nevím kam ale někam)
24-26.6. Sraz
První červencový víkend nebo popř.na svátky 5-6.7 bych chtěl něco uspořádat v okolí Víru a i dva následující víkendy mám zabukovány a něco vyvedeme.
Taky se musí zajet na každoroční držkoffffku k Trampovi a jsem zvědav kdy se budu věnovat nějaké práci nebo rodině?
Takže si rád přečtu kdo má nějaký jednoduchý výlet ve svém okolí nebo jen nahodí nějaký zajímavý cíl, který netají.Tím myslím kolegy ze silnice ne bahna,ty sice sleduji a čtu ale neúčastním se jejich akcí,těm přeji aby jim chcalo a měli hodně bahna a mohli se řádně vyřádit.
Toto je nástin akcí pro panenky ne pro bahňáky.Změna programu vyhrazena a doufám,že vyjde moto počasí všem jak si přejí.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

Motosezona

Příspěvekod petrucio » stř 09. bře 2016 23:05:18

Moc krásně naplánované. :clap: To u mě je to zcela spontání záležitost. Prostě se mi zachce vyjet, a jede se. Bohužel o výkendech bývám buď na závodech nebo na trénincích, takže TAvyjížďky absolvuji po práci kolem komína. :stud:
TransAlp 650, HONDA CR250R, ČZ 250 typ 513 CROSS, ČZ 380 typ 514 CROSS, YAMAHA DT125R,
Uživatelský avatar
petrucio
Člen klubu
 
Příspěvky: 881
Registrován: sob 03. kvě 2014 16:28:32
Bydliště: č.budějce
Motorka: TA 650

Motosezona

Příspěvekod Květek » stř 09. bře 2016 23:12:41

Já už mimo moto jsem ostatní aktivity vypustil a tak si do těchto moc mluvit nenechám.Mám dobrou ženu a když viděla,že by nepochodila tak začla jezdit se mnou.Však jseš na tom stejně já jezdím amatérsky a Ty profesionálně.Něco se dělat musí.Napsal jsem kde budu kdyby si někdo chtěl dát spicha jako já kdysi s Gambou,že se setkáme ve dvou na Luckým vrchu a přijelo 14 alpíků kteří sledovali naši domluvu zde na fóru.
Všecko se dá vysvětlit.Bohužel ne všem!
Uživatelský avatar
Květek
Člen klubu
 
Příspěvky: 2810
Registrován: úte 27. srp 2013 19:25:17
Bydliště: Vírská přehrada (letní)----Česká Třebová (zimní)
Motorka: Honda XR

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 343 uživatelů dne pon 24. čer 2024 18:08:48
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Legenda

V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Nové příspěvky V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Žádné nové příspěvky NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Fórum je zamknuté
Nové příspěvky Subfórum Nové příspěvky Žádné nové příspěvky Subfórum Žádné nové příspěvky Cíl odkazu fóra Cíl odkazu fóra

Přihlásit se  ›  Registrovat


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník